» »

Zvočniki Logitech Z-2200 - dober nakup ?

Zvočniki Logitech Z-2200 - dober nakup ?

Cokolesnik ::

Za začetek link na eno od spletnih trgovin...

Zagotovo niso poceni (skoraj 50 čukov), bojda odlični. Vaše izkušnje, priporočila, sploh od tistih, ki jih morebiti že imajo?



Želim kupiti zvočnike za več časa in nekaj, kar ne bo hreščalo, sčasoma umiralo. Poslušam vse, od balad do Siddharte, rad bi se kosal z bratom, ki uživa ob poslušanju glasbe na glasb. stolpu. :D
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

CaqKa ::

si bral zadnji joker?

Wox ::

Jih imam in sem zelo zadovoljen z njimi. Glede na to, da stanejo 50k ali nekaj manj so glede na kvaliteto zvoka pravzaprav poceni. Mogoče me mal moti močan nizkotonec, ki kljub temu da ga mam naštimanga na minimum, povzroča že pri malo glasnejšem poslušanju močno vibriranje vrat in oken (stara hiša pač, bo zgleda treba okna pa vrata menjat). No, kakorkoli že, mislim da za ta denar ne boš dobil boljšega 2.1 zvočniškega sistema in ti nakup seveda toplo priporočam.

simnov ::

Če imaš glasbeni stolp za okoli 100 čukov ga bojo ti zvočniki odpihnili

EvilDare ::

SIcer jih ima moj sošolec samo imamo dostikrat mal partyja tam in morm reč da zvočniki sekajo. Soba se trese, zvok je fenomenalen za pc zvočnike. Drugače pa obstajao novješi Z-2300, samo je tako ali tako samo izgled spremenjen, kvaliteta naj bi bila pa ista.

Glede cene pa: Mimovrste: 36K
Enaa: 38K

simnov ::

dinodj 27.000 sit

Boro ::

Ja tud jaz jih imam in moram povedat da kar dobro "sekajo", tud pr gledanju filmov sploh pa woofer ko udar se kar dnevna zamaje! :):)

detroit ::

hehe fantje sm jst prodaju v stacun take in moram rect d posekajo se tok dobr "house" system po jakosti, po kvaliteti zvoka jih pa itak prekasajo ksni BW n shit sm glede na ceno ki je "borih" 50k za tak monster pa nimas boljse izbire, ozri se po novejsmu modelu. Ce bos kupovou je najboljs d se oglasis kr pri uvozniku eventusu (mozno je da so za jurja drazji k recimo big bang ..k je njihov kupec...pac kupuje na mase, samo so pa posteni glede garancij in vsega)
Skero

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: detroit ()

kar98k ::

jst mam z-2300 ze dolg cajta, moje mnenje je:

1. ne kupuj z2200 ampak z-2300, novejsi so, lepsi design, enako močni, IN STANEJO 35-40 jurjev (o kaksnih 50.000 vi govorite, kaj je z vami!?)

2. so močni, bas je močan, za tar dnar so odlicni vendar:
- bass ni flat (pozab na rock muzko, jazz,.... ker sploh ne boste slisali pravega flat bassa) VERJEMTE MI, s takim wooferjem je tako muzko brezveze poslusat
- ta woofer je odlicen za RnB muzko, rap..... za muzko kjer ni tiste izrazite bass kitare (npr. pri navadnih stolpih, sejveste kaksen bass majo, izrazita bass kitara)
- tale woofer je pa tisti klasicen, bass je v valovih, nizki toni bassa, woofer slabo reproducira bass iz bass kitare

3. Satelita sta sestavljena iz "phase plug", kjer sta visokotonc in srednjetonc zdruzena. Ampak pr tem nastopijo problemi:
- slab srednji ton
Znova ponavljam taki zvocniki niso dobri za rock muzko, jazz.....
Ko sm dal prvic GunsNRoses na te zvocnike, sm mislu da so pokvarjeni sateliti
Sploh ni tistih srednjih tonov, GROZNO je poslusat tako muzko na te zvocnike
ni basov tapravih za tako muzko, potem pa se srednjih tonov ni OBUP!

VENDAR PONAVLJAM, to je samo za rock muzko, jazz... kjer je bass drugacen, "FLAT" in kjer moras imeti satelite ki lahko reproducirajo celoten spekter zvoka (v tem primeru ni srednjih tonov)

Vendar ce jih boste uporabljali za igranje igric, za filme, in ta rNb, rap muzko SO PA NEVERJETNI!!!!! odlicni so

Upam da sm kermu pomagal pr nakupu

simnov ::

jaz imam z-2200 nekje sem bral da imajo satelite boljše srednji toni bolj izstopajo
samo ne jih kupit ker remote controler začne vršati ko premikaš čisto na majhi glasnosti desni satelit bolj igra kot levi

Stepni Volk ::

Logitech zvočniki že imajo svojo temo. Najdeš jo v mini KAZALO oddelka Zvok in Slika. Zaklepam.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zvočniki Logitech Z-5500 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
33048421 (16915) Matej_K
»

[2.1] Katere Zvočnike? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Zvok in slika
44187981 (40456) staher
»

5.1 Logitech Z-5500 THX ali 5.1 Logitech Z-5400 THX

Oddelek: Kaj kupiti
223149 (2758) cryptozaver
»

5.1 Zvočniki

Oddelek: Kaj kupiti
182668 (2389) Zheegec
»

Zvočniki: 5.1 ali stolp?

Oddelek: Kaj kupiti
222704 (2129) xabre

Več podobnih tem