» »

Windows Installer težava

Windows Installer težava

para! ::

Imam nekaj programov, ki za namestitev uporabljajo Windows installer. Vse lepo in prav, a ko hočem namestiti katerega koli od teh programov, se računalnik sam od sebe vgasne.

Na začetku namestitvenega programa lahko normalno izbiram opcije, itd. Problem se pojavi pri dejanski namestitvi, kjer piše "Installing software_type, this may take a few minutes". Po nekaj minutah se sistem vgasne.

Kaj lahko svetujete?

Hvala za odgovore!

Lp,
Jazz
Death before dishonor!

yabadak ::

Format c:
itd:D

para! ::

Formatiranje ne pride v poštev.
Death before dishonor!

para! ::

Operacijski sistem je Windows 2000 Professional, z vsemi updati.

Mislim, da bo reinstall Windows Installerja pomagalo, vendar ne znam removat dotičnega servica.

Help pls?

Death before dishonor!

alf__ ::

hm kaj mas pa nastavlen ce gres u admin tools pa potem pod services pa pod properties od windows instalerja pod recovery...povsod dej take no action...probej tko.

para! ::

"Take no action" opcijo imam izbrano povsod.
Death before dishonor!

alf__ ::

try uninstall msiexec in pa locator...pac vse kar je odvisno in povezano z installerjem...
a si gledu ce so ksne posodobitve...

PICASSO ::

Mislim da imam odgovor če se ti ugasne računalnik. pejd . start pripomocki pa skrbniska ordodja.. to so services pa izberi Windows Installer in klikni pol pa pejd pod obnovitev pa tam mas. Tam nastav na NAREDI NIČESAR .










.

PICASSO ::

SPET WINDOWS INSTALLER :<

Ko hočem instalirat program.. npr. setup.exe mi čez neki časa napiše:

Storitev Windows Installer ni dospotpna.Morda program Windows izvajate v varnem načinu ali pa je Windows Installer nepravilno nameščen. Obrnite se na vašo tehnično službo.

Problem je da je napaka samo to drugo laufa kot po maslu. Poleg tega ne izvajam v varnem načinu in sem že milijonkrat znova inštaliral installer.

Prosim če mi poveste kako točno odstranim installer in kako namestim znova al pa če mate solution na problem prosim , da mi javite. hvala-

btw OS je XP brez SP1 in z drugimi dodatki

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PICASSO ()

sidney ::

Pomoje mas pa zelo resen problem, ki ga bos tezko resu. Pr men je blo isto. StoX sem prinstalirou installer, nastavitve sem premetavou... pa nic od nic. Problem nastane najveckrat, ko ima comp vec userjev, pa poizkusa eden nalozit en program, ki na masini ze obstaja. V mojmu primeru je bil to Office 2000. Baje je to en BUG... BTW: me prou zanima, ce bo kdo to ustimou. Isto vprasanje sem ze jest zastavu, kar precej cajta nazaj - neuspesno. srecno
Marjan streli !!!! Lisice so Mici zagrable !!!!

PICASSO ::

lahk rečem sam šit in prosim da mi kak majstore pomaga 8-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 7 Installer (64-bit) - težave

Oddelek: Programska oprema
152815 (2205) fr!Xy
»

windows installer

Oddelek: Pomoč in nasveti
81073 (1031) whiteghosted
»

Windows XP 64bit in msn

Oddelek: Programska oprema
72174 (1983) frudi
»

PROBLEM Z WINDOWS INSTALER

Oddelek: Pomoč in nasveti
8904 (870) pluto1457
»

Windows Installer problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
62072 (1999) Myth

Več podobnih tem