» »

Modifikacija by Simonchelo

Modifikacija by Simonchelo

simonchelo ::

En lep pozdrav!

Enkrat sem že objavil, modifikacijo in ste jo vsi izžvižgali, češ da je za začetnike dobra, za kaj več pa že ne! Tokrat sem se odločil, da iz moje nedolžne mašinice(nažalost nimam prvotne slike, tik preden sem šel predelovat stranico sem se spomnil, da bi blo dobro, če zadevo poslikam!)


no takole nekako je zgledala, preden sem v roke vzel svinčnik in se lotil!

Postopka priprave ne bom opisoval, tudi ne postopka izdelava, pokažem vam nekaj slik:


No ja, takole pa zgleda moja mašinica sedaj!

 stran.jpg

stran.jpg


tudi prednjo stran sem prebarval in to vkljućno z disketnikom, CD romom in pekačem


Evo še slikica, ki pokaže, kako vse skupaj zgleda ponoči!


No evo! To je to. Aja, pomembno je tudi povedati, da je sedaj v kišti odličen prepih in kljub temu, da hladim AMD Tbread b 1.7Ghz z Blue orbom, se mi ne segreje čez 50°C. Kul ane.

Vaša mnenja, pohvale, kritike ---da vidim kaj moram še popraviti.---
  • zavaroval slike: Predator ()

ru7 ::

Lepa modifikacija, nism pa še vidu Blue Orba na procu ;) , skor bi se upu trdit, da je podoben Golden Orbu, je pa kr nice za vidt, le rdeča barva se mi ne zdi enaka na stranici, kot pri plastiki!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ru7 ()

simonchelo ::

Barva je enaka, sam da sm pr eni, ko sm sliku uporabu fleš, pr drugi pa night shot funkcijo! Sej zdej pade vulcano 7+ na procesor, poj ga pa še navijemo ko prasca

simonchelo ::

A ma kdo idejo, kam nej skrijem vseh teh 5 ton kablov?

ru7 ::

Mal se da skrit vseh pa ne, neki lahk mal z kakimi vezicami skupi spet, mal prerazporedit kake kable, ... Možnosti je velik, jst sem mal po kotih skril, alpa čist ob rob stranice, pa se ne vidi tako!

msmiha ::

Te kable so nekatri usopešno skrivali tako da so jih dajali v neke cevi, ki so bile podobne tistim, ki jih uporabljajo v vesolju astronavti. Ve kdo kje bi se dale dobiti te cevi?
Drugače je pa tole lepa modifikacija sam meni bi bila modra barva vrjetno bolj všeč:D
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

simonchelo ::

Hvala! Mogoče mislš tiste cevi za napelvt elektriko! Take rebraste?Sej to bi blo pa res pametno, pa še zadnč sm gledu, majo tut barvne! evo a si mislu to?

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: OwcA ()

kuglvinkl ::

Kje si vidu take cevi? Imajo tudi različne debeline?
Your focus determines your reallity

ru7 ::

Debelin je velik različnih! Malo težje se dobi tanjše

simonchelo ::

ja vem! Zdejle je en sosed bajto zidu, pa je meu Rdeče, modre, zelene in bele cevi! Tut zlo tanke! Morm it prašat, kje se to dubi

Dr.SmaSh ::

Daj to malo boljse poslikaj ker jaz 0 ne vidim...
..:: LIVE 2 OVERCLOCK, OVERCLOCK 2 LIVE! ::..

simonchelo ::

kaj nej mal bolš poslikam? PC al Kable?

overman ::

Mislim da te cevi dobis v skoraj vsaki trgovini za elektroinstalaterje-merkur, bauhaus, baumax, ...in seveda d.o.o. :D ponavadi so oranzne ali pa bele barve-modrih se nisem vidu,bilo bi pa fajn ce bi jih kje dobu>:D
Früher oder später wird jeder Geometer :p

simonchelo ::

se bom jest mal pozanimu! Bom sporoču ko zvem kej novga!

Klemenn ::

erm...ka ste čudni...take cevi vam jzst for free dobim kolkr čte...VSAKA elektroinštalaterska trgovina to MORA met...namreč v te cevi so dani kabli, ki grejo po steni. oz v steni. mar ste mislili, da kable vzidavajao kar tako? res pa je da sem tut jzst do zdaj vidu le oranžne, bele (ne vem če so bele, mogoče malo krem oz sive) ...ampak če ste mal malarja vzameš en sprej v roke pa bo :D

perci ::

Jebediah:

Kable v zid vzidavajo tudi brez teh cevi. Lepo ga z žebljičkom pribiješ na steno, zagipsaš in potem vržeš še omet čez. Resno.

Klemenn ::

ja. vem. sm bolj je tako :\ ponavad naredijo itaq oboje

v te cevi potem pa zagipsajo z gipsom ;)

njok ::

Simonchelo, lepo okno, samo jaz bi na tvojem mestu odstranil nalepko na ventilatorju ali jo nekako prekril.

simonchelo ::

Sm že uštimou! Sm itak kupo nov ventilator! Sej veš tistga ta farbastga, pa na procesor je šou volcano 11+ Pa un ko bi mogl bit zadi! -za obrate nastavlat, sem predelu, pa dau odspredi! Aja, pa friziral smo! 1.7+@2.6+ :D :D :D

Temperatura 40°C:D :D

simonchelo ::

aja! še ena slikca!

Hja! Življenje je lepo!

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Predator ()

simonchelo ::

Aja! Na slikci mi manka še en šraufek :D :D

Blue22 ::

ej raj kupe termalnoaktivne požirke, pdodbnu temu ampk geš pol s fajercajhom (lighter) čez pa se zadeva skrči tiud za kakh 40 %...
kurc kne vem kaj bi napisu

TICKO ::

ei s cim si odrezu stranico? (izrezu)
pa tole rdeco je najbrz folija?

TICKO ::

drgac pa nice mod! sprav se se na monitor kot js :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Začetki modifikacije... (slike)

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
392026 (1256) Eddy
»

Vodno hlajenje by Japan power!!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
545451 (3941) T0RN4D0
»

Dobra ideja - tunel do CPU HSF

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
402737 (2019) Tic
»

Odlična modifikacija: G-gnome's ORAC

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
462715 (1328) Trubadur
»

Urejanje napajalnih kablov (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
536805 (5290) Keyser Soze

Več podobnih tem