» »

Slo-tech ekskluzivna majica

Slo-tech ekskluzivna majica

mchaber ::

1. kako majco bi radi? (barva, napis,..)
2.kulk bi dali zanjo(min. je 1500sit)

moji predlogi:

Slo-tech ekipa razpiše razpis za Slo-tech majico.Slo-tech umetniki se razrišejo in dajo sliko svoje maje v galerijo, člani pa izberejo, katera je najtabulša¤¤¤§

Vaši Predlogi so toplo(v mejah normale:\ ) sprejeti!!
.

McHusch ::

mchaber: Nekako se mi zdi, da te ni na LANu. Ali pač?

tx-z ::

tko nekak..mogoče druge barve

2000SIT recimo
tx-z

km- ::

za to majco nebi dal niti 1000 sit, pa sploh je nebi meu.. ta logo je narjen v 2 minutah..

frenk ::

ja pa tanov logo more bit notr ane...sej kva je pa s tem narobe:\

c3R4R ::

Men se zdi, da so te majce, ki so bile predstavljene v novicah (majica sredaj, majica zadaj, majica v naročju:D), sploh niso prepoznavne... Je navadna bela majco z enim majhni logotom(ki sploh nima veze s slo-techom, ali pač?:\)
Zaradi neurij imajo hrasti globje korenine.

OldSkul ::

Tiste majce so potrata časa. Mora pisati vsaj Slo-Tech na majici drugače se mi ne splača kupiti ker mam majic preveč doma, predvsem reklamnih.

Matek ::

sadarj79, majica ima logo in je cute, jo mam in IMHO ni potrata časa.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

OldSkul ::

Sem opazil da na rokavu piše Slo-tech. Vsekakor bi moglo to biti na zadni al pa na sprednji strani majice, ker sedanji napis ni tako opazen. Pa tista slika na sprednji strani majice, lahko bi bilo kaj druzga gor.
Škoda no, tako sem hotel to majico, zdej pa ne vem al nej jo kupim al ne!

Dusko ::

Majica bi definitivno morala biti tudi v črni izvedbi.Na hrbtni strani bi moral biti velik napis
Slo-tech.Prav tako na rokavu kjer je lahko manjši. Kaj se pa tiče logota pa bi lahko bilna srčni strani pa recimo kakšen manjši.Vsekakor pa mora na hrbtu pisat Slo-tech.
Glede novega logotipa pa nevem no lahko bi res imeli kakšen natečaj in bi majice šle za med.

Ziga Dolhar ::

Glede logotipa bom povedal toliko, kolikor je Sergej povedal včeraj ob 17:30 na svojem predavanju.

Slotech se pripravlja na nov CGP [celostno grafično podobo]; ta bo prinesla tudi nekaj najosnovnejših sprememb, kot je zapis imena in seveda logotip. Obiskovalci so dobili identifikacijske kartice, na katerih [pa ne le tam] je bil odtisnjen novi logo; Sergej je vprašal, če ima kdo kakšen komentar, pripombo, predlog ... ni jih bilo -- če ga kdo ima, jih naši admini seveda z veseljem pričakujejo. Slikica na majici seveda ni logotip (med drugim sta na moški in ženski izvedenki različna), vendar iz njega izhaja.

[tu se neposredno povzemanje Sergeja konča, sledi moje mnenje ;)]

[prilagam slikico: ]


Izbira in izdelava logotipa je seveda zapleten postopek, največkrat pa se zaplete pri mišljenju, da mora biti zapleten oz. vsekakor ne izdelan v "dveh minutah". Pri tem je potrebno poudariti, da čeprav je podjetje, ki pripravlja CGP, za samo grafično izvedbo logotipa morebiti res zapravilo minuto ali dve, to za samo snovanje nikakor ne velja. Na sestanku, kjer je bil predstavljen širši skupini tistih, ki pri Slotechu sodelujemo, je bilo podanih kar nekaj interpretacij, ki so [po mojem mnenju] lepo razložile simboliko slikice.

Še moje popolnoma subjektivno mnenje: sem ljubitelj (zelo) preprostih oblik, zato sta mi ta logotip in preprosta majica všeč toliko bolj ... Logotip se mi zaradi svoje preprostosti zdi tudi sposoben, da dlje časa ostane aktualen; tega ne bi mogel trditi za bolj zapletene oblike, ki prikazujejo neko bolj konkretno stvarnost in so večkrat pogojene s trenutnim svetovnim dogajanjem, trendi v industriji ... in niso dovolj splošni.

---

Uradno Slotechovo stališče pa bo seveda podal kvečjemu Sergej oz. drug admin.
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

moj_nick ::

Men je logotip ful všeč. Tk fajn minimalističen .

Če bi bilo po moje, bi bil samo v eni barvi - sivi:))
110111001001010001010000

R33D3M33R ::

Copy paste iz novice:Sergio: Generator: saj piše. Na levem rokavu. :)

Jaz bi pa rajše mel tako majco, da bi se že na daleč videlo, da sem član Slo-Techa. Tak bi npr. pisalo kot je zigam narisal in kot so že drugi predlagali.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Ziga Dolhar ::

Še moja želja glede majic:

rumena polo majica z majhnim vezenim znakcem na prsih. 0:)
https://dolhar.si/

Dusko ::

ziggga se podpišem pod tvojo idejo.
Saj lepo to da boste spremenili grafično podobo.Zaradi mene bi lahko ustanovili tudi klub ST-ja.Mislim ker ST je postal skoraj kult.In bi lahko recimo se razvili še naprej ,da bi imeli člani ,ki bi seveda plačali neko članarino določene ugosdnosti.Ampak to je verjetno zelo zahteven projekt.Bomo pa vsi verjetno z veseljem počakali na novi look.

DJG ::

Zigga: Zakaj ne raje vezenega pulovra:D

mchaber ::

Ziggga: na sliki se vidi, kot da piše sco-tech in ne slo-tech:\

Se pa strinjam, da une majce niso prepoznavne (zato sem odprl to debato)
.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mchaber ()

mathjazz ::

Ziggga ma prav. Ko bo nova CGP z novim logotom zaživela in bo logotip postal prepoznaven, bosta prepoznavni tudi njegovi izpeljanki (squarehead boy + squarehead girl), ki sta na majici. Tako da kake posebne potrebe po velikem napisu Slo-Tech ni. Je pa res, da nujno rabimo črno izvedenko majice.
www.getfirefox.com

Gh0st ::

Sej sem zasledil da mate en hud logo. Tak stiliziran računalnik (zaobljen kvadratek in črtica spodi) -- ful nice. Neki na to sceno. Črna, al pa taka temno rdeča...kaj vem. Un napis "Squarehead boy" je kr zanimiv...

Sicer pa je to slovenska zadeva, right!? Zakaj bi bli angleški napisi? Dej bodmo mal patrioti no! Tko k američani! Napišmo gor "slovenian history" pa zastavo, pa himno.... :D :D :)) OK joke, joke. !

p.s. al pa "God bless Slovenia!" :\ :)
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

mathjazz ::

btw, slovenian history je paradoks sam zase, ker govori o slovenski zgodovini v angleščini
www.getfirefox.com

OldSkul ::

Joj,joj in vi mislite da bo ta znak prepoznaven.Navadnemu človeku že ne, če pa ne bo vedel kaj pomeni.Zato pa pravim da bi moglo pisati Slo-Tech na veliko recimo na sprednji strani majce.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OldSkul ()

frenk ::

no ja jest sm tud ljubitelj NEkiča in mi je logo zlo vredu ampak se pa strinjam s folkom, ki pravi da bi moral bit en valik napis slo-tech...najbol bi blo če bi ga sam dodal na hrbet:)


p.s.: če bi mel dost dnarja bi še tatreto majco kupu>:D

ahac ::

men je pa ta majca všeč.. pa ne zdej mislt, da zajebavam..
res mi je kr kul.. sploh, če bo novi dizajn STja tako profesionalno narejen kot majca in logo.. bo gut..

ne vem.. a drugi mislte, da je treba na veliko napisat I AM GEEK! al kaj?
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

flipflop ::

Kaj pa "nova perspektiva računalništva" ostane? To tudi lahko spremenite.

pele-on ::

Zdej je v trgovinah 50% znižanje na oblačila in seveda da je tako znižanje tudi na slo-tech tako
da stane majica slo-tech samo 1250 Sit.:D

Sergio ::

Ne. :)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

frenk ::

guzman123: ja to bi blo pa dobr:)...sm bil dons ob polnoči v sportini v lj k so mel 50% popusta pa je blo tolk folka da smo se sam ubrnl in šli dam:D...to bi folk pobijal za 50% znižanje...zmer bol smo podobni američanom:\

pele-on ::

Sej sem se samo hecu sam da je blo pa v sportini tok folka ob taki uri pa nisem pričakoval.Pol je do zdajle že vse pobrano al še ne????

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pele-on ()

goku :) ::

Tole če meni vprašaš ni nič. Če dajete majce zdeleve ven morajo biti črne in na njih z velikimi črkami na hrbtni strani pisati slo-tech. Če pa mislite menjati stil, logo ali kar koli že pa vsaj toliko počakte, da boste vidl če nam bo všeč.


Morate vedeti da je na slo-techu registriranih 7313 uporabnikov in je važno da je prav tem
7313 všeč ne pa morda vam 5.
Navijanje je kamen modrosti

ru7 ::

Meni majčka seka, ker ne izstopa!!! Ne rabš se na 2km hvalt, da si S-T član, to sploh ni važno, dost je da zase veš da pripadaš neki skupnosti, če pa kdo to opazi toliko bolje. Moje mnenje je : ZAKON MAJČKA

kuglvinkl ::

Da vas pomirim. Resno se pogovarjamo tudi za črne majice. :)
Your focus determines your reallity

goku :) ::

Zase jst vem v glavi, da pripadam slo-techu, torej ne rabim majice. Če pa se že gre nekaj s temi majicami je prav da se naredi tako, da so razpoznavne!


Točno imejte dvoje! Pa bomo vidl katerih boste več prodali!?
Navijanje je kamen modrosti

OrkAA ::

Majca seka :D

Ko jo oblečem se počutim 2x bolj pametnega za compom :D :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OrkAA ()

goku :) ::

hahahahahaha:\
Navijanje je kamen modrosti

frenk ::

moja L velikost se je zdej mal skrčla k se je prala pa je lih prou velka...stran vržte vse xl in xxl majce:D

dela ::

lahko bi pa še majca mela iz ene prozorne folije spredi okno, kot pleksi okna v kištah. Pol si lahko pa vsak osvetlitev pošlihta :D

goku :) ::

Eni majo šele idej
Navijanje je kamen modrosti

iration ::

"God Bless My Computer"
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Preliminarni design za majčke (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
915308 (5308) MiHec
»

vsi mahnjeni na slo-tech (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1367833 (6562) luni
»

O majicah... (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
614988 (4988) Jebiveter

Več podobnih tem