» »

office 2000

office 2000

primozetoo ::

Iz neznanega razloga se mi kar ugaša effice.Prizgem office in da bi kaj napisal se kar zapre.Probal sem tudi ponovno instalirat windowse pa na novo office, a zmeraj ko grem v program da bi kaj napisal se samodejno zmeraj ugasne!
zakaj to?8-O

ToniT ::

Zato, ker imaš verjetno verzijo Office 2000, ki se mu ključ začne na GC6J3 in je ta ključ zaklenjen.

JLP ::

Yup to je zato k maš piratsko serijsko številko. uporab uno k ti jo piše na škatli. Če pa nimaš originala pa raj začni uporablat OpenOffice.org (slovenski), k je zlo uredu in prosto na voljo za uporabo.
Live long and prosper!

primozetoo ::

Sam to se mi cudn zdi.Ker uporabljam ga ze nekaj casa pa je delal brez problemov, zdej pa kar naenkrat puf ne dela vec.
Kljuc zaklenjen?

Han ::

Verjetno si naložil kakšen popravek (Service Pack)...

primozetoo ::

Sm že našel hakelc.:D
Ko instaliram scaner zraven pride se nek pro za tekst urejat.Ta pro doda ikono scaniranja texta v office, ki se ta noce zagnat in povzroci zapiranje office.

primozetoo ::

Jaooo!!! Zdej me pa avtocad 2003 matra.
Kaj ima veze avtocat in office da mi nazaj spet office zapira?!?!?
Ma to je vse u kop kar neki x.[;;(( ;( >:D

Ziga Dolhar ::

Officea očitno nimaš legalnega? Torej ti ne moremo pomagat.

Kaj pa je z Autocadom narobe?
https://dolhar.si/

ToniT ::

Finta je v tem, da ko instaliras AutoCad, neha delati neoriginalna verzija Officea. Zakaj? Ne vem.

primozetoo ::

Ma to se mi zdi vse cudno.Ker na drugem rac imam isti office 2000 pa avtocad 2003 pa dela vse brezhibno.Odkar sem nalozil gor je nekaj mescev vse blo ok, zdej pa ne in ne dela.Pa nisem nic updatal windowse ali karkoli.

vidra ::

To se je zgodilo tudi meni, ko sem naložila popravke za Office. In rešitev - deintalacija Officea in ponovna instalacijia :(

Sicer pa dnevno bentim Bill Gatesa... Trenutno zaradi Outlooka, ki se nalaga pooooočasi. Pozna kdo kakšno dobro nadomestilo zanj. Uporabljam namreč tudi koledar z opravili. Hvala.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Freiburg hoče nazaj na Microsoft Office

Oddelek: Novice / Pisarniški paketi
4615911 (13393) g. Oden
»

Works 8.0 pogoj za Office 2003?

Oddelek: Pomoč in nasveti
101877 (1734) Mirč
»

Win xp / Win XP dual boot kako?

Oddelek: Operacijski sistemi
181626 (1418) StratOS
»

Slovenski Word XP sux

Oddelek: Programska oprema
222434 (1897) Han
»

Kupujem OFFICE

Oddelek: Programska oprema
372252 (1693) LIPSI

Več podobnih tem