» »

AMD,INTEL + mama plata! Kaj je vredno kupiti zdaj?

AMD,INTEL + mama plata! Kaj je vredno kupiti zdaj?

Baza ::

Moj fotr se je kr naenkrat spomnu da bi kupu nov Pc seveda za mene :D pa me zanima ce se splaca ta trenutek uzet AMD XP 2200+ pa od Abita plato
AT7 KT333 DDR RAID +SB+LAN+FW k bi rd meu vsaj za neki cajta mer s Pc-jem! Ker cooler je dobr za tega AMD-ja!


Ali priporocate kaj druzga kot AMD ta trenutek?

P.S.: Hvalezen bom vsake pomoci:(

LP,

Jst
  • spremenilo: Baza ()

Ziga Dolhar ::

Priporočam ti Transmetin procesor Crusoe. Boljši.

p.s.: spremeni naslov teme, pa bo kdo morda celo res odgovoril.

Baza ::

Kaj pa intel?

Caboose ::

rooofl !!! tak ko en moj kolega ko je trdiu da ma pentium celerona :D
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

Baza ::

Ubistvu me zanima kaj se najbol splaca zdele kupt ta trenutek pa kero plato zravn?

Thx za odgovore

kuglvinkl ::

Ubistvu me zanima kaj se najbol splaca zdele kupt ta trenutek pa kero plato zravn?

OK, zdaj pa resno! To vprašanje na tem področju ni rešljivo v realnem času. Nekaj takega kot idealen šolski urnik.
Temu se kvečjemu lahko približaš.

Sicer je pa to v redu kombinacija, AXP 2200 + AT7. Glede na to, da tatica razsipava s kešem, si nabavi Thermal Right AX-7.

Dodatek: pizda, kdaj hudiča se boste naučil, da se pri tovrstnih vprašanjih izjasnite tudi, 1. čemu bo kišta služila. Drugače to izpade a. debilno, b. otročje (večinoma), c. a+b.; 2. kolk keša je na razpolago.

Your focus determines your reallity

yabadak ::

Prjatu kupuje zdele pa se glih pogovarjava kaj bi!
prišla sva do sledečega>
KX7 nujno, je cenejsi od AT7( ma kup ene brezvezne šare-fire stane glih 9000 sit ,torej glih tok k je razlika med temi platami. lan zajebava, nima ps2 in sam tri PCI...);(( in 2000 xp je čist zadost, če rabš za klasiko(špili, muzka, film...)

Baza ::

Jst ubistvu rabm computo za vse kes pa tut ni tok pomembn!A abit AT7 nima PS2 porta al kaj? Kako pol jst lah mi k je na PS2 priklopm na to plato?

suse80 ::

Glede na tvoje vprašanje predlagam tole:

AT Motherboard PCchips z ALi Magic chipsetom
Procesor IDT winchip 200 MMx
16 MB EDO RAM
Trident VGA grafično
3,5 FDD
4,2 GB Fujitsu disk
DOS 6.2

Big tower ohišje
Obiščite stran o astronomiji ijn astrologiji http://www.mojevesolje.org

joox ::

Pocakaj vas je neki casa da pride k nam plata z KT400 cipsetom, pol pa kako bos rabu. Vec dnara kup uno s KT400, manj dnara kup pa tisto s KT333.

joox ::

Pa pr KT400 cipsetu paz ker je da ne bos kup unga k ne podpira 333Mhz FSB !!!

BlackHole ::

Da ne bom nove teme odpiral. Mene pa zanima, če se splača Duron 700 zamenjat z Palominotom XP 2000+ v komb. z grafično Geforce2 MX, ki jo imam trenutno. Plata je MSI K7T pro2-a in z novim biosom mislim da podpira do XP 2000+.
Sprašujem, če bom pridobil kaj nahitrosti pri igrah, ko bodo pa malo cene padle bom pa že menjal še ostalo šaro.

kuglvinkl ::

A abit AT7 nima PS2 porta al kaj?

Ne, nima. Jaz imam denimo USB miš na PS/2 konverterju, ker sem prelen, da bi šel do štacuno in si nabavil dodatni USB bracket.

Kako pol jst lah mi k je na PS2 priklopm na to plato?

Najprej: če je mi k miš, ki , potem: če obstaja konverter lahko, če ne obstaja, ne moreš. Vrži jo mačkam. Sicer je pa tako. Če že kaniš kupiti takorekoč pozlačeno plato, ti denar očitno ni problem. Menda boš zmogel še 5k SIT za miš na USBju?!



BlackHole:

Bi se poznalo, veliko verjetno ne. No ja, odvisno tudi od konkretne igre, kolk dela leži na CPUju (na Anandtechu si poglej pri testih grafičnih kart CPU Scalnig). Sicer pa, če si že v koritu čakajočih, počakaj, da prideta 2400 in 2600 v RS, ker bodo cene padle.

Suse80, se strinjam s konfiguracijo. Tudi prodam kakšen Trident (ga bom iztaknil iz steme, kjer mi služi za poličko)

Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

BlackHole ::

V bisvu čakam, da padejo cene grafičnih kart in mat. plošč, 2000-ka AMD tak ne bo več dosti padla.

tha_man ::

Če fotru ni škoda denarja definitivno kupi P4 2.53G + plato z Intelovim 845G čipovjem, sicer pa močno priporočam XP2000+.
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Baza ::

Ubistvu fora mi je da mam ze novo mis Dexxa optical in mi je ccist huda mis tko da nevem ce bi kupvov novo sam a converter med ps/2 pa UZSB pa ne obstaja ker iz tvojega besedila nism cist razumu kuglvinkl!

Please ce se to odgovoris!

Thx ze v naprej

Baza

Baza ::

Pa se eno vprasanje bi meu! A pol tut ne morm Tipkovnice gor dat ali ta port za tipkovnico je na plati ker te plate se nism meu cast:-) vidt u zivo???

kuglvinkl ::

Vem, da obstaja konverter iz USB na PS/2 (ker ga imam sam). Če pa obstaja iz PS/2 na USB (torej, če hočeš PS/2 miš priklopit na USB) pa ne vem. To vprašaj v TechTradeu v LJ.

Ta plata nima:

- PS/2
- Serrial
- Paralel

portov. Samo USB in IEEE-1394 (Fire wire).



Po moje je čisto spodobna plata z vsemi bombončki (za ostale, AT7-2 bo imela 4 PCI slote).

In ni ta plata za vsakogar. Če še nimaš zvočne karte, mrežne, potem je vredna premisleka. Tukaj bi moral spisat review te plate, da bi ti dobil mnenje o njej.

Zatorej si preberi o tem več na netu (AT-7 review v Googlu). Test je tudi na Slo-Techu.

Drugače priporočam Abit KX-7.
Your focus determines your reallity

Paramedic ::

ROTFL@suse8.0: "winchip" - ja, al pa amd K6-II >:D
Kupi ti eno bolj navadno plato, ne pa to integrirano AT7. Eno s KT400. Če boš rabu FW, USB dodatne..lahko dokupiš.
Seveda pa kup AMD. Sicer je pa tudi abit kx7 zlo dobra, pa fajn je če vzameš z raid kontrolerjem, da maš lahk vse naprave na master, pa še ti bo ostalo placa.
End transmission.

appz ::

tako tako >:D >:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sestavite do 300.000 SIT računalnik??!!?

Oddelek: Kaj kupiti
271933 (1379) Airskull
»

Ali se nakup dobre osnovne plošče sploh splača?

Oddelek: Kaj kupiti
362131 (911) slawc
»

Katero matično za xp 2000 med...?

Oddelek: Kaj kupiti
91059 (878) SisQ
»

kupujem novo mašino help..

Oddelek: Kaj kupiti
8892 (692) danielka84
»

ASUS7V333 vs ABITKX7

Oddelek: Kaj kupiti
11924 (750) Leo

Več podobnih tem