» »

Toca RAce Driver, problem

Toca RAce Driver, problem

kanabis ::

Imam problem pri Toci. Vse se lepo instalira ter vse naštimam v nastavitvah, ampa kko zaženem igro, vidim okolje vse super, avta oziroma avtov pa ni, samo kot bi videl samo golo ogrodje avta, brez nič drugega! Igra drugače teče normalno se ne zatika le avtov ni in ni! . Sem probal dat na 16 bit grafiko, vse na minimum pa je enako. Sem probal tudi reinstalirat pa ne pomaga. Vse ostale igre mi delajo brezhibno in se mi še ni zgodilo nikoli
Imam pa WinXP, 512 DDR, ATI 8500 64mb polna, ter 2000XP/epox KT333!
  • spremenilo: kanabis ()

speacker ::

To je zaradi tega ker mas piratsko verzijo ( slabo zrippano).,

McHregec ::

Problem se pojavlja v tvoji grafični kartici.
Destroyer Of The Worlds.

Kriko ::

Ma kako ripano igro, če smo že pri tem je original ampak to nima veze.
Delapa enako tudi kolegu ki ima Radeona 8500, tudi original od ATI-ja. Pri ostalih kolegih ki imajo druge grafične dela normalno.
Zanimivo je da mi je tudi prvi demo delal tako, drugega pa nisem probal. Do sedaj nikoli z nobeno igro ni bilo problemov!
Sem probal zdajle dx 8.1b ter tudi dx9 pa je enako!
Zanima me mnenje ostalih ki imate atijeve 8500 kartice, kako vam deluje, ker je skoraj nemeogoče da bi bila z kartico kaj narobe, ker čisto povsod drugje dela odlično, ter bi bilo tudi skoraj nemogoče da imava oba z kolegom kartico v okvari!

speacker ::

LOL @ ATI., potem, aja sm pozabu povedat da mam gf3. meni dela super ma sej ni vazno.
Drugace, ce hoces zamenjam GF3 za radeon 8500 , ker rabim dobr tv out. LP

||_^_|| ::

Men je delalo isto. pol sm pa flashu nazaj iz 9100 na 8500 pa dela ok.

[-=Jaka=-] ::

probi kake driverje upgrejdat

Kriko ::

Aha zanimivo, jaz sem tudi flash-al na 9100, in imam identične probleme koz Kanabic:), bom probal še nazaj. Imam pa zadnje Catalyst in DX 9!
Upam da bo delalo, ker sem že od gp4 čakal kako tako igro, saj je volan imel že 2cm praha:), je pa tudi meni prvič se zgodilo da mi kašna igra dela težave. Do sedaj sem vse lahko imael na maximum grafiko in je delalo brez problemov! Tudi ToCA dela drugače kar se ozadja in ostalih stvari dela brezhibno, le avti so pol nevidini, pol kvadratni..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kriko ()

Kriko ::

Sem flashal nazaj na 8500 in vsi problemi so izginili! Sem pa prebral na enem forumu da ni bila igra testirana z 9100 ker je takrat še ni bilo ter da bo problem odpravljen z prvim patchem!
LP

||_^_|| ::

kriko: se pravi isto kot pri meni. Sam ena stvar me bega: nekateri imajo probleme tut z r7500 in pa neflashanimi 8500.

kanabis ::

Ja tudi sam sem flashal nazaj na 8500 in dela brezhibno. Imam pa driverje Catalyst 3.2 ter DX9. Se mi pa je odkar sem flashal prvič pojavila kakšna težava z igrami, ker drugače sem še evedno 100% zadovoljen z grafično!

Kriko ::

Ja res je enako kot pri tebi, z flashanjem nazaj je vsak problem izginil in deluje brezhibno.
Tudi kolegu sem flashal nazaj in zdaj je tudi pri njem deluje brez problemov.
Sem pa z neflahano 8500 imel take probleme z demo-tom, ampak to je dopustno, ker demo je demo.
Kot pravi Kanabis, sem tudi jaz res super zadovoljen z 8500, ker mi je do sedaj vse delovalo res odlično vse od TV izhoda od dveh monitorjev. do LCD-ja, ter vse igre brez najmanjše težave. Imam pa tudi sam Catalyst 3.2 ter DX 9.
Možno je da imajo drugi kak problem z driverji ali pa imajo kake stare, ter da niso mogoče ponesreči prepisali dx9, med instalacijo toce ko ponudi dx 8.1b?

Slide ::

OK igre še nism uspel dobit, sm pa probawal demo pred kakimi 6imi meseci ko sm ubodu GF4Ti4200. Mam Athlona navitga na 1533 in demo ki je bil takrat 60% narejenega špila mi ni preveč dobro delal. In me zanima če se preformanse tega špila zbolšajo z inštalacijo celega špila?? Je imel kdo podobne težave da demo ni nikamor šu, in kako mu dela cel špil??

the_unborn ::

stvar je zdej zelo igrabilna, lahko probas tazadnji demo, cisto tekoce siba

sash ::

jaz pa sem mal razočaran nad njo ;( , ampak saj bo prišlo že kaj boljšega ven :D
--------------------
Think different...
TOROiD Group

the_unborn ::

ca hocte malnkost manj arkadno voznjo, vpiste tole med bonuse...SIM (kao simulacija|O)

Kriko ::

Tudi sam sem osebno zelo, zelo razočaran na d igro, seveda pa ima vsak svoje pogled na to!
KAj tudi vas zafkrkava med 5 livelom ko igrate kariero in vam začne avte kar v zrak metat!
lp

Slide ::

Pa kako arkadno ljudje božji jz vas ne štekam, če je originaln špil tko kot DEMO, potem ne govorite o istem špilu. Mislm tazga realizma jz še nism vidu. Avto se onaša tko kot more in ne vem kaj mutite. Arkadno je Need for Speed vse verzije to ti je arkada ne pa Toca 1,2 in Pro Race Driver. Tko da buče valite. Arkadna je mogoče sam tok, k maš story notr.

Tr0n ::

Yup, definitivno dbest dirkacina. NFS pa podobne se lahko skrijejo. Pa stevilo avtomobilov je res rekordno.

ali3n ::

Hm - kar se obnašanja avtomobila tiče, Colin Mcrea II poseka Toco3 na celi črti.
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

primozetoo ::

Ma ta igra je faljena na celi crti.Mislim 200km/h peljes skoz vse ovinke po levi zadnji gumi ne:D :D 100x bolsa je toca 2.Sploh ni uzitka vozit.

nsignific ::

Slide: Race Driver je teeeeezka arkada. Igrej kdaj ksn Live for Speed, da ti bo kaj jasno. Ali pa se bolje, poskusi taksne bedarije kot jih lahko pocnes v Toci, poceti v pravem avtomobilu.

Drugace pa radeon8500, ne flashan, cat3.1, dx9, WinME - deluje brezhibno kakor tudi vsak drug spil.

Mimogrede Toca 2 ravno tako ni simulacija. Colin Mcrae prav tako ne.. Spili pac se niso tako napredni, da bi jim lahko rekli simulacije.

Slide ::

OK danes sm tobu ta špil. Kr morm naprej povedat je da sm bil zelo presenečn nad performansami ziher 50 ali več % bolje dela kot demo 8-O jz sm sam gledu, grafika je špica, res pa je da se nism mogu navadt na odzivanje avtomobila, res je fizika mal kako naj rečem fantazijska kar pr DEMO nism tako opazil. Ampak ni panike, itak pa niso tako ostri ovinski in greš tud pr Toca 2 z 200 km/h not pa speleš ovink. Res pa je da simulacije zahtevajo veliko znanja o matematiki in fiziki, kar pa nam računlaničarjem, nekaterim ne laufa tako dobro, zato so še vedno manjša odstopanja. Nekdo kritizira nekdo hvali, jz sm nek vmes. :D

Tr0n ::

Ima kdo morda probleme z zvokom? Slisi se cudno skrtanje in sumenje na case.

Stallone ::

JA, zvok kr gre kdaj in ga ni več nazaj :) . MA kdo probleme s patch-om??

tejo ::

Popravk dela ok 8-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Colin McRae Rally 3 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1129950 (1175) opeter
»

Richard Burns Rally je med nami (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13310754 (5783) mzidy
»

Radeon 8500 "cuka"!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
191510 (1139) Fizikalko
»

TOCA pro race driver (demo) problemi

Oddelek: Igre
141012 (797) f|ction
»

RADEON 8500 => 9100 flash => USPEH!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
492395 (1612) Zheegec

Več podobnih tem