» »

Prenovoljeni BOF

Prenovoljeni BOF

Gandalfar ::

Pred kratkim je BOF odprl prenovoljen racunalniski oddelek.

Uporabniki ste vabljeni, da komentirate svojo uporabnisko izkusnjo.

mato22 ::

Hm enako tem sem imel odprto že jaz.
Drugače pa sem zlo zadovoljen s ponudbo, ki jo imajo.

poweroff ::

To je nekaj povezano z BigBangom, ne?

BigBang nima ravno dobrega odnosa do kupcev. Primer: zelel sem kupiti baterijo za digitalca, pa je stala 22.000 SIT. Za primerjavo: v Nemciji pa stane 10.000. Potem sem sel do ene trgovine, ki prodaja samo baterije in so mi tako baterijo prodali za 12.000 SIT, pa se razlozili zakaj je njihova baterija boljsa kot tista, ki jih prodajajo v Bigbangu.

Ko sem pa kupoval digitalno kamero je bil pa sploh problem. Noben se ti ne posveti niti za 5 minut. Se pravi ti si pripravljem odsteti 300.000 SIT za kamero, oni ti pa jo se v roke dajo le s tezavo, preiskusiti snemanja pa kao ne mores.

Je pa res, da imajo v enem prostoru precej stvari. ampak za pravi nakup se splaca pobrskati za majhnimi, specializiranimi trgovinami.

Leo ::

Matthai: BOF ni ista trgovina kot BigBang. Za bigbang trgovine vem da racunalniske oddelke v bistvu dajejo v najem enemu izmed Slovenskih racunalniskih podjetij, pa tudi ponudba je neprimerno slabsa kot v BOFU.

pingec ::

ja sej BOF je BigBangov
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

puma ::

V Big Bangih so PC in fotografski oddelki oddani v najem, v BOFu pa se od 17.4. PC oddelek obdeluje direktno, fotografski pa je oddan isti firmi kot v BBjih. Prodajno politiko, blago, prodajalce in cene določajo najemniki direktno. Mislim, da na cene televizorjev, DVDjev, glasbenih instrumentov, CDjev, bele tehnike, itd. kar se pač obdeluje direktno, ni bilo kakšnih večjih pripomb, pač pa so pripombe vedno bile na PC in fotografski oddelek. Upam, da je zdaj to jasno, ker se vedno znova najde nekdo, kateri z največjo gotovostjo trdi nekaj kar se mu samo sanja.

boštjan ::

a nima BB nekdanji PCX čez,ker vidim da roba je od pcx-a

puma ::

Firma ATR ima v Big Bangih prostor za prodajo računalnikov in računalniške opreme v najemu od samega začetka. Eden od dobaviteljev firmi ATR je tudi bivša firma PCX - zdaj Avtera.

mato22 ::

A v BOF-u tud sestavljate rač. se prav da povemo komponente vi pa jih sestavte.
Sam tko me zanima.

Zheegec ::

A malo bolj "high end" stvari kot so Corsairjevi RAMi ima sedaj BOF? Ker res je bedno če nekam prideš pa potem kupiš pač tisto kar imajo, ne pa tisto kar si želel:D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

puma ::

mato22
BOF je zgolj trgovina, brez servisa. Dokler delajo kvalitetni ljudje lahko rečem, da bo kupcem dobro svetovano. Kakšno malenkost naredijo, če imajo čas, drugače te pa bodo z robo poslali na Red Rat ali pa k dobavitelju, če bo pameten razlog za to.
Alien
vsega ni mogoče imeti na zalogi. Kupiš tam, kjer se ti splača in kupiš tisto kar želiš.

cekr ::

Merkur - Bofex - BigBang - Bof

Da ne boste preveč razmišljali, kdo je od koga.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Super Sonic ::

no da smo si na jasnem (ker sm glih vsak dan s temi ljudmi)
merkur skupina je prevzela big bang in sholmajer ni vec vecniski lastnik.
je pa s tem k je ATR computers letel vn iz bofa, sholmajer edini (vecinski) lastnik bofa in je takorekoc njegov. odpira se se en bof (celje) in ta bo (tako kot ta v lj), 100 m stran od big banga.
v samem big bangu, pa sta bofeks (skupina merkur) in Atr computers


p.s.
v atr so v letu in pol poslovanja v bofu pridellal ogromno minusa

puma ::

Kar se tiče lastništva je tako kot pravita radeon power in cekr. Kar se tiče pa koncepta prodaje in nabave, pa skupnih točk ni.(mislim PC oddelki)

Yohan del Sud ::

Ej kje imate Dell oddelek. Sem bil včeraj tam nisem videl nič...

Marjan_2 ::

Kdaj bo že cenik online!? Tisti flash na Bofovi strani je kar nekaj.

iso2000 ::

Je zadnjč kolega šel kupovat LCD-ja v BB ker so imeli neke akcije in sem mu predlagal naj pogleda sliko preden ga vzame (en prijatelj ga je kupil pri njih pa je imel dead pixle - in je imel same komplikacije). No, tip gre res tja in prosi prodajalca, če ga lahko priklopijo preden ga vidi, in potem mu model govori, da ne, da to ni v navadi, a prijatelj ustraja in na koncu vendarle doseže svoje. Zadnja težaška pripomba od prodajalca je bila v stilu: če bi bil monitor 300K sit, ni problema, ker je pa samo 75K sit, pa ne vem zakaj je to potrebno.
A si predstavljate? Če bi meni to rekel, bi se na mestu obrnil in šel. Tipi bi zgleda samo plazme prodajal, pa Nautilus zvočnike!?:|

morphling1 ::

Da ne bo kdo mešal BB in Bof, kaj takega v Bofu sigurno ne boš doživel (vsaj ne v da bi jaz vedel za to). Kar se pa tiče internet strani, je v izdelavi (z novo domeno in online prodajo) upam da bo kmalu, čeprav pred koncem poletnih počitnic ne verjamem.
Dell oddelek (zelo majhen) je pa na levi strani ko prideš v Bof malo naprej od telefonije in pred avtoakustiko
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Han ::

Danes vas pridem malo pogledat... Upam, da imate kvalitetne CD-R in DVD-R medije (Fuji, Plextor, Pioneer) za neko normalno ceno in da mi ne bo treba po Merkurju in LeClercu skakat za njimi. :P

Pa kakšna črna combo enota bi mi prišla prav za Della...

kopernik ::

iso2000:
ko sem jaz enkrat v BOFu gledal LCD-je, so mi jih pokazali tudi v akciji (tista dva, ki sta mi bila zanimiva). Do sedaj nimam čez prodajalce v Bofu nobenih pripomb ...

lp

Bumbar ::

iso2000:
a niso vsi lcd-ji v BB priklopleni? ko sm ga jst tam kupoval so bli prodajalci ful prijazni. pa tud nobenga lcd-ja za 300k nism vidu.
a ja: za 75k sm kupu 15'' iiyamo k je bla prkloplena

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bumbar ()

ganzi ::

Prodajalci so kul men je prklopu tri razlicne lcd-je pa na vsakmu polavfu 3d mark.

Pa se pol k se nism mogu odločt je reku, da lah svojo škatlo prnesem pa jih sprobam.

iso2000 ::

Govora je bilo o konkretnem monitorju, ki ga je moj kolega potem dobil. Ne model pač pa konkretno njegov monitor.

LP

Laki ::

Kaj naj še dodam kot to da sem zaenkrat zelo zadovojen z prodajalci v BOFu, kajti vzamejo si čas in kupcu poizkušajo kvalitetno razložit vsako njegovo vprašanje.:)) Zaenkrat torej BRAVO BOF.;)

morphling1 ::

Ok, da me ne bo kdo obtoževal pristranskosti, bom temo zaklenil.
Če bo pa kdo imel slučajno kako pritožbo na koga v Bofu ali celo mene, naj mi pa pošlje zasebno sporočilo, pa bomo rešili situacijo.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup računalnika na obroke

Oddelek: Kaj kupiti
219866 (4286) Brias
»

Kdaj bo Playstation Portable Giga Pack pri nas?

Oddelek: Kaj kupiti
161770 (1502) chipxsd
»

Boljši LCD zaslon - 19"

Oddelek: Kaj kupiti
291836 (1175) djgegy

Prenovljeni BOF

Oddelek: Kaj kupiti
452706 (1813) boštjan
»

Big Bang trgovine

Oddelek: Pomoč in nasveti
243539 (3232) Georgie

Več podobnih tem