» »

MandrakeLinux 10.0

MandrakeLinux 10.0

sh4rk ::

kdaj pride MandrakeLinux 10.0?!?!?!?!?

bmen ::

je že zunaj :-)

sh4rk ::

ce je ze zunaj mi daj pa potem prosim link da si zdownloadam ...:D :D

bmen ::

Najprej se moraš včlaniti v njihov "klub" pa boš (bom) lahko DL-jal. Za ostale smrtnike po treba še malo počakati da dajo iso fileje na svoje javne strežnike

šmrc

sh4rk ::

in kdaj bo na njihovih streznikih?

moj_nick ::

Ko bo pripravljeno ;)
110111001001010001010000

sh4rk ::

res dobr odgovor ane ... 8-O >:D

moj_nick ::

Pa da ne boš mislil - to je izjavil sam Linus Torvalds
110111001001010001010000

sh4rk ::

ne poznam ga 0:) je to spet kaksn pomembnež?:D

PARTyZAN ::

root987 ::

Linus Torvalds je avtor Linuxa. sicer pa bi Mandrake 10 naj bil na voljo javnosti čez 2 tedna - IIRC!
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

sh4rk ::

No ce bo kdo vidu kaksn link za DL 10.0 naj hitr ga smle gor vrze :D

root ::

Nikjer na neti ni ne duha ne sluha o ovem torrentu da bi si lahko dol potegno. Ne najdo kdo kaj?

PARTyZAN ::

Jest tut iščem k zmešan..ne najdem nch:| tle je še ed2k torrenta..sam ni sourcov..če komu uspe dol dobit nej nekam ULja:)

ed2k://|file|Mandrakelinux-10.0-Community-Download.torrent|167357|4FEACA10FCA83012DE8320886DA1F6AE|/

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PARTyZAN ()

sh4rk ::

http://www.mandrakeclub.com/article.php... kle en link sam jst ne znam tega brat :D

Gandalfar ::

old.torrent

PARTyZAN ::

ffs..vse kar je od mandrakecluba je nekoristno, ker moraš plačat za članstvo.

Gandalfar ::

Kaj ce bi pocaku 14dni ..?

Nekdo se je zelo trudu za to in pac ne zeli takoj dati ven vsem freeloaderjem. Zakaj ne bi spostovali njegove zelje?

PARTyZAN ::

Itak to ni nelegalno..samo lepo ni:D drgač pa..linux zadeve naj bi bile free..in brez brezveznega prikrajšvevanja tistih, ki ne plačajo

sh4rk ::

na vsake koliko časa izide mandrake?

Gandalfar ::

PARTyZAN: niti ne.. noben tega ne pravi .. linux zadeve ni potrebno, da so free as in free beer..

root987 ::

@PARTyZAN: Ne, ni lepo. Glede na to da so tipi delali leto al na kolk majo intervale izdajanja, bi lahko vsaj ti počaku 14 dni, zato da se tisti, ki to rabijo, registrirajo, in dobijo. Nenazadnje, to je eden izmed njihovih načino služenja kruha.
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

sh4rk ::

sam to bl mal zasluzjo? :\ sam firme morjo tole met uriginal zarad inspekcije >:D

Gandalfar ::

Firmam tega ni potrebno imeti original.

sh4rk ::

hm ja kdo bo pa potem to kupu? jst nebi nikol :) kupu bi edin takrat ko bi blo v stacunu za 1000 tolarjev 0:)

root987 ::

Firme imajo to ponavadi zaradi raznih tehničnih pomoči, ki jim potem vse priskrbijo in porihtajo ko je kaj narobe. Vsaj tak mi je poznano...
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

nicnevem ::

mene pa samo neki zanima...
trenutno mam naloženga mandrake-a 9.0, kako naj ga upgrejdam na 10.0 (seveda ko bo 10.0 mogoče downloadat)?

Gandalfar ::

sh4rk: ideja je pac, da tisti, ki placajo dobijo eksluzivno pravico, da ga prvi dobijo in vse kar spada zraven, da so clani kluba..

Kdo bi dal kaj denarja za prostovoljne projekte.. hja.. se so ljudje, ki jih ne briga samo lastna rit...

Tachyon: pomojem bos lepo dal prvi CD notr in rekel upgrade in ti bo sam posodobil sistem na novejsega :)

sh4rk ::

Gandalfar mogoce mas prov ;)) tisti ki majo prevec dnarja pa ga potem tkole zapravlajo 0:) qll pobje ce vidte kaksn link od 10.0 ga hitr vrste sm gor ... :)

wince ::

Na DC++u ga mas pa search 8-O uporabi :8)

sh4rk ::

mah kaksn dc ++ da bom iskov gor pa pol bodo se uploadal od mene bom tok cajta pocaku da bom na ftp-ju ;)

wince ::

sh4rk: ce bi vsi tako razmislali kot ti ;( nebi mel od koga pobirat dol, sej bi ti povedal na kirem hubu sem samo se mi zdi za malo sherat z takim "#$"#%&/%/(/ ki nic ne da od sebe prijetno cakanje :P

sh4rk ::

mah clovek ce mam max dl 6 kb ker mam centralo v pizdi pogl si ADSL 4 mb + sj bom se mal pocakov sj se ne mudi tako :| fejst;((

moj_nick ::

Prosim, če se držite teme.

moderator
110111001001010001010000

nicnevem ::

na suprnovi se je pojavila 10.0, sam ne vem pa kaj pomen RC1, ki stoji zraven :8)

Gandalfar ::

Da je staro

root987 ::

RC1 = Realese Candidate 1 ; Neke vrste beta - podobno počnejo pri mozilli, da vidijo če vse dela kot treba. Tko kot je Gandalfar reku... staro. Dej, počakte ta teden al kolk je še, pa bo. Verjetno te ne bo pobralo če ne dobiš najnovejšega stuffa takoj (sicer se pa registriraj če ti je tako pomembno).
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

nicnevem ::

ma ne sej me ne bo pobral, sam za druge sem dal link, če se komu ljub dl-jat....
Sicer pa trenutno dl-jam SuSe 9.0 - pravijo da je kar ok distribucija - no bomo vidl...

Dusan_83 ::

Tle so linki za download, vendar je precej zasedeno:
http://www.distrowatch.com/?newsid=01422

sh4rk ::

hm vse steka :\ kle je BitTorrent se prj dobi dol k pa iz tistga ftpja :\

PARTyZAN ::

Tale torrent...samo 3cdji so not :|

Gandalfar ::

joj, kolk ste vi bogi revcki, da si ne morte zrihtat za downloadat..

http://slashdot.org/article.pl?sid=04/0...

BigWhale ::

Meni se tudi kar smilijo...

sh4rk ::

hm mogoce kdo ve zakaj mi noce boot-at pa mam cd rom nastavlen v biosu na first boot :( kdo ve kaj naredit?

Poldi112 ::

Rabis dobiti bootable cd ali pa boot disketo narediti

sh4rk ::

kje naj dobim ta cd ? ker disketar sm ze vrgu 2 leti nazaj ces okn .

sh4rk ::

sm ze najdu na prvem cd-ju mores dat open pa it pod images tam not mas boot cd k ga mores zapect kera cudna finta :|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Suse 10.0 - Kaj z njim? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
536327 (4550) kriko1
»

Linux SUSE-9.1-personal-x86 pomoč!

Oddelek: Operacijski sistemi
481579 (1087) Gandalfar
»

Pingo 3.1 ali mandrake 10.0 official?

Oddelek: Operacijski sistemi
5961 (910) JamesBond
»

Mandrakelinux 10.0 za AMD64 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
615814 (5814) Poldi112
»

nForce 2 driverji in Mandrake linux (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Operacijski sistemi
1094552 (3740) sh4rk

Več podobnih tem