» »

telekom je za zapret v štalo!!

telekom je za zapret v štalo!!

lepi joker ::

po zelo dolgih kreganjih s telekomom zaradi zelo slabe internet povezave 16,8Kbps sem se le odločil za nakup isdn paketa.Ko sem tako klical pred 6 meseci naj mi pridejo priklopijo isdn ni bilo nič iz tega.ker sem pa več ali manj cele dneve v službi jih nisem imel pač časa toliko gnjaviti.potem sem spet klical pred enimi 3 tedni in spet nič.ko pa sem se sedaj v ponedeljek ujezil in po telefonu kričal na njih,da naj pridejo priklopijo so se le odločili da pridejo.
in glej ga zlomka...
rihtajo v centrali in rihtajo,mine 1 ura pridejo na dom,jaz že celi veseli(juhu,sedaj bodo priklopili),oni pa meni z novico DA JAZ NE MOREM IMETI ISDN ,KER IMAJO PREMALO ŽIL ZA TOLIKO HIŠ..
pa kaj je s temi Žaljenje.
....zaj pa me zanima ,če kdo ma kako idejo kako se jih naj lotim,ker me to res jezi,tak da zaj nebom spal 2 meseca...
;( ;(( ;( ;(( ;( ;((

Ziga Dolhar ::

Flamanje/Žaljenje čez kogarkoli in karkoli -- v tem tonu in s takimi besedami NE.

Hvala.

lepi joker ::

.....ok,se strinjam......
nisem pa jaz kriv da nas bo Slovenija zasužnjila...
Slovenija pravi:"Ti samo delaj in se muči,da boš potem lahko dal čim več meni."
In potem še pravi:"meni se j... za moj narod"

S tem seveda nisem mislil nikogar užaliti,ker je to resnica

L.P. bozo

Arrivo ::

Telekom naj bi vsakemu omogočil nadgradnjo obstoječega sistema v ISDN...

Poznam primer, ko je moj znanec naročil ISDN in je Telekom zaradi neustreznega kabla do njegove hiše, ponovno prekopal in zamenjal vod v dolžini cca 300m .

Tr0n ::

ISDN mora bit ziher dosegljiv vsaki hisi. Ceprav ne razumem najbolje tisto o 16,8Kbps?

ToniT ::

Tisto o 16,8 Kbps pomeni, da je priključen na PCM. PCM pa je škatla, ki združi več paric v eno (oz. več telefonskih številk vrže na eno fizično linijo) - v bistvu je to zamenjava za dvojčke, s tem da lahko vsi telefonirajo naenkrat. Kaj natačno pomeni PCM, si poglej na Netu, je pa to multiplexer, ki pač dela to, kar sem zgoraj opisal. Pri govoru se to ne pozna, problem pa nastane pri prenosu podatkov. Zato ker nimajo prostih paric, verjetno ne morejo priklopiti ISDN. Lahko bi pa to seveda že prej vedeli.

V-i-p ::

Sicer te čisto razumem, da si jezen, samo če bo šla tema predaleč, v smislu telekom je to, telekom je ono, tam so sami takšni,... jo bom bil primoran zakleniti.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: V-i-p ()

bosstjann ::

oni so ti dolžni to pripeljat v x(mogoče 30) dneh po podpisu pogodbe ki jo imaš in si tam poglej

V-i-p ::

bosstjann: ni res. Poglej malo podrobneje na pogodbo. Ko jo podpišeš v njej med drugimi tudi piše, da če telekom po podpisu pogodbe ugotovi, da ISDN ali ADSL na tvoji lokaciji ni možen, si pridružujejo pravico da pogodbo razveljavijo. Žal... :O
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

root987 ::

ka potem dobis gnar nazaj al ne??? sicer bi jih dobesedno lahko sov tozit.....verjetno...
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

madmitch ::

rot987: kateri "gnar"????
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

root987 ::

ja tsti prvi obrok al ka je. kejkr se spomnem smo mi mrli dat neki se preden so prsli nastimat....
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

madmitch ::

Slabo se spomniš.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

root987 ::

morda....
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Sodom ::

Ti ga placas in ga moras dobiti. Ce pa morejo kopati, je pa to cisto njihova stvar.
I am falling fast, I'm right in the final hour
future turns to past, been sent to hell and back

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sodom ()

V-i-p ::

Saj ni res tako. Ti podpišeš pogodbo o izgradnji priključka. Če potem, ko bi naj Telekom ta priključek naredil, le ti ugotovijo, da na tvoji lokaciji iz določenih razlogov to ni mogoče, pogodba propade. Pred izgradnjo in "polno veljavnostjo" pogodbe pa ti ne plačaš nič!
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

lepi joker ::

telefon že imamo ca.10 let..
sedaj pa za isdn seveda še nisem nič plačal naprej...
zaenkrat so rekli da pač ni možno bom pa vam sporočil tekom tedna kakšen bo dokončni rezultat...
nekaj me zanima:::
-a bom lahko imel adsl ,ko,če bo sploh možno, glede na slabo linijo ,brez isdn-ja?
-a se naj odločim za satelitski internet cena??

hvala

l.p. bozo

Jok3r ::

Če imaš slabo linijo bo skoraj nemogoče:\ imeti ADSL. Za satelitsko povezavo je pa kr sranje ker je prekleto draga;( in imoraš vseno imeti tel. linjo zaradi uploda.

Tero ::

Jaz ti priporocam GPRS mobilni telefon ki ga lahko priklopis na komp. Hitrost naj bi bla teoreticno hitrejsa od navadnega modema. Recimo pri Simobilu pa imajo ponudbo za neomejen dostop za 8 jurjev na mesec.(ker drugac se GPRS placuje po prenesenih kilobitih!)
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Upravno sodišče v primeru ADSL pritrdilo Telekomu (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Tožbe
5719144 (16854) Glugy
»

banda telekomska...

Oddelek: Omrežja in internet
262822 (1670) shock
»

ADSL in prazniki (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
856436 (3840) CaqKa
»

koliko voltov v telefonski vtičnici

Oddelek: Pomoč in nasveti
122051 (1751) lepi joker
»

11 Božja zapoved - sovraži telekom in bodi srečen

Oddelek: Pomoč in nasveti
61595 (1403) anxieux

Več podobnih tem