» »

Opera 7 in postanje v tem forumu..

Opera 7 in postanje v tem forumu..

Nerdor ::

Ma sem hotel pod winsi xp, Opera 7, sem prijavim, da bi poslal, sporočilo, na ta forum, prijavo sprejme, pokaže mi smajlije....in samo to... ni TextBoxa ali kako se že to imenuje, da bi vpisoval.
Po domač povedan, Opera 7 in ta forum se ne marajo, Opera 7 nepravilno prikaže vsebino, ko se logiram!!!

A sem jest na novo odkril Ameriko or what gives? Webmasterji tega foruma, mi lahko to malo pojasnite (probi te se še vi z Opero 7 zapelat in kej postat...)
  • premaknil: Predator ()

BaRtMaN ::

Input box je, a je črno obarvan. Pač, Opera ma težve. Zato uporbljam v6.05.

pivmik ::

Eeeee!

Ne ne dragi moj kolega BaRtMaN, po novem okno za vpisovanje preporsto ZGINE, ni ga!
Pobam tudi s TABom preklopit v polje za pisanje samo ga ni, iz smajlijev(Izbreri sličico) gre direkt na spodnje dodatne možnosti.

Dej Primož dej to poštimat p*zda materna, ko se dela strani se jih gleda v Operi in na koncu se pogleda v IE!

(to jezno pišem iz kurčevega IEja :( )
LP, Gregor GRE^

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pivmik ()

krucymucy ::

pac uporabljaj mozillo vsaj za slo-tech ... jst jo!

Primoz ::

Mozilla... pejdz je w3 compliant, ma da dela.. pojdi se dret na Opero (ali pa uporabi Opero 6.0+). Če ljudje niso sposobni narest upgradea, ki bi ravno tako delal, ampak se usuje, ko zagleda "table-layout" css tag... to NI moj problem.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

BaRtMaN ::

PicNiK, oprosti, ampak jst sm samo enkrat vidu ST z Opere 7 in ko sm ga, je koj letela dol z diska.

OrkAA ::

Mene moja opera vsakič, ko grem na slo-tech razveseli s tole SLIKO

root987 ::

lol. to je pa cudno... tk pa se mni ni mozilla srala ko je bla v najslabsih letih(beri raztegovanje). no ja, presalti na mozillo( opera + ie + se malo morje svojih stvari)
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

OrkAA ::

Zdaj sem začel uporabljati avant browser in mi je zelo všeč:D

franc3e ::

jaz pa z opero 7 ne morem odgovarjat na poste, mi nikjer ne odpre okence za vpis besedila-to sedaj pišem z explorerjem

lp

drgač dela bp

Simulacrum ::

orkajecar: mogoce ves, ce obstajajo skini za Avant Browser?
Mhm tudi meni je izredno vsec - ravno tako hiter kot Opera, mouse gestures ipd. Le prevec podoben je IEju. Uhm dovolj propagiranja.

lp
Riplix

whatson ::

Avant Browser zgleda da je mal poboljsan IE... oz program ki za osnovo uporablja kar IE.

Jaz ga uporabljam, je pa zelo požrešen in mi zelo obremenjuje procesor.

Trenutno delam v Phoenixu, ki je najhitrejsi.
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

OrkAA ::

Riplix: Tudi mene je zanimalo in sem !guglal, pa nisem nič našel, tako, da se mi zdi, da ne podpira skinov!:'(

root987 ::

Avant je, kolkr vem, IE z tabi. ma še neki bonbončekov( po moje stolen from mozilla), drgac pa kolkr sm ga jst mev ni biv tak strasno pozresen, je pa res da sm ga mel zlo malo cajta. no, vsem vam lah dam en nasvet: mozilla 1.3. je pa hitrejsa od opere. ker samo neko hitrost omenjate. pa še skine ma.
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

BaRtMaN ::

Sem probal Mozillo 1.3 pa sem šel kar raje nazaj na Opera 6.05, ker je bolj enostavna, anomalije izgleda se že potrpi, srednji gumb-kolešček (kdor ma Opero, že ve).

root987 ::

misliš mouse gestures??? to ma mozilla tut..... it's called Optimoz.drgac pa sredni gumb(mouse-wheel) dela isto v vseh brskalnikih(vsaj za časa ko sm mev ostale brskalnike)...
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: root987 ()

BaRtMaN ::

Ah, to vem. Kar mam v mislih je efekt, ko pritisneš kolešček in ti stran lepo drsi pred očmi.

root987 ::

a, to pa maš prav. jah no, ka morš. se pač mal bol potrudimo.
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

franc3e ::

Kaj pomeni, če mi pred zagonom opere7 napiše:



mail rootdir is emptry
Engine init() failed


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nova anketa! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ankete
1209191 (9191) moj_nick
»

Zelje za Internet Explorer (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
514450 (3589) Road Runner
»

Kateri brskalnik?

Oddelek: Omrežja in internet
311919 (1577) ahac
»

Ali Opera ali Mozzila?

Oddelek: Omrežja in internet
282233 (1904) Simulacrum
»

kir internte brskalnik imate??

Oddelek: Omrežja in internet
251788 (1380) JLP

Več podobnih tem