» »

Projekt 'fotel'

Projekt 'fotel'

Lio ::

Odloču sem se da si ubavm en fotel, srednje ohranjen(ga še iščem-ponudbe dobrodošle) in ga mal modificiram. V levo naslonjalo za roko (mora biti čimdebelejše) bom ugradu minifridge v bistvu ga bom kr sam izdelu. Kk ga bom naredu mi je že skor čist jasn. V višini moje glave bom na vsako stran vgradu en nepreveč močen zvočnik, pa mrbit še dva pr stran- tko bl za štos. V desno naslonjalo pa mislem ugradit cd player - diskman, pa sem se odloču da bom kupu nega bl švoh, po možnosti rablenga in tipke spelu na posebno komandno plato k jo bom sam izdelu. Pr stran na levi bo nekakšna roka( še ne vem kakšna) da si jo bom po potrebi dol predse, služila pa bo kot prostor za tipkovnjačo in mišona (oba naj bi bila sčasoma brezžična). V zadnjem spodnjem delu fotela, pod mojo ritjo nej bi bil napajalni del. To bo kopica štekerju, sepravi multi podalšk/razdelilc tako da bo zadaj iz fotela biv sam en kabel 220V. Pr stran na levi bi bla mulit komandna/stikalna plata s katero bi vodil temperaturo fridža, glasnost zvočnikov, hitrost ventov ki bi vso sranje hladili da nebi sedu na iber vročem itd.
Projekt je še v razvoju. Prosim za vaše komentarje, nasvete, vprašanja in ponudbe glede fotela.

Blisk ::

Predlagam ti še woofer u hrbtni del, da ko boš prbil musko, ti bo hrbet masiralo, pa še dober se blo slišalo.

Jebiveter ::

Nadaljne ideje:
1. Mishona in tipkovnjaco daj vsakega na svojo konzolo - na levi in desni strani, da lahko neodvisno premikas.

2. V dno naslonjaca si raje vgradi racunalnik (seveda, dobro hlajen) in namesto tistega poceni cd-playerja vgradis tja dvd komponento racunalnika.

3. Naredi konzolo z naslonjala (se pravi 2 roki od zadaj, nasravfani na naslonjalu) na katero obesis lcd monitor, tako da ti visi nekje na razdalji 50-100cm od glave.
(kasneje lahko na vsako roko konzole das po en monitor, ki ju zdruzis v dual-monitor zadevo. )

Ti lahk narisem ce hoces... :d

8-O
tole bi se jest imel! 8-O

P. S: proda kdo rabljen naslonjac? :d
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Predator ()

Lio ::

Blisk: ker sem opazu da mam še en 'odvečn' wofer bo ta bristal udspod v fotelu. Sicer ni tko zlo jak da bi tresu pol sobe pa moje kilce:)) ampak za silo bo.

Jebiveter:
1. Tko verjetno bo ker je bl praktičn pa še dve polički maš če na nucaš podgane pa tipkovnače.
2. sem že študiru to sam sem se premislu ker ves ta stuff pa ga nebi dupliciru, pa še glih zato da bom meu konzole.
3. lcd-ji so še predragi pa še brez kompa mi nč ne koristjo

mojsterpeter ::

mislm da ti manka še klima.. pa odvod neprijetnih plinov..:D
ill communication

dela ::

jas sm gledau seinfelda včeraj pa si je Costanzo kupu en fotel ko je meu ob strani hladilnik. Ful dober je zgledo

Jebiveter ::

off-topic: Seinfeld - na katerem programu?
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

dela ::

PRO7 vsaki pondelek tam nekje okol polnoči

pivmik ::

off- topic: Seinfeld je tudi na kazaa je, vsak dan :)

on-topic: Projekt fotelj sem se jaz že izmislil pred nekaj meseci.
Sicer sem mislil samo vgradno računalnika v fotelj.
Skoda da nisem imel časa(no, pa tudi volje) za izvedbo.
LP, Gregor GRE^

Tic ::

Mislm da je "viseči" monitor neizvedljivo oz totalno nepraktično. Kupite si 3D očala™.
8-)
persona civitas ;>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tic ()

Jebiveter ::

@Tic: JE izvedljivo in JE prakticno (pac odvisno kolk mas kej placa in kolk je prostor "prehoden")!

3D ocala - ne hvala!:( :\ Imam prevec rad svoje oci!
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

iskra ::

če že spraviš računalnik u zadnji del fotelja in še en mini fridge svetujem tole: spelji vodno hlajenje skozi hladilnik in potem u računalnik :D to bi ful sekalo

zvočnikov blizu glave pa ne priporočam: pri meni povzročijo živčnost in bolečine v glavi ... podobno kot slušalke ... lahko sm pa samo jst tak :\ rajši jih dej na stojala malo proč od fotelja

TV card obvezen v računalniku :D

+ majhne lučke za osvetljavo tipkovnice al pa kar osvetljena tipkovnica
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: iskra ()

Lio ::

Kompa tk ne bo. Glede 3D ocal se strinjam, zaenkrat z Jebivetrom k ma rd svoje oči. Glede zvocnikov :
mrbit jih bom dal tko mal stran in novznoter ubrnu, tko al tko bom pa soraund ubavu, tko da bojo zvočniki čisti luksuz, pa bojo tud prstran, pa wofer uzadi.
Na konzolo pa študiram da bi dal modro neonko, al pa se bom ze cesa domislu.
Mam pa en velk problem. NIMAM SE FOTELA! Sem ze hotu enga ubavt pa mi ni ustrezu, glede na fridge pa ta stuff ker je meu preozke stranice.

Lp Lio

dela ::

Lord Lio: zravn si pa morš še naret ono kapo ko dve piksni drži pa ma cevko dol napelano da lahko piješ :D

Lio ::

Kapo mam doma že od prej sam je bol vizualni efekt, in ni tko praktična. Tko al tko si pa lohk slamco spelem iz hladilnika vn, to je pa še bol.

Blisk ::

Po moje bi si lahk spelal vodno hlajenje tako ob strani gor, da bi postavu v nastavek vrček kafeja, ki bi ti ga vodno hlajenje grelo, tko da ko si na PCju maš vedno toplo kavo.
woofer je bolš, da ga maš na hrbtnem delu, da ti masira hrbet, rit nima smisla masirat.
:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spinalis stoli (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15442760 (8491) SeMiNeSanja
»

Kateri računalniški stol? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6120546 (13632) dmk
»

Kateri stol

Oddelek: Loža
294776 (322) Saladin

Več podobnih tem