» »

Kateri DVD-rom?

Kateri DVD-rom?

recoil ::

Nameravam nabavit DVD enoto, pa ne vem katero naj ubodem?

Vsak nasvet je dobrodošel!:D

bastadu ::

Če bi ga še enkrat kupoval, bi spet kupil Pioneerja slot-in verzijo, ki mi brezhibno deluje že skoraj tri leta...

Dusko ::

Jaz mam tudi piooner dvd rom 116 sicer ima vratca tako kot vsi normalni cd-ji.Ampak deluje perfektno in tudi tiho.Mislim vsekakor si kupi pioonerja.O tipu ali boš mel slot in ali ne pa pač premisli.

Han ::

Toshiba SD-M1612. Cenejša, tišja, manj pokvarljiva.

SanSan ::

No jaz pa pravim NE Pioneera slot-in. Meni in se trem kolegom je crku in to malo po poteku garancijskega roka.
SanSan pravi: poslusajte Konfucijeve modrosti.

AngelOfDeath ::

Pioneer slot-in

Osebno ga mam in sem zadovoljen z njim :)

(tok,tok,tok)

recoil ::

Nabavil sem Toshiba SD-M1612 (16x, 48x) in zaenkrat sem zadovoljen. Zadeva je bolj tiha kot sem pa pričakoval.

Hvala za nasvete!

door_man ::

no jst mam s pioneerji slabe izkušnje. Imam model 116 približno 5 mesecev in mi je že dvakrat laser crknu :( prvič (star 1 mesec!!!) so ga popravljal (menjava laserja) drugič (4 mesece) pa sem dobil nov pogon in garancijo podaljšano na eno leto. Bomo vidl kako bo zdržal novi, ali je bil samo prejšni defekten al so vsi zanič.

P.S. Z njim ne delam čisto nič nenavadnega kot so me spraševali na servisu. Poleg tega imam še en Toshibin DVD 6x star nekaj let in pa 3 CD-Rome Teaca, Lite-on-a in Philipsa pa mi laufajo še pa še cajta.

bozicek ::

Jaz tudi malce trzam med Tosibo in Pioneerjem.
Glede na to da je Toshiba cenejsa in hitrejsa bi jo vzel ampak pri Poneerju me pa matra tista rezica ki je oreng kul.
Povejte kako je kaj z fireware? A se da obadva narediti region free in kje bi dobil ker ko sem iskal sem enkrat najdel zdej pa ne vec...

Kaj si mislite o tem da bi v Nec 7700 CdRw dal BIOS od NEC 7900?
Hmm mislim da je to podlaga za novo temo

Tzar ::

Toshiba na WWW.izishop.net za zelo ugoden denarcek
lp
Življenje je lepo!

bozicek ::

Kaj dobis pri Toshibi v box verziji?
PowerDVD ze imam, ker sem ga dobil z radeonom in ce ni nic drugega not uporabnega ne mislim 2500sit vec dajati samo da bi ga dobil v skatli

VASkO ::

pomoje dobis zraven kaki ATA kabel pa vijake - to je obicajno v retail verzijah, pa mogoce je drugace kaj z garancijo, za ostalo pa najboljse, da vprasas prodajalca, a ne?

R-S-LoVe ::

Striktno Pioneer, če maš pa kak tolar več pa brez vratc!

Han ::

BOX Toshiba ima poleg kablov in vijakov priložen WinDVD 3. RPC1 firmware obstaja, vendar različica X806 menda vpliva na hitrost (40x namesto 48x) in dolžino (80 minut max) branja CD-jev. Več o tem si lahko prebereš na tamkajšnjem forumu (Discussion).

Kar se kvalitete izdelave in tihosti tiče, je Toshiba boljša kot Pioneer. Sam imam lanski model in sem zadovoljen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

jlpktnst ::

:8) Sony?

Han ::

Ne bere 99 minutnih plošč. :(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

dvd rom problem?

Oddelek: Pomoč in nasveti
11919 (824) Han
»

Odstranili smo rip limit v Toshiba DVD-ROMih

Oddelek: Strojna oprema
482228 (1171) TheHijacker
»

Kateri CD-RW in DVD pogon kupit

Oddelek: Kaj kupiti
121438 (1177) boštjan

Kateri DVD rom?

Oddelek: Kaj kupiti
7876 (737) whatson
»

Kateri DVD??

Oddelek: Kaj kupiti
14972 (840) matevzm

Več podobnih tem