» »

F1 sezona 2003

F1 sezona 2003

««
«
1 / 24
»»

R0K ::

Bote gledali danes (no jutri)?

Nekak se mi spet zdi ful prevlada Ferrarija. Bad. Pa še moja največja fena sta ga mal usrala (predvsem Ralf). Čist bad. Pa še mclarnrnu so se ponesrečile kvalifikacije. Jao ful bad. Pa še bolan sm in nevem če bom zdržu do 4ih, k me tok vročina daje. Je še lohk bol bad?

No preidimo stvari. Ferrari spet kao dirka s starimi dirkalniki (kar ni čist res. baje so kr posodobljeni, sam ime F1 2002 al kva že, je ostal enak), kvalifikacije se men zdijo čist bad. Ful nezanimivo. Upam, da prva dirka ne bo pokazatelj celega leta. K potem bo res zanimiv še samo WRC, SBK in MotoGP.

Jaffa ::


Ja posodobljeni so tolk, da gre skoz z pravili, drugač je pa avto 2k2. Počakaj, da pridejo z novim :)) Te se boš šele sekiral... Navijam za Schumacherja že odkar je prišel k Ferrariju (se mi obrestuje)... Maš pa prav glede kvalifikacij - Bedarija !!! Je pa tud res, da bi blo fajn, če bi lahko druga moštva malo bolj konkurirala Ferrariju, bi blo dost bolj zanimivo. V glavnem, bomo vidli kakšna bo dirka...
www.markosoft.si | www.markoshop.si
GRYPHON Z87|i7-4770k@4200MHz|16GB VENGEANCE 1866MHz
2x SAMSUNG 850PRO 256GB|GTX960|LIAN LI|BENQ BL3201PT 4K

krucymucy ::

dejmo ferrari ... navijam za ferrari ze odkar pomnem ... ime pac!

Imam obcutek da bo letos spet (ne)zabavno!!!

sash ::

Forzza Šumi :D jao ko bo novi avto >:D >:D >:D

sicer pa so nova pravila glede zanimivosti treninga ful mimo ruknili, ker po mojem mnenju bodo razlike zdaj še večje ko so ble prej, kar se vidi že po prvem treningu ko ma Šumi skor sekundo prednosti pred prvim NErdečim :D
--------------------
Think different...
TOROiD Group

Jaffa ::

Kvalifikacije so zdaj res ful bedne in če so to naredili zaradi gledanosti, da bi bilo bolj zanimivo, so po mojem kr krepko v temo bincnili... To se ja nič ne dogaja zaj na stezi, prej je blo pa skor tak kot na dirki... Avto, tu avto tam...
www.markosoft.si | www.markoshop.si
GRYPHON Z87|i7-4770k@4200MHz|16GB VENGEANCE 1866MHz
2x SAMSUNG 850PRO 256GB|GTX960|LIAN LI|BENQ BL3201PT 4K

undefined ::

Who really cares. Nogomet, formula... vse isto sranje in kup pregretih navijačev. Ah. :)

Popaj ::

Ledenimož saj bi ti marsikaj reko pa pol bi pa moderatori cenzurirali. Nismo vsi tu gor samo za računalniki pa monitorom in nismo vsi zblojeni freaki ujeti med megabyte!

undefined ::

> Nismo vsi tu gor samo za računalniki pa monitorom in nismo vsi zblojeni freaki ujeti med megabyte!

Še dobro, da ne. Me pa zanima, kako je prišlo to sporočilo na ta forum... si poslal po pošti? :)

Jaffa ::

Nismo vsi tu gor samo za računalniki pa monitorom in nismo vsi zblojeni freaki ujeti med megabyte!

Povdarek je bil na samo.

www.markosoft.si | www.markoshop.si
GRYPHON Z87|i7-4770k@4200MHz|16GB VENGEANCE 1866MHz
2x SAMSUNG 850PRO 256GB|GTX960|LIAN LI|BENQ BL3201PT 4K

undefined ::

Če človeka en tak preprost post sprovocira, potem je jasno, da se zaveda, da je z njegovim početjem, karkoli že je, nekaj narobe. :)

frenk ::

Jest navijam za ferrarija...ne za schumija in ne za barichelota, pač pa za ferrarija in amd ki ga sponzorira:D. To sta pač dve firmi, ki nimata konkurence.:D

sketch ::

IceMan, Popaj, Jaffa, držite se teme. Hvala,

s.
Adapt and overcome.

Tomi ::

Sketch me je prehitel za eno uro. Samo to, da sem se še sam oglasil samo pomeni, da ga vzamite še bolj resno.
Nekateri akterji v tej temi se namreč naglo bližate robu naše tolerance.
metrodusa.blogspot.com

boštjan ::

jaz navijam za šumija od kar je začel za benetton ford zmagovat.tak da šumi all the way.
je pa res da je bla lanska sezona dugcajtna in upam da bodo spremembe ,ki jih je MAXY uvedo, prinesle kaj haska,ker ta elektronika je že postala malo pretirana.sem bral v prilogi(vikend) od novic intervju z Miranom A.,kjer je omeno da mu je en inžiner reko da bi samo še malo tehnologija napredovala in bi lahko vozniki v garaž vodli dirkalnike prek JOYSTICKA.Tako da so se že eni spraševali če dirkalnik vozi voznik ali pa je že obratno. Brez elektronskih pomagal in več varnosti pa bodo dirke spet zanimive,tako kot v času prosta in sene.

bf4ed ::

Eh še 1 uro pa bomo vidli.Isto kak vsako sezono od 97 je samo še dosadno, od takrat ne gledam več.
Samo 1. pa zadnjo dirko pa vmes malo tu pa tam.>:D

(sic) ::

Meni se pa zdi, da so nova pravila naredili, ker pač ne morejo videt, daje Ferrari vedno najboljši... Pa kaj? Nekdo mora bit. Če bo še to sezono Ferrari vedno prvi, potem kaj nas čaka naslednjo leto? Ferrari bo vedno štartal iz zadnjega mesta?

Fuck you all!!!

R0K ::

Tekma je pa kar kul. Vendar se spet vidi, da 'vsi glavni' navijajo za ferrari. Sax. Kr neki no. So že kr 2x dal gor varnostni avto v 10 krogih. Beda.

Drgač pa morem rečt, da sm kr zadovoljen nad BMWjem. Montoya itak spet rula, Ralf pa malo manj in upam, da se bo popravu.

Jaffa ::

Rok: Pa si le prišel na svoj račun :) Začelo se je res zanimivo...
Glede varnostnega avta; je blo upravičeno po mojem in nima veze s Ferrarijem...
www.markosoft.si | www.markoshop.si
GRYPHON Z87|i7-4770k@4200MHz|16GB VENGEANCE 1866MHz
2x SAMSUNG 850PRO 256GB|GTX960|LIAN LI|BENQ BL3201PT 4K

bf4ed ::

Ma samo 10min sem gladau zjutraj potem pa koma.

Zdaj bom malo gledau sproti, da vidim konec.>:D

boštjan ::

MENE pa je zmanjkalo ,ko je 2. safety car gor pripelo:D

SkIDiver ::

Dirka je bla the best. Čeprov navijam za Ferraria in schumija odkar je le ta pri njih sem kar vesel da je končal na 4. mestu. Blo je vsaj malo bolj zanimivo. Upam, da se bojo še naprej tako bodli in upam, da je bil to šele samo začetek.

TribesMan ::

Dons sm uletu dam ob 5.45 z žura pa sem za foro pržgal TV da vidim kdo bo zmagu, in na ekranu piše Last Lap: Leader Coulthard... 8-O KWA?!? pol pokažejo razpored in vidim Colthard, Montoya, Raikonen, Čevljar..... jupii!! Kolk mu prvoščm pedru rdečmu, je pa res da je bla to precej čudna tekma, dež, sonce, rally po travi in robnikih... No upam da bodo naši nadaljeval dobro delo:D .

Edin eno stvar sem pogrešal na konc tekme, niso pokazal kolk dolgo surlo je mel schumi, škoda mogoče čez 14 dni...

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

boštjan ::

kak me veseli ko zdaj vsi antišumisti veselo rajajo,a na koncu bodo tiho ko crkjene miši,ko bo že 6 prvak

Jaffa ::

Ta konec bo čez 14 dni... 8-) 8-)
www.markosoft.si | www.markoshop.si
GRYPHON Z87|i7-4770k@4200MHz|16GB VENGEANCE 1866MHz
2x SAMSUNG 850PRO 256GB|GTX960|LIAN LI|BENQ BL3201PT 4K

||_^_|| ::

še ena ql dirka:)

Jaffa ::

Se strinjam.

Zaračenega kruha se največ naješ. Torej bom sedaj glede razpleta naslednjih dirk rajši tiho, dokler ne bodo le te mimo... 8-)

McLarnu dobro kaže letos...

Kaj je Ralf je kakšno napako nardil na 2. kvalifikacijah, da je tako daleč nazaj štartal ? Nism gledal od začetka... Drugač na dirki mu je še pa kr šlo...

R0K ::

Ralf je zdej že drugič zajebu kvalifikacije, pol se pa pobere na tekmi pa dober fura. Bo mogu bit bl zbran če hoče še kake stopničke dobit.

Drgač vse čestitke mclarnu! velik folka je že dvoml v njih, sam pravi merđo fani so vedl da se neki kuha pr mclarnu. in letos je blo fertik :)

To je bla spet po dolgem času dirka k jo z veseljem pogledaš :)

Če že ne zarad tega ker je zmagu mclarn pa zato, ker je bil vrjetno po 15 letih prvič spet prvi renault :)

Matek ::

Hum, schumi spet bolj nesrečno. Na srečo je rubinio rašil položaj, ampak mislim da se je schumi zdej razkuru. Upam da bo naslednjo zmagal.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Popeye ::

Ja biu bi ze cajt da zmaga Schumi, ce ne si bo pokvaru statistiko pa se na konc se bo mogu zadnje tekme naprezat.:D Sam tud ce ne zmaga al pa ce sploh nebo prvak se ve kdo je najbolsi voznik useh casov....to se Alisic prizna k itak Schumija ne prenese.....feget.;((

_marko ::

Alisic, da Schumija ne prenese??? od kod ti to? Alisicu je Schumi glih najboljsi voznik, kar se vidi in je tudi sam priznal. :))
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

Popeye ::

Ja to on prizna sam mara ga pa ne. Ce je dons 100x reku da je Schumni kriv za nesreco. Sej bi blo dost tud 3x. Pa itak ce Schumiju ne gre, ga skoz neki omenja pa zajebava. Da ne govorim o tem, kako ga zeza zarad zene Corine. Miljonkrat je ze reku da jo je najprej Frentzen nategnu pol jo je pa sele Schumi dobu....u glavnem po mojem mnenju ni glih njegov pristas.

Jaffa ::

Ališič je pa itak burek. On bi lahko pisal za Lady al pa kakšen taki časopis. Jaz vglavnem gledam na RTL, so dost bolj strokovni oz. komentriajo samo dirko. Pol pa edino ko majo reklame prestavim na POP, te pa že čuješ pravljice, kak je keri kero pusto pa take fore...
www.markosoft.si | www.markoshop.si
GRYPHON Z87|i7-4770k@4200MHz|16GB VENGEANCE 1866MHz
2x SAMSUNG 850PRO 256GB|GTX960|LIAN LI|BENQ BL3201PT 4K

Matek ::

Jao Popeye, Ališič je že večkrat reko da navija za Šumija. Poleg tega je danes Šumi res bil kriv za nesrečo, zato je to poudarjal. Ko pa je govoril o razmerju s Frentznom, pa je reko, da je Corina presedlala po Frantznu na boljšega žrebca (Šumija), tako da je na njegovi strani.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

boštjan ::

no pa pustimo ljubezenske spletke dirkačev,tule se menimo o sami dirki in novi sezoni.Mene osebno je danes najbolj preseneto benneton renault in škoda da alonso ni zdržo do konca.Moramo pa vedet da je CULTI na 1.dirki bolj pa spletu okoliščin zmagal in da je danes KIMI prišel naprej zarad nesreče in to izkoristo.me pa veseli da bo letošnja sezona zanimiva in to še bolj ko bodo začela nova tehnična pravila velat.
Se čujemo čez 14dni.

krucymucy ::

rdečim na južni polobli ne gre ... hvalabogu da je sam se ena dirka :D

boštjan ::

ja upam vsaj da bo rubinjo razturo pred domačim občinstvom

R0K ::

Če bo njegova kosilnca pršla do cilja, še ima neke minimalne šanse >:D :D ;)

TribesMan ::

kak me veseli ko zdaj vsi antišumisti veselo rajajo,a na koncu bodo tiho ko crkjene miši,ko bo že 6 prvak


Antisumisti se vedno rajamo!!

Moramo pa vedet da je CULTI na 1.dirki bolj pa spletu okoliščin zmagal in da je danes KIMI prišel naprej zarad nesreče in to izkoristo.


JA pa sumi je tud cist po nakljucju osvojil 5 naslovov. Get sirious.

Ališič je že večkrat reko da navija za Šumija


Alisic navija najveckrat za tizga ki zmaga, ce se niste pogruntal.

Če bo njegova kosilnca pršla do cilja, še ima neke minimalne šanse


Ja sej v vsakem primeru, ce bi bil ferrari sposoben zmagat v braziliji se lohka barichello na glavo postavi ker sej veste kako je s tardecimi ce shumiju ne gre najbols.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

swar ::

Ma ta Ališiđi je en peq če mene vprašate,krneki blebeta v 3 krasne!Upam pa da ta sezona ne bo toliko naklonjena samo ferrariju ampak vsem(dabogda minardi rasturil 1x >:D )

Matek ::

Ališič je že večkrat reko da navija za Šumija


Alisic navija najveckrat za tizga ki zmaga, ce se niste pogruntal.



Ne, on res navija za Schumacherja, bral sem intervjuje in je prav reku navijam za Schumija.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

frenk ::

A mogoče kdo sodeluje v pop-tv nagradni igri formula1?? Če še ne pa ne vem kva čakate:D

M4TECH ::

Šumi prvi nič več.
Ferrari prvi nič več.:D

Zdaj ni elektronike in drugih večjih pomagal in to že po dveh dirkah dela probleme furaliju.

Saj pa rdeči itak Sucks!!!
BMW will win!!:D

boštjan ::

ZAENKRAT je še elektronika,sredi sezone bodo to ukinli

Jaffa ::

M@tech: Ti pa nea najbolj spremljaš dogajanja... Bomo kmalu vidli komu elektronika dela oz. ne dela probeleme...
www.markosoft.si | www.markoshop.si
GRYPHON Z87|i7-4770k@4200MHz|16GB VENGEANCE 1866MHz
2x SAMSUNG 850PRO 256GB|GTX960|LIAN LI|BENQ BL3201PT 4K

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jaffa ()

boštjan ::

ej to pa res komaj čakam,da bojo vsa ta pomagal ukinli in nek se tada vidi,ko je VOZAČ.

frenk ::

Ja kdo pa prau, da more voznik use nardit. Pomembn je tud kok dobr auto firma nardi. Zakva pa neb poslabsal voznika(mu pokrijemo uci:D). Jest formulo gledam vecinoma zarad avtomobilov samih, vozniki pa so dalec zadaj. Pa to ne leti le na trenutne spremembe, temvec tudi vse ostale spremembe. Sem mislil da so dirkalniki pri formuli vedno boljsi, vendar kot izgleda to ne drzi.;(

boštjan ::

frenk prvo dirkač,pol avto.saj če bi tako dalje šlo,bi lahko vozniki v garažah sedeli in avte od tam upravljali,kar je beda.Sem pa danes slišo,da ukinitev teh elektronskih sprememb še ne bo.

Popeye ::

Po mojem bi ukinitev elektronike najbolj pomagala Shumiju, ker je on najdlje od teh danasnjih voznikov v F1. Bo pa ukinitev sele v naslednji sezoni (2004), ker se ekipe nimajo casa pripravit. Po moje pa zato, ker so ze dosegli kar so hotli. Se prav da Shumi ni vsako tekmo prvi......
lp

boštjan ::

Počaki še malo da schumi da v šesto

pro549 ::

BTW šumi ni najboljši dirkač vseh časov. Najboljši je bil Fangio. V tistih časih ko je on vozil je bilo enih 8-10 tekem na leto. In če gledate zdaj pa je 16-17 tekem na leto. On je takrat imel enih 50 zmag, kar bi bilo enakovredno za tele cajte enih 80-90, kjer šumi še zlahka ne bo dosegel toliko zmag ...
««
«
1 / 24
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

F1 - sezona 2005 (strani: 1 2 3 449 50 51 52 )

Oddelek: Loža
257681710 (40625) Alexius Heristalski
»

F1 2004 (strani: 1 2 3 440 41 42 43 )

Oddelek: Loža
214178927 (46250) Microsoft
»

Sezona F1 se začenja (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
554649 (3996) Chessman
»

Šumi ČETRTIČ ! - forza Schumi !!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
706015 (5236) ziga7
»

F1 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
1709365 (8093) Nemelk

Več podobnih tem