» »

Wolfenstein - Enemy Territory

Wolfenstein - Enemy Territory

««
«
1 / 22
»»

Arrivo ::

Pred nevi je izšlo nadaljevanje igre Return to castle Wolfenstein .
Kljub temu, da napovedim nisem verjel je igra Wolfenstein - Enemy Territory brezplačna .

Igra se od svoje predhodnice grafično in zvokovno precej boljša .

A bodo mar igre v prihodnosti brezplačne in bodo samo posredna reklama za kakšen film, pijačo oz. kaj podobnega ??
  • preklicalo razglas: Tr0n ()

MrX ::

brezplacna8-O8-O 8-O

a je to samo dodatek in je treba met instaliran RTCW?

Arrivo ::

Ne potrebujes starega RTCW ....:)

MrX ::

a ti jo ze igras? ce je zastonj a ves za kaksen link da bi jo downloadal?

ddeben ::

Arrivo ::

C_maniak ::

Že že zastonj. Ampak samo multiplayer. KAr pa tud ni tulk bed.

sh4rk ::

ma kaj mate to zaene linke? vse pokvarjeno :> joke ftp://www.clanbase.com/pub/WolfET.exe kle mate en linkc upam da dela tko kot je treba :) men je vlekl 430 kb mislem da je dost dober servercek ajt cu :P

MrX ::

igra je kr kul, samo vcasih ne vem kaksni so objectives. kje se to pogleda?

MrX ::

cedalje bljse mi postaja igrat!! res zakon je tale Enemy territory!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrX ()

matejck ::

ARRIVO ne govori ,da je Wolfenstein - Enemy Territory zakon ka pojma nimaš ker drugih iger še nisi špilav " mislem anje" !

Arrivo ::

matejck nikjer nisem napisal da je igra zakon, očitno bolj slabo beres ampak do druzga razreda OŠ se boš že naučil brez skrbi...:P

Res pa je, da trenutno NI igre, ki bi bila brezplačna in na takem nivoju !

BaRtMaN ::

America's Army Online?

Arrivo ::

Po moji presoji je Wolf - ET boljši...

Ne nazadnje je Wolf ET nastal na podlagi RTCW, ki je leta 2001 bila igra leta .

matejck ::

Ma dej ka pojma nimaš! COUNTER STRIKE stura in to že kar nekaj čas! prosim8-O

MrX ::

Slo-Comp -ovci bojo nardil ET klan8-O . can't wait;)

d3mon ::

Dejstvo je, da je id dal igro v razvoj kot dodatek nekim tretjim pa so zajebali single player (po oceni ida ni bil zadosti kvaliteten) in so hoteli opustiti razvoj. Nato so razvoj multiplayera nadaljevali in izdali ET kot brezplačen "dodatek".

MrX ::

jst nebi rekel da je dodatek, saj je samostojni multiplayer špil:\

TheD ::

ET je res kul ... ko pozabis, da je fizika rahko vesoljska. Objectives imas v limb menuju (L), tam se razglej, ce nisi slep bos nasel zelo kmalu. Sicer pa sledi tiste, ki igrajo spil dalj casa in NE samo streljat tja v en dan. Timsko delo pripelje do zmage.
TheD or not TheD?

mich ::

mene mal motjo komande,nikakor ne morem nastavit tipk za smer..aje kaksna rešitev?

V-i-p ::

sh4rk, wtf je pa to? WolfET.exe? Tole bo javilo "Program Too big to fit in memory", poznam dosti takih primerov iz kaze, je treba v kaj spremenit?
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Nikita H ::

ah ne
to je pač fajl k ti inštalira špil

d3mon ::

mich:

Odpri config (.cfg file v main folderju) pa vpiši/zamenjaj tole.
skači = +up (napišeš: bind SPACE "+up" - SPACE (presledek je zdaj bindam na skok)
naprej +forward
nazaj +back
...

pa tako dalje.

V-i-p ::

Jep, je javilo "program is too big to fit in memory" :P Pokvarjen je bil, po ponovni dolvleki dela bp in špil je res zakon, a ne matek & Ali3n :D
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Matek ::

Mhm. :D

Aja, BTW, vsi ki bi radi igrali, pridite danes zvečer, recimo po šesti uri na irc na kanal #slo-tech (Ircnet), pa bomo malo igrali. Včeraj smo bli sam trije pa je blo brezveze :D .
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

swar ::

here i cum :D

Nikita H ::

pridm

BaRtMaN ::

Bom pa še jst vstopu v svet ETja.

Highlag ::

Ze enemy is vekend! :D

Matek ::

Super, da nas bo vsaj kakih 6, 8. Lahko naredimo klan! >:D
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

V-i-p ::

Matek, kaj godeš da je bilo slabo, ko smo bili samo trije, prav fajn je bilo, kajne da sem bil prav dober;). Hecam se, prvič igral, pa sem bil kot zmešana kura, saj bo, samo res, več nas mora biti, potem bo žurka >:D.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

TBit ::

Na kerem serverju pa spilate ? Bi lahko kak IP povedal.

Matek ::

TBit, nekdo od nas bo odprl lepo, se še zmenimo.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

mich ::

d3mon: thanx bom sprobal...

d3mon ::

Au,...

Malo sem zajebal:
tako gre:

bind e "+forward" //naprej
bind d "+back" // nazaj
bind s "+moveleft" //levo (strafe)
bind f "+moveright" //desno (strafe)
bind v "+movedown" // crouch (poklekni)
bind SPACE "+moveup" //jump (skoči)

Evo, upam da pomaga. Vse te komande lahko vpišeš tudi preko konzole.

MrX ::

kako si narediš pisane črke pri nicku?

Matek ::

Si jih sploh ne, da ne izgledaš tako debilno kot švabski gejmer wannabeji.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Matek ::

Aja, še en zanimiv error, ki sem ga zadnjič ven dobil :D

Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Gandalfar ()

root987 ::

Haha! Torej nisem bil edini...Pirat verzije ka morš...:D
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Bacilio ::

MMM a si kej dobr... Mi z enimi kolegi prpravlamo en klan... Povej ker nick mas da vidm kako kej igras, pa igrej kej na slo-lanu ce hoces. Moj nick je SPQR-Hannibal ce me vidis povej da si to ti! Oz. vsi ki bi radi igrali ste vabljeni na test z mano da vidm ce ste za kej...

MrX ::

dej še mene na test. moj nick je pa Mr.X

Bacilio ::

Moze kdaj bos pa kej igral? jest grem zdele mal pogledat gor! Ce se ti da prid!

Matek ::

Ma niti nism tak slab, igram medica drugač, nick mam pa MatekCopatek. Na slo-lanpartiju bolj poredko igram, včasih so samo stopwatch laufali, ko mi ni fajn, včasih majo pa zaklenjene teame. No sej bom vido, mogoče pridem kaj zvečer. Sicer pa tut mi se nekaj menmo o klanu. #wolfET, danes zvečer, IRCnet.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Bacilio ::

dej ulet na #rtcw.spqr quakenet server pol zvecer enkrat pa se kej slismo... pa mogoce kej zaigramo!

root987 ::

MMMatek: A bomo potem danes svečer naredli klan če bo dovolj interesentov? Upam da mi uspe na linuxu porihtat do zvečer.
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

MrX ::

zakaj se mi full dostkrat sesuje špil?

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Gandalfar ()

Tr0n ::

Probaj v1.01 patch. Sicer je namenjen za server, ampak skodit ne more :).

swar ::

A mi lahko nekdo ki ma ze ful izksuenj razlozi kako reportam oz vidim nasprotnikove mine?
Sem opazil covert ops da vzame v roke daljnogled pol pa rece mines spoted,check your command map...Se komu sanja kaj mors prtisnt ko gledas z daljnogledom,sem opazil namrec 2x voice chat in tam je tudi za mine reportat...

TBit ::

Sta dve varjanti:
1. Covert ops, ki je preoblecen v nasprotnikovo obleko, pogleda skozi dalnogled, na doloceno obmocje. Ce vidi skozi neko zastavico, potem pritisni gumb za strelanje ter drzi, ter cez nekoliko casa sporoci lokacijo te mine. Opažene mine lahko unices s kako bombo. (Ko odkriješ mino, se avtomatsko sproži voice chat in opozori ostale)

2. Varjanta: Vsi tipi lahko opazijo mine, ampak le ko imajo bettle sence skill na full. Tu se opazi na tleh zakopano mino, v beli barvi. Tu ni zastavice, ter je tudi ne mores uničiti.

MrX ::

špil se mi non stop sesuva na pribljižno 10min. pred kakšnim tednom pa je delalo brez težav. prosim za pomoč!
info:
http://freeweb.siol.net/sulec/appcompat.txt
http://freeweb.siol.net/sulec/wolfET2
««
«
1 / 22
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Enemy Territory: Quake Wars (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1179925 (4648) Kenpachi

Večigralstvo za začetnike :]

Oddelek: Igre
1451902 (25238) Tilen
»

Večigralstvo za začetnike :] - vprašanja, predlogi, pohvale, ... (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18214963 (8624) Tilen
»

nova kampanija na SP serverju za ET.... (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
753864 (3232) Deathlike M Tito
»

Izkoristimo Slo-Techove javne strežnike! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1378514 (5595) frenk

Več podobnih tem