» »

Vietcong problemi..

Vietcong problemi..

McKinda ::

Hi!
Ko začnem igrat igro in ko mam tutorial mi lepo metke registrira, ko zaženem SP, streljam sovražnika z rafalol ali single shotom in sovražniku nič.Ga probam zaštihat pa nič, pol pa ćez neki časa se pa kr vsi vojaki (moji in sovražniki) do pasu pogreznejo v zemljo in zginejo texture njihovih teles, u bistvu ostanejo samo oblačila in zgleda prav smeško kak ta oblačila "lezejo" po tleh.

Mogoče kdo ve kaj bi blo narobe?

Mam pa WinXP, 512 RAM, ATI 8500 128MB in najnovejši DX, ter tudi gonilnike....

Fury ::

piratsko verzijo mas in te jebe securom tanov mogoce? :)

McKinda ::

Ja sam če bi me jebal, me tut u igro neb spustil , pa tutorial tut nebi mogu igrat.
Sej men se gre sam za Single player, ker MP se mi ne da...

.smidge. ::

Si pa hiter ni kaj rect:D

No samo to bi te rqad tako btw vprasal kaksna se ti zdi igra, ce si seveda ze kaj vec probal(in ce odstejes te probleme seveda)
Jst se bom smeju na sirokoooo ...

iElectric ::

Tkole je: en moj frend iz nemčije ma to igrco jst pa sm jo dubu dons in mi je reku, da se njemu tut to dogaja se prav, da je to hrošč in počaki na popravke: Uradna stran Vietconga

Fury ::

McKinda verjemi da tanov securom pocne cudne pizdarije :)

Recimo v toci 2 k je mela nepopoln crack so zacel kr avteki rikverc furat pa rebootalo ti je masino samo od sebe itd.

Grem stavt da je neki narobe scrackan.. ker tazga hudga buga si nebi prvoscl...

McKinda ::

Igra se mi zdi kar kul, Džungla lepo zgleda, pa pasti so tut kr hudo narjene>:D

Drgač pa grafika ni ne vem kok zahtevna , če dela tekoče na high detail na mojmu XP2200+, 512RAM, ATI 8500 128MB:D

Sam ta zadeva s tem buggom je pa resnično moteča. Igra zarad tega sploh ni igriva;(

iElectric ::

Multiplayer rulez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

McKinda ::

Fury kar veliko možnosti je da imaš prav. Bom pač počaku na update pa bomo pol vidl :\

.smidge. ::

0:)

Hmmm no tnx kaj potem menite a se splaca torej "kupit" (...>:D)

A ima se kdo ta spil razen tebe McKinda ce ima se kdo drugi take tezave potem je sigurno crack bad :(
Jst se bom smeju na sirokoooo ...

Corpse ::

js sm lih zele prsu iz igrce pa vidm d mate iste probleme k js....isto strelam na sovražničke pa jim nč ni..sam oni mene pobijejo takoj..kwaj zj to..stojim meter od njega ga z šerotom direkt u glavo 3x pa nc....a oni na kode spilajo :)??..

Predator ::

samo v opomin ostalim, če še en omeni pirate bom zaklenil, probleme z "cvetličnimi" verzijami rešujte drugje

McKinda ::

Mene samo zanima, če ostali, ki imate to igro, stvar deluje normalno. Pogovarjal sem se s kolegom iz UK , ki je danes kupil ta špil in je reku, da mu isto dela. Mogoče je pa problem pri ATI-jevih karticah?!
Me sam zanima ostali k mate ta špil , pa mater recimo GF , a vam dela normalno al tut zajebava?
Kako pa je kaj deloval demo?

iElectric ::

Ej, kje ne morš ubit sovrašnikov? Na singel player al multi player?

McKinda ::

Single player. Pa moji vojaki in sovražnikovi se mi kr pogreznejo v zemljo in se sam obleke plazijo po tleh. Ampak to po recimo 10 minutah igranja. Ves ta čas pa ne morem ubit nobenga sovraga, kaj šele potem...;(

jamiroq ::

McKinda: poglej malo na uradni forum. (poglej predvsem zadnji post)

Damjan Jagar ::

JamiroQ: Predator vas je že opozoril. Zdaj opozarjam še jaz: na www.slo-tech.com ne nudimo pomoči v zvezi z nelegalno programsko opremo. Tvoj link namreč nudi prav takšno pomoč.
http://jagar.si

McKinda ::

Moderatorje naprošam, da zaklenejo tale forum, saj se v bodoče po mojem mnenju zgodi še kak neprimeren post. Pa brez zamere...
Hvala.

Fury ::

hehe.. link je do OFFICIAL foruma.

mato22 ::

Tud jest mam ist problem pa mam GeForca, tko da ni ATI problem.

San ::

Teh problemov nimam, če bi jih imel pa se ne bi sploh sekiral, ker je igra (vsaj zame) čist bedna. Mogoče bi bil manj krut do nje, če ne bi hkrati igral Black Hawk Down. Če bi sam metanje bomb naredil tko kot v CS, bi bla pa sploh in oh - BHD da ne bo pomote.

prehlajeni ::

...mene tud jebe tole kr neki, prvič vidm da na singlplayerju kompjuter čita8-O pol se pa pogrezne in spremeni v ene debele zelene črve8-O in te šica (to so texture od oblek) ...kt da bi bil scenarij za Halflife alpa AlienVsPredator :(

če kdo to odprav nej pove kak, čene bo treba špile nazaj v trgovine nost ;(

LP

PS: ne zaklent te teme k je očitno to tud problem pr originalih.

]Fusion[ ::

Sem imel enake probleme(nesmrtni sovražniki itd) dokler nisem namestil popravek. Zaj pa vse dela.:)

.smidge. ::

Jaz se pa te teme malo drugace spominjam hehe
Jst se bom smeju na sirokoooo ...

iElectric ::

Ta problem je zagotov zaradi piratskih verzij. Halo? Čudn da ne bi izdal igrce k bi mela tak težave? Mal se potrdite. Vse se da, če se človk potrud.

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Tomi ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

QUAKE 4

Oddelek: Igre
482955 (1453) EvilDare
»

Klan za Counter Strike 1.6

Oddelek: Igre
8962 (853) Keki
»

Call Of Duty (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1418947 (5287) mloncar
»

CS (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
574384 (3602) McKinda
»

ADSL....slabš kt modem!!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
121243 (810) Tr0n

Več podobnih tem