» »

Tom Clancy's Splinter Cell

Tom Clancy's Splinter Cell

1 2
3
»

Xplicit ::

rap3r

tm je nekje desno ena 'soba' pol je pa gor nekje ena luknja in ke gor mors skoct - zelo zajeban, jest sm skor obupu...

(sic) - ce uporabljas walkthrough postane spil nezanimiv :\

Tr0n ::

rap3r: tam, ko je majhna soba s smetnjakom in sicer se postavis med oba sidova in 2x shift + jump in strafe v tisto smer. gre za malce bolj zajeban jump.

rap3r ::

Pizda bom probu a to je tist k se od stene odrine?
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

C_maniak ::

Sic, hvala ti!! :D Za walktrough seveda!:))

(sic) ::

Ni problema! Za nas, ki nimamo časa misliti :D Pride to zelo prav.

Fuck you all!!!

C_maniak ::

Hja, no ja. Sej ne špilam tk da bom meu tist pred sabo pa bral. Če se slučajn kej zatkne preberem, da ne letim sm takoj sprašvat.

C_maniak ::

Tk, zdej sm po doooolgem cajtu spt začel igrat in sm v drugi misiji (ko sm dubu, sm sam probu, pa nehu). Defense ministry. V glavnem pridem do ene vlke dvorane, pride tist colonel, mu vzamem uč vn , da se mi vrata odprejo, ustrelim kamero, pol pa k pridem do vrat za na dvorišče, mi pa napiše, da je blo najdeno truplo. Vse sm skril, tk da ta colonel nč ne najde. Enkrat nism dobr skril, pa je ta človk neki jamru, da je truplo najdu. Sm šou pa še enkrat, pa ni zdej nč tečn, sam vseen se mi pol alarm sprož. Bral sm, da mate bleme pr snemanju pogovora, sam jez pa sploh na dvorišče ne pridem. A dvigalo je na dvorišču, ne? Aja, mam v1.1.
HELP!!!, kr je the best igrca!

C_maniak ::

OK, sm trough.

C00PER ::

Morm rect, da je spil svetovn. Nisem neki privrzenec iger, ampak ko sem zacel igrat Splinter Cell zgolj iz testa kako se obnese na novi mašinci, me je totalno impresonirala. Sedaj igram igro neke 3 tedne in sem pravkrat prišel v 6. level - China Embassy al nekaj takega....res super špil....waaaa..

P.S.: Če rabi kdo kako pomoč do 6. levela, let me know, al pa pište na mail cooper@fanatiki.org

Bodite dobro ... bodite Sam Fisher :)
ANd On The Last Day God Created.....SOUND !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: C00PER ()

Buggy ::

Dajto no malo povedati, kako vam tece kaj ta spil na vasih sistemih. Pa ne rect da gladko kot po maslo, saj je to zelo relativno.
Povejte koliko imate FPS z recimo Fraps99 tool-om pri 1024x768 in nastavitvah detailov v spilu vse na MAX.

Zakaj to sprasujem. Zato, ker me zanima ali je z mojo masino kaj narobe ali pa so ti novi spili res tako pregresno zahtevni da par zadnijh spilov ne morem poganjati z vec kot 30 Fps. 8-O

Torej:

Z Fraps99 sem izmeril nekje od minimum (trening soba, ce pogledas tam, ko gres kot pujsek po drogu v tisto cev, proti oknu na vrh sobe) 16 fps, pa tja do max (takoj na zacetku treninga) 60 fps, vendar povprecje ko spilas nekje 27 fps.
Pa da nebi kdo mislil da so bili vklopljeni kaksni AA ali Ansio Filtri.
Edino kar je bilo je MAX nastavitve v spilu (high, high, very high)

Masina:

XP1700+ (12.5x166) 2080 Mhz
512 RAM
WD1200JB
GF4200 Vivo 128Mb 300/575 (gonilniki 43.35)
Win Xp

Hvala vsem ki se boste potrudili,
Buggy

P.S: Me prav zanima ce ima se kdo minimum 16 fps

C_maniak ::

Ja men laufa na okol 15-25 fps s to GF. Min mam 10-12. Ampak res minimum. Aja, pa tm ko so shadows mam na medium, kr sploh nimam možnosti za high? ZAKAJ? Ne podpira takega senčenja?
Je pa res čudno, da je s tvojo grafikuljo tk mal. Bom preveru še kulk ma druga mašina s 4200-tko.

C00PER ::

Evo, zdaj sm še jaz zalaufal ta test...v povprečju mi cifra laufa okol 32, v izjemno redkih primerih mi pade pod 16, pa še to za desetinko sekunde, pol pa spet naraste.

Konfiguracija:
Intel Celeron 2200 MHz (tiktaka na 2600 in še nekaj srčkih)
512 MB DDR
grafična kartica ATI Radeon 9000 128MB

Pa en lep pozdravček :)


ANd On The Last Day God Created.....SOUND !

C00PER ::

Z velikim veseljem objavljam, da sem igro obrnil, in to brez kakršnikoli cheatov....weeeeeeee


še enkrat:

IGRA JE DEFINITIVNO NR. 1 TRENUTNO NA TRŽIŠČU !!! VSAJ ZAME !

LP
ANd On The Last Day God Created.....SOUND !

San ::

A kdo ve kako se postaviš med dve stene z nogama? Nisem še zasledil da je kje ta fora omenjena, sam pa je ne najdem.

Binji ::

skocis pol se enkrat prtisnes in tiscis tipko za skok
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

San ::

TnX - ne vem kako sem lahko spregledal...

mbbigm ::

Ta spila je res najboljsa v tej zvrsti trenutno! Ampak nazalost ni prevec tezka (obrno v treh dneh).
Ce vam dela tezave potem najboljse, da si kupte GameBoja in spilate Marija!!!
8-O

nuclear ::

obrnu sm jo! ful ma hroščov, tak da če kdo nucasave game naj mi pošle mejl...0:)
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

BlackHole ::

O kakih hroščih ti govoriš? Lahko malo opišeš, ker meni se ne zdi da bi ravno izstopalo kako veliko število napak v igri, pravzaprav se zdajle ne spomnim, da bi mi katera ostala v spominu. Sem pa že proti koncu, ravno sem priplezal gor po tistih skalah.

C_maniak ::

Hja, je neki bug-ov. Jez sicer nism meu zdej niti z enim problema, mogoč zarad patcha v1.1. Se pa dost govori o napakah. Ampak je vseen najboljša igra kar sm jih igral!!

Mirč ::

imam en problem in sicer v 4 misiji(cia),igram jo že 3 dni ,zadnja naloga (take daugherty to the rendezvous point),vse naredim ubijem stražare ,pridem do dveh bodygardov pa pravita da moram poiskat dougherty.To je zadnja naloga v tej misiji.

prosim za help

lp mirč

Xplicit ::

Ti mors onesposobt unga kompjuter frika k tm dela, pa ga pol nest cist tja dol do unga tovornjaka kjer sta unadva agenta

Mirč ::

hvala za pomoč

SisQ ::

Hja...še jaz potrebujem pomoč.

V predzadnji misiji, kjer je potrebno rešit neke ameriške vojake, sem skočil v nek WC. Tam sta bila dva tipa, ki sem jih poknil, nato pa še enega v eni mali sobi, ko je nekaj bral. Njega je tudi SAM vprašal kje so tisti vojaki, pol pa pančkanje...

Problem je zdaj v tem, da so vsa vrata zablokirana in ne morem ven. Probal sem skočit nazaj na tisti balkon s katerega sem skočil v tisti WC. Pa me ne uspeva. To je skok z steno in podobna jajca. Moram kaj drugače naredit - izhoooooood.


Xplicit ::

kolkr jest vem se tm k skocs not v wc pogovoris z enim modelom k je tm, pol pa gres vn iz wc-ja skozi una vrata - jih mors pac odklent, ce so slucajno zaklenjena, sam dvomm do so

siegmund ::

Sisq: Ko prideš ven z wc-ja greš levo. Išči lukno na tleh. ;)

SisQ ::

Malo pozno, ampak vseeno. Sicer sem jo že dokončal, ampak tisto luknjo sem pa res spregledal. Pa še pol sem jo bolj po naključju našel.

Hvala kur**, da drugih tako ne iščem. Bi bil večji problem.:D


siegmund ::

Jaz mam problem ko moraš branit ameriške vojake in neke kitajce. Vedno me ubijejo. ;((

R33D3M33R ::

Igra je zakon, čeprav jo igram šele zdaj:8)

Neka me zeza 8 misija Chinese Embassy -Revisited ko bi mogo skozi eno lunkjo v zidu priti pa ne gre, ker je preozko pa še neke cevi so napoto...
Kak naj premagam to oviro? Je to kak hrošč?
btw. do te sobe sem prišo brez pomoči :8)
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Zgodovina sprememb…

R33D3M33R ::

Ah sem že obrno podolgem in počez, v resnici sploh ni bil bug :8)
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

mx440 ::

Mam en problem: Ko grem v igrico dam single player in pol vse lepo dela ko pa začne lodat da bom špilu pa kr naenkrat vrže vn iz igre. Kva bi lahko blo narobe???;((

Ko grem v program Splinter Cell:Pandora tomorrow Configuration Utility mi piše da je vse vredu samo REQUIRED PIXEL SHARDER SUPORT8-O je zraven križec kao da ni to vredu.

Ma kdo podobne težave naj prosim odgovori.

Mirč ::

Grafo bo treba zamenjat pa nebo več teh težav.:)
lp
mirč

mx440 ::

Kva bo treba zamenat grafično kartico. Pravjo da s to grafično vseen bi mogl dealt.:D

Fury ::

Ne bo delal, ker graficna nima shaderjev, ampak je navadna DX7 graficna...

mx440 ::

Ja zdej pa še mn kaperam kva je pol narobe z grafično a pol je to vzrok??

Sam pri Colin Mcrae Rally 4 je bilo isto sam driverje sm zamenu pa je delal brez problema.:D :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mx440 ()

royal ::

JO,nevem narediti neki proti koncu misije LAX INTERNATION AIRPORT
tam ko gres not skozi vrata in vidis neko veliko letalo od zunal..Od tam naprej je slo vse gladko mimo hodnika in une kamere na vrhu se naprej pol sem tam tiste ljudi v stavbi vse unesposobo ko je uni neki klico tudi pa se mal naprej,zunaj stekel pa sta stala dva en tip pa policaj sem se jih izogibal pol dol po stopnicah do vec kamer tam pri dvigalah--sam napise da ne delajo..kam naprej..pomoc,hvala

Xplicit ::

ce sm te prav razumel (glede na to da si to dokaj narazumljivo napisal) si naredil to kar ti je bilo naroceno:
- onesposobit oz. ustralit une ljudi ki so okuzeni z nekim virusom - povisana telesna temperatura,
- potem gres dol do dvigal, pa tam pred dvigali pogledas (tja k se folk spodi sprehaja) dol z dalnogledom da vidis unga modela z leseno nogo (in povisano temperaturo)
- pol gres pa v ta desn dvigal, ker ostala dva ne delata

royal ::

JO,sam unih ljudi ko so v tisti stavbi s stekla ne smes ubiti samo unesposobiti,sej tisto sem.Sem gledo mal dol na ljudi,stoji tam dol eni trije sam pol ni nic,dvigalo se ne dela..

Pa od spot mi pise ID SOTH IN THE TICKETING AREA..HVALA

Xplicit ::

Pa od spot mi pise ID SOTH IN THE TICKETING AREA..HVALA

ja no sej
ti k prides dol po unih tekocih stopnicah na un podes preden zavijes desno v sobo z dvigali, pejd levo do ograje, vzami daljnogled ali un scope od puske, preklopi na termo vision in bos vidu 3 ljudi s povisano telesno temperaturo in en je 'brez noge' oz. ima umetno in to je to

sam kolikor se jest spomnem je blo prej treba une k so mel 'povisano telesno temperaturo' ubit k so bli kao z virusom okuzeni, da ne bi se koga okuzl pa to...
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Unreal 2004 problem???

Oddelek: Pomoč in nasveti
5815 (758) dobnik
»

Windows 98 - NUJNO

Oddelek: Operacijski sistemi
202108 (1936) ToniT
»

Kaj se dogaja s Splinter Cell???

Oddelek: Igre
9991 (801) Xplicit
»

Navijanje bartona 2500+

Oddelek: Navijanje
5992 (836) kihc
»

UT 2003 problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
5949 (835) SmoKey

Več podobnih tem