» »

filmi: zvok ja slika ne

filmi: zvok ja slika ne

iskra ::

ko sem danes pacal tv-out da bi gledal film na tv se mi je moglo neki zje--t in kar naenkrat ne vidim več slike filma. in to v vseh programih in vseh profilih. poskusil sem že na novo naložit kodeke in bsplayer ter divx player pa še vedno ne vidim slike

odpre se normaln pravokotnik v velikosti filma ampak slike ni ... ;(( ;(( ;(( ;((

help!!!
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

gumby ::

malce poišči po forumu... tole je bilo že 566-krat|O

flipflop ::

Hihi,tale stvar vedno mene matra,ko formatiram. Potem se pa igram z driverji,pa z ffdshowom. žal pa ne vem več natančno kaj je problem.

iskra ::

ok vidim d se nismo štekali in tega ni blo na forumu ... stvar je da se mi use naložu u bsplayerju in ne vidim dogajanja u filmu ... krneki - u glavnem sem po vseh možnih kombinacijah nardil neki in zdej dela :D

flipflop ::

Smo se razumeli,jaz imam namreč iste težave vedno ko dam winse na frišno gor. In isto brezveze prestavljam ogromno nastavitev,kar naenkrat pa začne delat. Milslim pa da je nekaj v ffdshowu.

BaRtMaN ::

Na kratko: ffdshow:ja, vse ostalo:ne.

roland ::

v TvToll ali podobnem orodju si das TV za primary device in pol mas sliko
"To je le moje mnenje!!!"

flipflop ::

r0ach: on slika ima,problem je,ker v oknu od predvajalnika ni slike,ampak svetlo-črno ozadje. To se odpravi v ffdshowu.

davids5a ::

na eni strani (ne vem na keri) lahko dobiš posebne kodeke za filme.
If I can't have the best, I rahter choose nothing.

iskra ::

neko finto sm ugotovu: TV dam na primary in pol mi dela slika od filma samo na TV in na rač ne ... neka overlay fora k mi ni prevč ušeč. u bsplayerju je nastavitev za multiscreeen suport samo mi je ne pusti obkljukat ... mojmu cimru pa dela use super ... kaka kanta ;((


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DivX codec nadomestilo - ffdshow kodek (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
21158581 (13729) BaRtMaN
»

HD codec (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
11117035 (9920) GrimReaper
»

Koliko Ghz CPU za .mkv ?

Oddelek: Programska oprema
403113 (3113) jan01
»

Težave z divx filmi

Oddelek: Programska oprema
71273 (1192) podtalje
»

BSplayer - slika zelene črte, Media Player - slika v redu, kaj nimam nastavljeno ?

Oddelek: Zvok in slika
112456 (2301) msmiha

Več podobnih tem