» »

kateri big tower

kateri big tower

svejk ::

kaj se splaca ....da zadeva dobr hladi pa ni grozno draga....

ru7 ::

Grozno draga je relativen pojem, zame je drag (a zlata vreden ;) ) Chieftekov Big tower, ki je mislim, da neki čez 20k, sam ga maš za zmeraj! So pa pol ostali no-name variante, ki so nekaj ceneje a vseeno ne veliko (uporabi iskanje, so ble teme o tem že kateri bigtower)

ena izmed starejših tem
še nekaj
...ostalo pa sam ;)

svejk ::

ja sem si ogledal tiste stare teme, ki pa so stare vec kot eno leto.
ok preprocal ste me za Chieftekov Big tower, ampak uradni uvoznik ma 10 razlicnih modelov.
kaj menite o varianti 1
ali varianti 2

dady ::

Ce ze imas dober napajalnik, potem vzemi varianto 1. Ce imas slab napajalnik, potem pa vzemi varianto 2. Lahko pa prepricas prodajalca da ti zamenja napajalnik, ki je v kisti. Jaz sem vzel modrega big tower, ki je imel vgrajen 360W napajalnik, pa ga je ven vzel in sem tako dobil kisto za 15K :D :D

svejk ::

in v kateri starcuni si to izvedel, ker za 15k dobis 420w napajalnik....torej interesantna zamenjava.

dady ::

To sem vzel v eni boljsih racunalniskih stacun na robuLjubljane, ko se peljes proti Domzalam (imena ne povem, da ne bo reklame :D ). Na racunu mi je odstel napajalnik(11k), ampak potem sem vzel boljsega, ki je stal malo vec. Plus tega sem dobil se 10% popust, ker sem prinesel skurjen cd-rom (hint za stacuno), tako da je na koncu zneslo 15k in nekaj drobiza za kisto.

nikonezna ::

jaz sem za čifteka big tower, tak kot je druga varjanta dal mislim da 23-24k v taipanu. Zdej je na dopustu, drugi teden pa mislim, da bo že dosegljiv.
brez podpisa


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Temperatura cpu

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
382963 (1735) rejven
»

Nujno potrebujem nov napajalnik

Oddelek: Kaj kupiti
382088 (1520) Dr_M
»

Aktualno v Forumu

Oddelek: Novice / Obvestila
72262 (2262) OmegaBlue
»

Kaj bi vi spremenili pri tem PCju, če bi zadeli na LOTU-u?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
794196 (3168) undefined

Več podobnih tem