» »

Pritožbe

Pritožbe

««
7 / 20
»»

Bakunin ::

tron>
j: viewed with any browser ne pomeni wc3 validirano :). poglej ST pod Linuxom (Netscape, Lynx,...) pa bos vido, kaj mislim :).

linux je sicer moj delovni OS. >:D

torej:

mozilla dela
links dela
lynx ne dela "lepo", ampak stran je vidna
konqueror (KDE) tudi dela
opera 6.x tudi dela.

Po drugi strani - ce pogledas statistiko strani slo-tech, bos videl da je vec kot 80% brskalnikov, ki obiscejo s/t Internet Explorer.
primoz bi lahko dal se bolj natancne cifre.

Jeebs ::

Ziggga: Ok, hvala, sej ni problema. Sam me pa še zmeri zanima, kaj je Jebe*** naredu, da ga tok sovražte. :D To da ima naziv persona karkoliže že vem, ampak prov zanimivo mi postaja vse skupaj. 8-O :D >:D
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

undefined ::

> Sam me pa še zmeri zanima, kaj je Jebe*** naredu, da ga tok sovražte.

Po mojem se nekateri mal težko gledajo v ogledalo, pa so ga morali odstranit. Tudi jaz ne razumem, kaj je moral tako hudega storit. Tukaj deluje čist ok, daleč nadpovprečno za 13-letnika, bi lahko rekel. Sicer pa tudi ne razumem, zakaj ima toliko ljudi na tem forumu še vedno po tako dolgem času te persona nazive. To je tud že mal idiotsko, če se milo izrazim. :)

Tomi ::

IceMan: poglej, kdo se oglaša. Ti bom več napisal kasneje, ko pridem s predavanj.
metrodusa.blogspot.com

Jeebs ::

Hehe, brez zamere, ampak men se zdijo te nazivi Persona karkoliže™ tud butasti. Prej k je bla Owca™ pa ne vem kaj še je blo, je blo velik bolš. :D Še dons se spomnem, kakšne mojstrovine je folk delu takrat za tist natečaj za S-T majice. >:D :D
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

Tr0n ::

Itaq.

perci ::

Stvar je v tem, da je naziv kazen in ne nagrada, kot so si nekateri včasih (ko smo imeli še owce) predstavljali. Persona rudis pa se je že večkrat izkazala za vzgojno.

bodom ::

@Morphling1: sej kul, stari. ti vrjamm kako je to, da ce opazis da se stvari ponavljajo...postane vec kot tecno...dolgocasno pa itak, sej nc novga ne zves, sam blodnje se beres pol, hehe8-)
ja sej mene je od Mr-X-ov post hmal s stola rukne, ne bi o tem...:D
O tistim malenkostnih vprasanjih pa sam tolk, cajt je problem....na hitrco hocs zvedt (ker se trenutno ne spomns...al pa lenoba d bi kej pomislu, hehe)...na ircu (:\ ) ti noben nc ne zna pomagt...vsaj o takih temah ne...ah nc, da si ne jst naberm ksne zamere, buls d neham...

pa itak brez zamere, stari...vse OK8-)

LP

Tomi ::

IceMan: potem pa zelo slabo poznas Slo-tech team, ce lahko trdis, samo vidimo v ljudeh, ki ne bi se obnasala nepridemo za svojo starost, ampak ljudeh, ki jim kljub veckratnim namigom ne potegne, kaj lahko delajo in cesa ne, same sebe. Da niti ne omenjam, kaksen je profil teama.
Sicer pa, koliko so pa vcasih zreli tvoji odgovori, je pa tudi vredno diskusije.
metrodusa.blogspot.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomi ()

Tr0n ::

Ehm, tak BTW tisti, ki pisete z linux distribucije. Namesto sumnikov se vidi vprasaj (?).

Tomi ::

Tron: hvala. Sem videl, da je slabo, samo piše mi jih pa normalno.
metrodusa.blogspot.com

undefined ::

> Sicer pa, koliko so pa vcasih zreli tvoji odgovori, je pa tudi vredno diskusije.

Jest nisem omenjal zrelosti nikogar, razen tega, da sem pohvalil Jebediah za njegovo starost (če ti je mogoče to šlo v nos, ne vem). Omenil pa sem vaše (večkrat) napačno postopanje, kar posledično pomeni, da tudi jaz kdaj napačno postopam. Ko pa si ti meni omenil zrelost, pa morda posledično pomeni, da imaš le sam probleme s tem. :)

Tomi ::

Iceman:

Ko pa si ti meni omenil zrelost, pa morda posledično pomeni, da imaš le sam probleme s tem.


Če je tvoje mnenje tako, potem tudi v redu. To, da lahko preko foruma sklepaš o moji zrelosti, potem si pa tudi genij.
metrodusa.blogspot.com

Marjan ::

Moja pritožba gre čez admine lože in tudi druge, ki imajo nadzor za moderiranje le te.

Namreč 1 teden je bila tam tema, ki je že v naslovu žalila, ne samo nekega posameznika, temveč celotno ljudstvo - američane.

Tista tema, ki jo je Koci postavil. Popolnoma nobeden se ni spomnu, da bi vsaj spremenil naslov, če že ne drugega.

Šele ko sem po 1 tednu opozoril nato, da očitno je žaljenje dovoljeno, ste pa kar celo temo zbrisal.

Mislm... :|

Pričakoval bi vsaj opravičilo.

undefined ::

> Če je tvoje mnenje tako, potem tudi v redu. To, da lahko preko foruma sklepaš o moji zrelosti, potem si pa tudi genij.

Kdo pa je sklepal prvič? Jaz sem samo sklepal po tvojem sklepanju. Če ti ne bi sklepal, tudi jaz ne bi. :)

OwcA ::

@Marjan: tema še vedno veselo domuje v loži le preimenovala se je v Časovni popotnik obogati na borzi.
Ako me spomin ne vara, nisi pa prvi, ki je opozoril na nekorektnost naslova, ker se je tema razvila in so bile predstavljene možnosti, ki izpodbijajo navadno potegavščino, sem jo preimenoval.
Je pa to precej kočliva zadevščina, še posebaj v povezavi z Ložo, saj bi doslednost narekovala preganjanje vsakršnih tem, kjer se, naprimer v obliki vicev, pojavljajo prototipi določenih eničnih skupnosti ali narodov (po domače Mujo, Haso & co), kar bi zadalo zabavnosti in sprostitveni vlogi Lože precejšen udarec.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Marjan ::

Mah, ne se ven vlečt zdej. Tema se je 1 teden imenovala "Američani so pa res debili".
Če to ni _očitna_ rasna nestrpnost oz. podlo žaljenje pol nej me vrag. In je razlika z vici, dobro veš, da je. V temi "funny links" se šalimo iz vseh narodov, ker je to pač funny links.

In še nič se ne bi ukrepalo, če ne bi opozoril na to.

Primoz ::

[To temo je spremenil OwcA dne 11.04.2003 ob 19:59:30.]
[To temo je spremenil Koci dne 07.04.2003 ob 08:32:44.]
[To temo je ustvaril Koci dne 07.04.2003 ob 08:31:33.]

štiri dni ... štiri dni preveč ... ampak manj kot en teden :)
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Marjan ::

Ok, štiri dni no :\

Ampak sem jezen zato ker se je že parkrat ponovilo.

(Pa ne samo na ST, nasplošno je tak trend v Slo.)

MadMicka ::

In Marjan, zakaj si tako jezen? Se ti ne zdi, da obstajajo precej bolj pereče zadeve kot to, da nekdo označi Američane za debile?

Marjan ::

Ne vem kaj nej bi bilo na tem forumu še bolj "pereče" kot direktno rasistično žaljenje!?

Ziga Dolhar ::

Marjan: sicer se mi je najprej zdelo, da malce pretiravas -- vendar, kot si rekel, gre za zaljenje [in ti dam prav]. Te pa vabim, da ce se kdaj vidis kaj takega in moderatorji ne urgirajo / spregledajo / nisi zadovoljen z nasim odzivom, nam (meni, policajem, ...) posljes zasebno sporocilo in bomo stvar uredili ASAP. Saj to zelimo, kajne?
https://dolhar.si/

Marjan ::

Ok ok, sej upam, da do tega sploh ne bi več prihajalo.

jerry2000 ::

Zanima me, kaj ste spremenili, da mi z opero 7.10 ne deluje več samodejna prijava, vedno znova se moram prijaviti. V nastavitvah seveda potem omogočim samodejno prijavo, toda naslednjič ko pridem na strani, ne deluje več :-(((

Jernej

McHusch ::

jerry2: Poglej, ali imaš omogočene piškotke (cookies) in ali ti jih kakšen prepameten vzdrževalni program nemara sproti ne briše.

Thomas ::

CaqKa:

> thomas: s***** dol s tega foruma.. vidiš da si vsem v napoto pa z vsemi skregan. aja pa kot je nekdo zgoraj že omenil... najdi si punco.. če si pa peder potem pa še tolko prej spakaj iz tega foruma.

Sergio:

> Thomas, si pa nekje pol koraka stran od naziva.


Nimam komentarja! Razen - dej mi že tisti naziv - pa še sebi enega v stilu: pristranska persona


p.s.

Če boš rekel, da "nisi vidu" - potem naziv res zaslužiš. Je tako?

:)



Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Sergio ::

Thomas: Histografija po mojem interveniranju: Caqka je bil opozorjen ter se ni več oglasil. Ti si navkljub opomniku naprej gonil svoje.

Moj quote:
Dejte vodit argumentiran in vljuden pogovor. Če ne, se bo kmalu končalo z zaklenjeno temo in kupom podeljenih nazivov.

Argumentiranosti ter vljudnosti iz tvoje strani ni bilo. Temo sem zaklenil. Imaš kaj proti?
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Thomas ::

> Ti si navkljub opomniku naprej gonil svoje.

Da so bili na Luni?

Al kaj?

:\
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Tr0n ::

Nekdo ima danes slab dan. Pa ne mislim moderatorjev ;).

Sergio ::

Naj se sliši še tako banalno -- ja. Poznaš Google, predstavi pet strani o pristanku na Luni, in tvoja vest je čista. Popravi me če se motim, ampak ali si posredoval kakšen link? Ne. Samo (tudi po opozorilu ter prošnji za vljudnost) si gonil svoje. Škoda bajtov na disku.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

CaqKa ::

takim kot si ti bi jaz dal ban ne pa naziva... veš kolko časa bi prišparali moderatorji ko te nebi rabli skoz moderirat?

in ja. jaz tudi uživam v retoričnih vprašanjih

Thomas ::

> Popravi me če se motim, ampak ali si posredoval kakšen link? Ne.

Slabo ti tole moderiraš, če praviš, da nisem dal nobenega linka.

Sej to pravim - nekaj površno (ne)prebereš, potem pa kar misliš, da si vse razumu. Da si že (kot bwana?) poklican moderirati.

Katero pravila foruma kršiš s tako ... površnostjo?

Edino kar si naredil dobrega v tisti temi je to, da si jo zaklenil. To pa že.



Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Sergio ::

Yup, moja napaka.

Ampak še vedno, povdarjam: tudi po moji prošnji po vljudnem zgovarjanju si gonil svoje. Če te moti, ne gledat! Ne odgovarjat! Pa naj se menijo.

Tvoje obnašanje v tisti temi je bilo podobno "mirovnikom" pred US ambasado.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Thomas ::

> Ampak še vedno, povdarjam: tudi po moji prošnji po vljudnem zgovarjanju si gonil svoje.

A zdej ne bi smel goniti svoje?

A je to ad hoc dodatno pravilo al kaj?

Oziroma - kje točno (po tvoji "intervenciji") sem se tako pregrešil, da sem samo še "pol koraka od naziva"?

A sem morda samo še četrt?

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

undefined ::

> A zdej ne bi smel goniti svoje?

Po tvoje tudi CaqKa ne bi smel gonit svoje. Mislim, kar hoče Sergio povedat, je to, da on ne vidi tu razlike med vama. ;)

Thomas ::

(Boljš da sam pove, kot da ga ti zastopaš - IceMan.)

Jasno sem ga vprašal, kaj me je postavilo "1/2 (ali manj) koraka do naziva". To PO njegovi intervenciji - kot sam trdi.

Naj pove - ali pa naj se mi lepo opraviči! Namesto da duhoviči z "mirovniki pred ameriško ambasado".

:)



Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Sergio ::

IceMan, vsaj enkrat se strinjava ;)

Thomas: Po opozorilu Caqka ni več pisal v temo. Ti si Radeona nato označil za nerazgledanega, ter nadaljeval s provociranjem tistih, ki živijo v prepričanju, da človek ni poletel na Luno. (da bi kovina na Luni zarjavela, da so "tanepametni", itd). To je stigmatizacija. Zadrži se naslednjič.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

undefined ::

> Boljš da sam pove, kot da ga ti zastopaš - IceMan.)

Thomas, sej ga ne zastopam, ampak le povem kar mislim (tko kot vedno). A zdaj tudi meni prepoveduješ povedat svoje? ;)

> IceMan, vsaj enkrat se strinjava ;)

Če se ne bi vsaj enkrat, bi bilo že resno za razmislit o najinem razmerju. Ločitev bi bila nedvomno neizogibna. ;)

Thomas ::

> Ti si Radeona nato označil za nerazgledanega

Vsakega ki resno jemlje "moonhoax" sem označil za nerazgledanega. Bi ga moral za razgledanega?

> nadaljeval s provociranjem tistih, ki živijo v prepričanju, da človek ni poletel na Luno.

Njim se ne sme povedati, kakšne traparije trdijo? Je to za pol koraka do naziva?

> da so "tanepametni", itd). To je stigmatizacija.

BlackHole:

> To so tisti, ki so v Thomasovem šotoru (tapametni, lahko bi dal besedo v narekovaje)

Kdo tu stigmatizira?


Tvoje moderiranje je slabo Sergio. Boljš da se ga vzdržiš. Prepusti to owci in še komu.

Ti pa Perci, se pa raje tačas ukvarjajta s čem drugim.

Iceman,

Poveš lahko, zastopaš slabo.

Čeprav ... tudi Sergio sam se tukaj ni izkazal.


:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Sergio ::

Thomas, nisem le tebi rekel, da se pomiri. Razumeš to tu? Simple yes or no.

Vsekakor imaš pravico da označiš moje moderiranje za slabo, tu se ne mislim prerekati s teboj, ker na osebne provokacije ne odgovarjam. V tvojih očeh se mogoče nisem "izkazal", ampak od svojega stališča ne odstopam.

Je pa res, da so pravila mestoma slabo napisana. To se bo v kratkem spremenilo.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Thomas ::

> nisem le tebi rekel, da se pomiri. Razumeš to tu? Simple yes or no.

To yes. Ampak le jest sem prišel "pol koraka do naziva". Ja?


> ker na osebne provokacije ne odgovarjam.

Jest na osebne provokacije odgovarjam. Sploh če pridejo od bwane.

:)

Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

undefined ::

> Poveš lahko, zastopaš slabo.

Slabo zate, ker je trenutno usmerjeno proti tebi. Logično. ;)

undefined ::

Dejmo še malo po moderatorjih užgat, da si Thomas lahko ta čas malo zaceli rane, pa pove vmes še kaj konstruktivnega. ;)

smah je napisal:
zigga tis nesposobni moderator.....lohk zaklenes post in ga izbrises ker po tvojem spreminjanju imen post nima vec nobenega pomena....

Pa še kako res je. Poleg tega je takih še nekaj... recimo OwcA. Sam ta se je že mal umiril, medtem ko Ziggga ne zna nehat masturbirat na ta forum. ;)

Thomas ::

Ne hodmo v skrajnost. Če ga moderatorji kaj polomijo, jim gre vseeno priznati, da zadeve še niso crknile in niti ne kažejo da bi.

Owca je pa sploh moderator kot se šika. On lepo hobla odvečne zadeve proč. Samo bolj prepočasi.

Celo perciju, ki sem ga doslej najbolj sfluflal, dobronamernosti ne gre odrekati.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

smash ::

še ena cvetka: napisal sem pritožbo prot ziggatu in jo po pomoti dal v predloge.....in kaj so naredl?? namest da bi sporocilo prestavili v temo pritozbe (saj to vedno pocnejo, nekaj premikajo), so mi jo enostavno izbrisali....totalna diktatura.....in zame je thomas(ime) še vedno isto kot bush(ime)...ce lohk kritiziramo busha...potem lohk tud thomasa>:D

undefined ::

> in zame je thomas(ime) še vedno isto kot bush(ime)...ce lohk kritiziramo busha...potem lohk tud thomasa

Thomas ima vsaj dosti večji IQ od Busha. Le prepričanje ima povsem zgrešeno. Pa to se da vsaj popravit. ;)

perci ::

smash: Postov se zaenkrat še ne da premikati. Sicer pa bi pričakoval, da bo tisti, ki se pritožuje, vsaj pismen, da bo znal prebrati naslove sticky tem.

smash ::

perci: včasih se človk zmoti..kaj čš ane perci.....

perci ::

Potem se pa ne razburjat - ti si tisti, ki je zajebal, ne mi.

smash ::

točno o tem govorim: ti mas mene za tistega ki je ZAJEBAL, namesto da bi me imel za uporabnika, ki se je zmotuil ter bi mu pomagal uvrstit zadevo tja kamor spada...

o tem odnosu gre in je vedno slo na tem forumu:\
««
7 / 20
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Persona Rudis 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
904828 (3495) perci
»

Svoboda govora? (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
755307 (1811) undefined

Več podobnih tem