» »

Kaj namesto BSPlayerja

Kaj namesto BSPlayerja

madmitch ::

Ker mi BSPlayer neprestano javlja napako (nakar se sesuje) me zanima ali obstaja kakšna pametna alternativa. Sicer tudi kadar dela, ne dela BP. Na TV mi nikakor noče prikazovati podnapisov (na monitorju so).
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

madmitch ::

Pozabite, sem že našel. Če bi prej malo bolje pogledal nebi pisal kozlarij.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

jRk0 ::

RadLight.

Omogoca vse in se vec...
You fuck up once, you loose two teeth.

matter ::

Jst mam windowsmediaplayer classic in je supr. Zravn ma še plugine za realpalyer pa quicktime, tak da ne rabiš vsakega posebi instalirat, sploh realplayer ki ti polno reklam gor da.

Sam če hočeš to podporo pojdi na http://ke4.edskes.com/quicktimealt113.e...
http://fe8.edskes.com/realalt102.exe

Pa instaliri pri enem zraven še wmpclassic, pri drugem pa ni treba.

mamut ::

Jaz mam kar WMP clasik.
Dodatno instaliras se SLD Codek pack 1.5 pro in imas vse kar rabis.

matter ::

Ja codec pack imam pa K-Lite Codec Pack . http://www.kazaalite.tk/

Lio ::

Vplayer rulez

Jochaan ::

VPlayer !!!! :D

MadMax ::

RadLight? Preveč spywarea.

Alternativa: AllPlayer.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

KTr1sk ::

Jaz tud uporablam VPLAYER, ker dostikraat snemam na VHS kaseto in ta program mi omogoča, da se samodejno ugasne računalnik, ko je filma konec pa film je lahko na 2CD in zadeva deluje bp.
Download tukaj Vplayer 0.6e
Vplayer 0.6e plus -7Mb

pivmik ::

Jazst uporabljam Media Player Classic.
Zakon.

Trenutno je res prav vlada žalost na področju DivX predvajalnikov.
Al so hroščati(BSPlayer)
Al so tolko grdi da so skoraj neuporabni (AllPlayer, VPlayer)
Al so stari in neupdateani(MicroDVD)
Al so polni sywarea(RadLight)
Al se zgubiš v miljonih nastavitev in menijev(ZoomPlayer)
...

Edini še dober je Media Player Classic.
LP, Gregor GRE^

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pivmik ()

Lio ::

PicNic: je že res da je Vplayer grd ko smrt, ampak je čisto enostaven, omogoča dost napredne funkcije in je prostorsko nepožrešen.

pivmik ::

Pri 80GB vi je vseeno če program zasede 300KiB ali 30000KiB, glavno da se zalaufa hitro in da je prijazen/lep.
LP, Gregor GRE^

Lio ::

vem da že mal najedam s temu Vplayerjem, ampak doslej sem probu že VELIKO playerju za divx, xvid itd. ampak so mi vsi šli na jetra, dokler nism dubu Vplayerja. Je hiter, enostaven in grd:D

servo ::

Ali kateri od naštetih predvajalnikov omogoča premikanje podnapisov in zoomiranje (pan-scan) slike v overlay načinu (na TV)?

gumby ::

servo: BSplayer, natürlich:D... ostali mu po funkcionalnosti in praktičnosti ne sežejo niti do kolen... hroščatost gor ali dol

madmitch ::

OK, še eno vprašanje. Nikakor mi ne rata predvajati SVCD (na disku) tekoče, neglede na to, kateri program uporabim. Malo že obupujem in verjetno se bom odločil, da ga bom preformatiral v kakšen drug format. Kateri in kako?
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

CaqKa ::

madmitch kakšen procesor pa imaš? pa katere kodeke?

madmitch ::

CaqKa: Mam Cel 1.7, 512 ram, GeForce4 MX 440.

ffdshow, neka čuda Elecard MPEG2 Video Decoder in ACD3 za zvok.

OK, PowerDVD mi lepo predvaja VSCD, vendar ga ne morem prepričati, da bi prikazoval tudi podnapise?!
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: madmitch ()

CaqKa ::

očitno imaš extra karto za mpeg2.. kaj če te pa leta jebe? ali pa da ne prepozna tistega streama najbolje... hardware je ponavadi naret za nek standard.. mogoče pa tvoj mpeg ni po standardu?

servo ::

t.g - pa si prepričan da lahko premikaš podnapise v overlay načinu? - meni se BS player vedno sesuje kot, glede na forume po netu, tudi vsem drugim.

mared ::

Ali je kdo mogoče okusil Viplay??
http://urusoft.cjb.net
Priporočam.

gumby ::

servo: desni klik->subtitles->subtitle position->select in nastaviš kam pač hočeš... pri meni dela na overlay-u in tvout...

sicer so pa za pogosta krahiranja lahko krivi tudi razni codec packi in podobne oslarije

iskra ::

meni se BSplayer tudi sesuva kot zmešan ... je pa edini k podpira podnapise v taki meri in sploh edini, k ga uporabljam ... ostali so me razočarali ... :(

pivmik ::

iskra:
Skrajno ti priporočam Viplay ki ga je priporočil mared.
Ima vse in še več kar ponuja BSPlayer, podoben izgled in funkcionalnost, nastavitve so dosti bolj prijaznein razumjive, podpira podanpise in sproti zmanjša pisavo, če so predolgi... Pa še nima bugov za razliko od BSPlayerja.
PRIPOROČAM

končlno sem se rešil BSPlayerja, hvala mared.
LP, Gregor GRE^

davids5a ::

Veš...
Če hočeš predvajat SVCD na disku, se hudo motiš. Film moraš zapečt na CD. Men je pol delal. To pa zato, ker računalnik provzaprov iz trdega diska bere, sproti pa piše, torej opravlja dvojno nalogo (vsaj pri men). Če pa imaš film na CDju računalnik na trdi disk samo piše, torej opravlja eno nalogo. Sproti pa lahko bere CD, če imaš dovolj močan računalnik.

Upam, da ti je kaj pomagalo.:) :))


Jo, jo... Piš mi na moj mail----------klikn tuki----------
If I can't have the best, I rahter choose nothing.

Zoidberg ::

ma ne za svcd rabiš samo codec ampak ne morem povedati kateri ker so na sharereactorju ukinili komentarje:D :D
Just keep on trying, keep on flying. I will be the light.

CaqKa ::

To pa zato, ker računalnik provzaprov iz trdega diska bere, sproti pa piše, torej opravlja dvojno nalogo (vsaj pri men). Če pa imaš film na CDju računalnik na trdi disk samo piše, torej opravlja eno nalogo. Sproti pa lahko bere CD, če imaš dovolj močan računalnik.


tole prvič slišim da bi pleyer ob prebiranju še pisal... iz katere trte si to izvil? kaj imaš preslab disk?

madmitch ::

davids5a, tole tudi meni ni čisto všeč, če si prej dobro prebral, mi v PowerDVD delajo SVCD brez problema, le da ne znam urediti še podnapisov.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

pivmik ::

Powerdvd NE PODPIRA podnapisov.
Edine podnappise ki podpira so tisti originali iz DVDjev(na dvdju s shranjeni ko bitmap, ne kot tekst).
LP, Gregor GRE^

mAsA ::

MV2 Player, dela kot urca pa tud podnapise ti prikazuje. Men se bol dopade kot BS.
AMD Athlon(tm) 1700+@1.47 GHz, K7T266 Pro, DDR 512 Ram,
ATI Radeon 8500, 60+120GB HD, LG 775FT

KTr1sk ::

PowerDVD lahka gledaš podnapise pri Divx, Xvid Codecih, samo rabiš Divxg400

pivmik ::

Tomaž: Powerdvd NE PODPIRA podnapisov.

Ce bi blo po tvoje pol bi lahko reku da tudi Internet Explorer podpira podnapise.
LP, Gregor GRE^

KTr1sk ::

Če ne verjameš sam probaj. DIVG400

Zoidberg ::

kot je meni znano po namestitvi tega divxg400 ne delajo divix-i ker to naj bi bil filter zato da delajo divixi na matroxovih g400 grafičnih. Če se motim me popravite
Just keep on trying, keep on flying. I will be the light.

pivmik ::

Powerdvd NE PODPIRA podnapisov.
Ce bi blo po tvoje pol bi lahko reku da tudi Internet Explorer podpira podnapise(z ustreznim pluginom).

Ali pa bios podpira plugine(ustrezno spremenjen).
LP, Gregor GRE^

Predator ::

tale plugin za g400 lepo dela na vseh karticah, nekaj časa ( preden se je razširil ffdshow ) je bil tudi v skoraj vseh codec packih ( nimo... )

KTr1sk ::

Jz uporabljam Divxg400 od samega začetka in nimam problemov, meni se zaže tud v POwerDVD programu, največ ga pa uporabljam v media playerju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KTr1sk ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bsplayer in težave s podnapisi

Oddelek: Zvok in slika
142565 (2199) Wad@
»

Media player clasic 6.4.7.6 prašanje

Oddelek: Programska oprema
61043 (979) Tugo
»

System : Brez katerih programov si ga ne morete zamisliti !

Oddelek: Programska oprema
272691 (2111) tigrr
»

Podnapisi. A zna kdo to zadevo rešit?

Oddelek: Zvok in slika
172293 (1877) Anazor
»

Vedno več je divx predvajalnikov, zanima pa me na katerega prisegate vi!

Oddelek: Sedem umetnosti
181749 (1400) pivmik

Več podobnih tem