» »

Sanjska kofiguracija

Sanjska kofiguracija

Mercier ::

Bral sem eno Brane2jevo temo, pa sem pomislil, da ne bi bilo zgrešeno, ako bi vsake tolko tu napisali kak bi naj zgledal en tak sanjski PC.

Pa bi se pol lahko slinli, pa stokali, da ni šuške.

Kaj pravite?

R0K ::

...moj sanjski računalnik bi biu tist katerega je uporabljala NASA ko je šou Armstrong na Luno...baje je bla 386 al 468 z nekaj več kot 40mhz .... noro ...
...bog ve kje je zdaj tist rač. ... sam jst bi ga ful mel ....

:)

Mercier ::

No sj, js bi si ga vsj ogledu.

Js sm mislu na PCje. Tako kot je recimo pri stricu Tomu. Če že ne morš met pa lahk vsj gledaš, ne?

Tud kaj optimalnega bi lahk blo, sam tist že vsak zase najbolj ve kaj rabi, če pa ne pa vpraša na forumu.

Ampak trenutno najbolj huda konfiguracija pa bi bila interesantna za videt.

Mercier ::

No, js sm mislu na rubriko, ne v tole temo. Zato sem objavil tu.

Mercier ::

Čitaj:

Isn't it surprising to see how certain editions of car magazines with reviews of cars like the Ferrari Maranello, Porsche 911 Turbo, Lamborghini Diablo or a tuned Dodge Viper are selling like crazy? It is obvious that most buyers of those magazines will never have the chance to own or even drive one of those super cars. Still the interest is immense. While flipping through the pages and looking at the pictures of those gorgeous cars your mind drifts off into imagination, picturing yourself as the driver of one of those cars. And what's so wrong with that? Dreams don't know any limitations and in most cases they are a lot more pleasant than reality. As long as you've got the ability to dream you know that you are still alive.

plunu sm pa tole napisano tle


OK, stvar je že mal stara, sam vseen

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mercier ()

MRtwister ::

ROK: tistikrat ni blo nobenih 386k al pa 486k, lol na luno so sli leta '69. 486 je letnik '93 ce se ne motim.

Mercier ::

No, mogoče se včasih ne izražam najbolje, ampak zakaj za vraga si prestavila tole reč?

V 4. postu sem jasno napisal, da je to predlog za slo-tech, da ja ne bo pomot.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mercier ()

TinkaPinka ::

Hm. To, da si to temo postavil kot predlog za slo-tech, v četrtem postu meni ni bilo tako očitno. Mislila sem, da si se v oddelku zmotil.
Ta tema je namreč o sanjskem pc-ju, tako si napisal v prvi post. In zato sem tudi prestavila.

Če pa gre za slo-tech, ga lahko prestaviš ali jaz prestavim tudi nazaj.
I am easy to please as long as I get my way.

Mercier ::

Hm, dej ti. Pa če poveš kako lahko to naredim sam, bo tut OK. :D

TinkaPinka ::

Evo. Prestavljeno nazaj. :)
I am easy to please as long as I get my way.

Mercier ::

Hvala! :)

Kakega odziva pa takoalitako ni. Najverjetneje so bile tele ibunge s prestavljeanjem simo vamo đabe.

Tomi ::

Ena zadeva je spisati test sanjskega računala, kar je manj težko, razen sestavljanja seveda, ker verjetno ti ga ne bo samo ena firma mogla sestaviti, druga zadeva je pa dosegljivost in smiselnost, ker se je treba vprašati, koliko ljudi si ga bo privoščilo, in koliko ljudem se bo članek zameril do konca, ker bodo lahko o mašini samo sanjali..
metrodusa.blogspot.com

Mercier ::

Če bi take zadeve imeli priložnost sestaviti, sploh ne dvomim, da bi članki že bili. Bol sm mel v mislih, da bi le napisali kaj bi taka zadeva bila v nekem obdobju.

Seveda je vprašanje, ali se splača, če mašine ne morete sestaviti. Ampak, če se bi vam dalo, zakaj pa ne? Veliko časa pa tole niti ne bi vzelo.

Kakih hudih duševnih posledic, pa branje po mojem ne bi povzročilo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Skripal (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13129764 (15513) Pac-Man

SpaceX reusable rockets (nova tema)

Oddelek: Znanost in tehnologija
294179 (3359) BigWhale

Študent medicine spregovori o ustrahovanju s strani univerze (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
536649 (5457) zee
»

David Icke, teoretik zarot?

Oddelek: Loža
212691 (2223) PaX_MaN

Več podobnih tem