» »

S-video

S-video

drofa13 ::

Imam prenosnik FUJITSU - SIEMENS, ki ima grafično kartico s TV out-om (S-VIDEO). Ko priključim računalnik na TV je rezultat črnobela slika. Povezavo imam z S-video ___scart.
Bral sem, da je to normalno in da ne gre drugače. A je to res al vendar obstaja kakšna možnost, da bi dobil barvno sliko. A moram zamenjat TV al računalnik. Kateri kabel bi moral uporabit da bi delovalo? Sam sigurn, da ne bom spet dragih kablov kupoval.

Hvala!
  • zaklenil: podtalje ()

Aspirinix ::

NAjprej preveri če maš output format nastavljen na PAL.
NAto pa si nabavi pretvornik S-video na SCART direkt, ne preko onega scart chinch pretvornika, ki po možnosti še prešalta med in/out.
Mene je to zafrkavalo, ko sem pa nabavil onega direktno vezanega pa dela BP.

glinik ::

Sam sem imel iste probleme,dokler nisem kupil vmesnika ki iz S-videa šel v cinch in nato v scart.Pa PAL-B imej nastavljeno.Boš vido,da zadeva špila (v barvah:D )

Lp

drofa13 ::

Kje lahko dobim takšen pretvornik, v kateri trgovini in kak ta zadeva zgleda ima točen naziv? Imel sem že en scart adapter na katerem je bil vhod za 3 RCA i 1xS-video ter stikalo za IN/OUT pa ni laufal. Glede PAL pa vem in tudi mam nastavljeno.

Se pa opravičujem, ker nisem opazil da je prva tema o tej zadevi!

Hvala!

Aspirinix ::

JAz sem svojega nabavil v BigBangu. Preveri pa tudi pri lokalnem serviserju rtv tehnike. Običajno majo kaj takega ki jim leži okoli.

CaqKa ::

nastavi palb ampak očitno si že... o kablih pa imaš v oni temi na vrhu.

overlord5 ::

nič ti ni treba kupovat, jaz sem razdrl scart v katerega vključim s-vhs kabel in s spajkalnikom ter žico povezal dvajseti in petnajsti pin, rezultat je barvna slika

demon#666 ::

olla folk!
mi lahko pošljete SLIKO kabla, ki poweže rač z televizjo, moja grafična pa je RADEON 7500 series???

tnx;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(

podtalje ::

overlord5: Ne vidim razloga, zakaj se obuja 4 leta stara tema.

deki-19: si pogledal v prvo objavo teme PC na TV - splošni nasveti. Modelov grafičnih kartic z Radeon 7500 je lahko več, zato vsaj poglej,
kakšen tv-out izhod imaš (s-video ali composite).

Glede na to, da ustrzna tema že obstaja: PC na TV - splošni nasveti, zaklepam.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1963564179 (3508) anjica
»

brezžičen prenos A/V

Oddelek: Zvok in slika
121305 (1101) davorkat

ati radeon 9600 SE na TV

Oddelek: Zvok in slika
51713 (1650) CaqKa
»

TV OUT - črno bela slika - grafična geforce

Oddelek: Zvok in slika
91845 (1680) dskerg
»

tv out= čb slika

Oddelek: Zvok in slika
253119 (2652) romario

Več podobnih tem