» »

na pogled zakon program Acronis BOOT/Partition Manager ?

na pogled zakon program Acronis BOOT/Partition Manager ?

Lith ::

našel sem Acronis OS Selector 8.0, ki na pogled in njihove navedbe veliko ponuja, celo windowse 98/ME lahko instalira na ext. particijo in tam zaganja....

je kdo preizkusil ?
¤ black holes rule; I like the speed, speed kills ¤

Yohan del Sud ::

Hmnja stane 50 USD, demo verzije pa ne ponujajo... ;(

Yohan del Sud ::

Ups, saj sem jo našel nekje globoko v rudnikih strani. Pa še limitacij sta samo dve. Tista druga me malo skrbi. Bom probal.

:D

Lith ::

seveda je demo in vse ostalo možno najt, samo zdaj po temeljitem preizkušanju paketa OS Selector in Partition Expert-a moram napisat, da je ;
1. OS selector:
dober za nezahtevne operacije pri izbiranju zagona sistema. To lahko utemeljim, da sem poskušal na vsak način (tudi po njihovih skopih Help straneh ) namestit na računalniku 2 skoraj enaka Windows XP Pro sistema, s tem da bi bil eden ob zagonu neviden in zaščiten z geslom - pa ni možno (lahko je samo neviden, pa se ne da priti do njega, o geslih pa samo zaščita celotnega menija predem sploh imaš kakršnokoli izbiro in ne posamezne izbire - kot npr. Bootstar Bootmanager)
2. Partiton expert:
presenečen sem bil nad njim in lepo 'vzgojenim' delovanjem, brez težav ustvarjal particije in jih premikal in povečeval po želji, noben podatek ni bil izgubljen, pripravil in enostavno sem naredil več primarnih particij na istem disku zaradi namestitve več winXP sistemov - vse brez težav

Tako, upam da bo kaj pomagalo če bo kdo v podobni situaciji iskal rešitev - particije z Partition Expert , zagon pa BootStar

LP

edit: tiškarske napale :-)
¤ black holes rule; I like the speed, speed kills ¤

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lith ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Premajhna sistemska particija

Oddelek: Pomoč in nasveti
212542 (2070) joze67
»

kloniranje diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
354529 (3659) solatko
»

Dva diska, dva operacijska sistema

Oddelek: Strojna oprema
101634 (1442) schurda
»

GRUB ostal po odstranitvi Linuxa... Kaj sedaj?

Oddelek: Pomoč in nasveti
151314 (1181) CubiX
»

Zakaj noče FDISK sodelovat?

Oddelek: Pomoč in nasveti
12952 (811) ali3n

Več podobnih tem