» »

Kopiranje originalov (iz varnostnih razlogov) - kateremu programu to najbolje uspeva?

Kopiranje originalov (iz varnostnih razlogov) - kateremu programu to najbolje uspeva?

Nazgul ::

Imam kolega ki bi si želel kopirati ena dva špila (originala) - Gothic 1 in 2, ki jih ima, seveda iz varnostnih razlogov (da si naredi varnostno kopijo), pa mu ne uspeva. Sicer ne vem točno kako mu ne deluje, rekel je samo da je hotel kopirat, pa mu ni hotelo. Probal je že več programov (seznama ne vem zdaj na pamet). Zato vas zdaj sprašujem s katerim programom bi se to dalo 100% napravit (kteri progi je najbolj zanesljiv pri teh zadevah?) in katero opcijo v tem programu naj izbere da bi se špila pravilno prekopirala? Prosim za pomoč.
  • premaknil: Predator ()

Dusko ::

Po mojem bi clonecd uspešno opravil to nalogo.
ali pa 120%alchohol

Nazgul ::

Kako bi blo pa najbolje da naredi da bo čim bolj podobno originalu, image file morda?

Dusko ::

v clonecd izberi game pa pol read.
lahko pa oznacis game pa desni klik pa pol lastnosti (properties) pa pol izberes pri cisto zadnjem zavitku prekini ob napaki.
Ker privzeto je nastavljeno ,da ti preskakuje bad sektorje torej tiste napake.
Ali pa DL clony xxl ta program pa ti pregleda cd če je sploh na njem kakšna zaščita in ti pol optimira clone cd. V biastuv lahko kar iz clony -ja potem zagnajaš clone cd.
Drugače pa valda da je najboljše da narediš najprej image file in šele nato write na cd in ne direkt kopiranja iz orginala na cd.

Nazgul ::

Zaenkrat hvala za te nasvete. Bom povedal kolegu pa bomo vidli kako mu bo šlo.

kerga dika? ::

Varnostni razlogi - my ass :) :) :) :)

Dead_Eye ::

Varnostni razlogi - my ass


dej ne bluzi. itak je legalno si nardit kopijo.... poleg tega pa se mi je osebno zgodilo, da mi je kolegov cdrom uniču original igro(cd je nekako stopil - nek blesav 4x cdrom), tako da še dobro da sem imel kopijo - ki seveda ni bila 100% brezhibna, ker takrat še nisem znal prav posnet.

če ne misli met samo varnostne kopije je pa njegova stvar...
The one and only

Gh0st ::

Absolutno Clone CD. Ampak mora njegov pekač podpirat način zapisa RAW DAO. Ta način dela čudeže! :D 8-O
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kopiranje zaščitenih CD-jev

Oddelek: Pomoč in nasveti
469148 (7354) charly5650
»

cloneCD

Oddelek: Programska oprema
201587 (1298) petrusko
»

Neenakomeren pretok podatkov v CloneCDju :(

Oddelek: Pomoč in nasveti
321666 (1300) AnWar
»

S cim si kdo kaj spece?

Oddelek: Programska oprema
351963 (1537) Tomi
»

kako pa presneti ta CD??

Oddelek: Programska oprema
91550 (1424) PaJo

Več podobnih tem