» »

Box Office - zaslužek filmov

Box Office - zaslužek filmov

Temo vidijo: vsi
««
109 / 119
»»

oo7 ::

No ja to bo nadaljevanje in v filmu bo igral Silvo.

delavec44 ::

Bo imel pa hčerko. Upam da ne zaserjejo s strong woman.

2dark ::

Že oroginal je smešno komičen in to zelo, zelo. ZDanjič mi ga je celo uspelo pogledat ampak je tako cheesy , da bog pomagaj.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

oo7 ::

Men je pa film plezaalec kar vredu. Rad sem ga gledal na kaseti pa tudi čez leta če ga ujamem ga še vedno rad pogledam.

delavec44 ::

Meni je bil John Lithgow kot negativec všeč, za razliko od njegovih takratnih bolj komedijskih vlogah.

oo7 ::

delavec44 je izjavil:

Meni je bil John Lithgow kot negativec všeč, za razliko od njegovih takratnih bolj komedijskih vlogah.


Tudi meni je bil kot negativec dober.

BaTeMaN ::

oo7 je izjavil:

delavec44 je izjavil:

Meni je bil John Lithgow kot negativec všeč, za razliko od njegovih takratnih bolj komedijskih vlogah.


Tudi meni je bil kot negativec dober.


Ravno včeraj sem po daljšem času gledal The Accountant, kjer je isto "pasivno negativen lik", in mu paše to.. isto v Dexterju nekoč... neverjetno sklepčni smo... verjetno ta predprazničen čas :)
less then zero

oo7 ::

BaTeMaN je izjavil:

oo7 je izjavil:

delavec44 je izjavil:

Meni je bil John Lithgow kot negativec všeč, za razliko od njegovih takratnih bolj komedijskih vlogah.


Tudi meni je bil kot negativec dober.


Ravno včeraj sem po daljšem času gledal The Accountant, kjer je isto "pasivno negativen lik", in mu paše to.. isto v Dexterju nekoč... neverjetno sklepčni smo... verjetno ta predprazničen čas :)



The Accountant je kar vredu film bodo začeli snemati nadaljevanje.

oo7 ::



Včeraj sem pogledal Rebel Moon prvi del.
Vizualno kar lep film to je pa vse. Zgodba nič posebnega, liki več ali manj nezanimivi in film se preveč trudi biti Star Wars in še kak drug film.

oo7 ::

Pred kratkim sem gledal še film In the Name of the King :))



Budget $60 mio
Box office $13.1 mio


Kapo dol Uwe Bolu, da je za ta slab film zbral toliko znanih imen.

BT52 ::

oo7 je izjavil:



Včeraj sem pogledal Rebel Moon prvi del.
Vizualno kar lep film to je pa vse. Zgodba nič posebnega, liki več ali manj nezanimivi in film se preveč trudi biti Star Wars in še kak drug film.


Torej Zack Snyder in nutshell - Visuals without substance. Od 300 je vse od njega bleh

2dark ::

oo7 je izjavil:



Včeraj sem pogledal Rebel Moon prvi del.
Vizualno kar lep film to je pa vse. Zgodba nič posebnega, liki več ali manj nezanimivi in film se preveč trudi biti Star Wars in še kak drug film.


Creator je podobno govno. Tega pa sploh ne bom gleal. Cel kup nekarizmatičnih igralcev. Zadnjič sem se silil, da bi gledal novega Willya Wonko, pa sem takoj obupal,
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

BT52 ::

Potem pa imaš Gozillo od Japoncev, ki je bojda povsem prima film pa ga ne moremo videt, ker imajo veliki studiji monopol z tole greznico od filmov...

2dark ::

BT52 je izjavil:

Potem pa imaš Gozillo od Japoncev, ki je bojda povsem prima film pa ga ne moremo videt, ker imajo veliki studiji monopol z tole greznico od filmov...



Na spletu jo najdeš, če se ti tok kolca.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

meho7 ::

BT52 je izjavil:

oo7 je izjavil:



Včeraj sem pogledal Rebel Moon prvi del.
Vizualno kar lep film to je pa vse. Zgodba nič posebnega, liki več ali manj nezanimivi in film se preveč trudi biti Star Wars in še kak drug film.


Torej Zack Snyder in nutshell - Visuals without substance. Od 300 je vse od njega bleh

Pa se to je copy pastu scene direktno iz stripa :))
Tip je totaln hack.

2dark ::

Snyderjeva karieraje šla močno navzdol.

Od res odličnih ( day of the dead , 300 , Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole ), solidnih Watchmenov in odbitega Sucerpuncha ... DC mi pa ni preveč sedel..

N, potem je prišel Amry of dead - jajc. pa zdej tole..
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

BT52 ::

meho7 je izjavil:

BT52 je izjavil:

oo7 je izjavil:



Včeraj sem pogledal Rebel Moon prvi del.
Vizualno kar lep film to je pa vse. Zgodba nič posebnega, liki več ali manj nezanimivi in film se preveč trudi biti Star Wars in še kak drug film.


Torej Zack Snyder in nutshell - Visuals without substance. Od 300 je vse od njega bleh

Pa se to je copy pastu scene direktno iz stripa :))
Tip je totaln hack.


Da se razumemo objektivno je 300 slab film. Vendar zabaven. :D Ker je bil konec koncev adaptacija je verjetno tudi igralo vlogo končnega izdelka. Čeprav mi je pri karikaturni upodobi Perzijcev že šel malce že na jetra (že parodičen "na nos" prikaz). Pa ajde ker so bili ostali, kot Leonidas in Cersei Lannister baddass mu spregledam.

2dark ::

Men je bil 300 2007 dober film iz vizuelnega vidika. Dons bi verjetno rekel, da je povprečen.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

jimyboy ::

Rebel Moon za pogledat, čakam na nadaljevanje ki pride Aprila. Zanimivo bo videti Directors Cut poleti 24, baje je to čisto drug film, ki bi ga naj snemal sporedno s tem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jimyboy ()

delavec44 ::

Baje naj bi bilo Rebel Moon-ov vsaj 4, če bosta prva 2 dovolj gledana. Prvega sem danes pogledal, kaj pa vem. Boljši mi je bil kot The Creator, kar pa ne pomeni dosti.

oo7 ::

2dark je izjavil:

oo7 je izjavil:



Včeraj sem pogledal Rebel Moon prvi del.
Vizualno kar lep film to je pa vse. Zgodba nič posebnega, liki več ali manj nezanimivi in film se preveč trudi biti Star Wars in še kak drug film.


Creator je podobno govno. Tega pa sploh ne bom gleal. Cel kup nekarizmatičnih igralcev. Zadnjič sem se silil, da bi gledal novega Willya Wonko, pa sem takoj obupal,



O Creatorju sem že pisal v tej temi in se strinjam slab film.

oo7 ::

BT52 je izjavil:

meho7 je izjavil:

BT52 je izjavil:

oo7 je izjavil:



Včeraj sem pogledal Rebel Moon prvi del.
Vizualno kar lep film to je pa vse. Zgodba nič posebnega, liki več ali manj nezanimivi in film se preveč trudi biti Star Wars in še kak drug film.


Torej Zack Snyder in nutshell - Visuals without substance. Od 300 je vse od njega bleh

Pa se to je copy pastu scene direktno iz stripa :))
Tip je totaln hack.


Da se razumemo objektivno je 300 slab film. Vendar zabaven. :D Ker je bil konec koncev adaptacija je verjetno tudi igralo vlogo končnega izdelka. Čeprav mi je pri karikaturni upodobi Perzijcev že šel malce že na jetra (že parodičen "na nos" prikaz). Pa ajde ker so bili ostali, kot Leonidas in Cersei Lannister baddass mu spregledam.


300 sem gledal v kinu. Men je vredu film bi pa tudi jaz raje videl, da bi bili perzijci prikazani realistično brez tistih zombijev in kiklopov.

Ima pa film enega najbolj ikoničnih prizorov v filmski industriji :)

oo7 ::

jimyboy je izjavil:

Rebel Moon za pogledat, čakam na nadaljevanje ki pride Aprila. Zanimivo bo videti Directors Cut poleti 24, baje je to čisto drug film, ki bi ga naj snemal sporedno s tem.


Ja Justice Leauge director cut je bil za par razredov boljši film kot Justice Leauge čeprav je bil dolg če se ne motim 4 ure.

oo7 ::

delavec44 je izjavil:

Baje naj bi bilo Rebel Moon-ov vsaj 4, če bosta prva 2 dovolj gledana. Prvega sem danes pogledal, kaj pa vem. Boljši mi je bil kot The Creator, kar pa ne pomeni dosti.


Enkrat sem našel neko Netfllixovo stran koliko je kaj gledano pa ne najdem več.
Ja boljši kot Creator vsekakor je.

meho7 ::

oo7 je izjavil:

jimyboy je izjavil:

Rebel Moon za pogledat, čakam na nadaljevanje ki pride Aprila. Zanimivo bo videti Directors Cut poleti 24, baje je to čisto drug film, ki bi ga naj snemal sporedno s tem.


Ja Justice Leauge director cut je bil za par razredov boljši film kot Justice Leauge čeprav je bil dolg če se ne motim 4 ure.

Ma isti drek je bil. Ze sama zgodba je tako glupa, da bi lahko imel 7 urni cut pa to nebi nic pomagalo.
Polished turd je se vedno turd.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: meho7 ()

ahac ::

Christmas Box Office: 'Aquaman 2' Sinks With $40 Million Debut
https://variety.com/2023/film/box-offic...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Steinkauz ::

Mislm že prvi del je bil totalni drek od filma, tako da propadajoče nadaljevanja zanič filmov pozdravljam.

oo7 ::

Ta vikend 22-24 december najbolj uspešni filmi v BO ZDA / Kanada

Aquaman and the Lost Kingdom $28.1M
Wonka $17.7M
Migration $12.3M
Anyone But You $6.2M
Salaar $5.5M

oo7 ::

Aquaman and the Lost Kingdom v 4 dneh po celem svetu $120.1 mio

To je primerljivo s filmom Marvels kateri je v prvih 4 dneh po celem svetu v BO popokal 110 mio $.

2dark ::

oo7 je izjavil:


Migration $12.3M


Oz Race niso slab animiran film. Dobro so zgradili karakterje teh rac.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

oo7 ::

Jaz pa sem včeraj pogledal film Tiha noč.



Box office $10.5 mio


Ocena na IMDB 5,4/10 je kar prava čeprav sem pričakoval, da bo vseeno boljši ;((
To, da je film brez dialoga naredi ta film več ali manj dolgočasen čeprav akcija ni slaba.
Verjetno eden najslabših če ne najslabši film od John Woo-ja.

oo7 ::

jimyboy je izjavil:

Rebel Moon za pogledat, čakam na nadaljevanje ki pride Aprila. Zanimivo bo videti Directors Cut poleti 24, baje je to čisto drug film, ki bi ga naj snemal sporedno s tem.


Trailer za part 2 že zunaj

2dark ::

Sovražniki so mešanica kitajcev- rusov.. vsaj po uniformi sodeč tega poveljnika..

Trailer zgleda slabo.. ne vem zakaj nalašč zbirajo ene leve igralce brez karizme..
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

oo7 ::

2dark je izjavil:

Sovražniki so mešanica kitajcev- rusov.. vsaj po uniformi sodeč tega poveljnika..

Trailer zgleda slabo.. ne vem zakaj nalašč zbirajo ene leve igralce brez karizme..


Rebel Moon je mešanica večih filmov skupaj zmetanih. To je to.

oo7 ::



Box office $53,036

Še en zelo slab film. Zadnje čase gledam veliko slabih filmov :))

oo7 ::

Ali bo prišlo, do še ene velike združitve ? Warner Bros Discovery in Paramount





Warner Bros Discovery and Paramount CEOs hold exploratory merger talks

https://www.ft.com/content/9bdbc5d0-fd7...

oo7 ::

Je že kdo pogledal Killers of the Flower Moon ?



Budget $200 mio
Box office $156.2 mio


Jaz se kar ne spravim pogledat, ker tako dolg film.

Ganon ::

Tebe človek težko razume. Na misel ti pride, da uro in 40 minut gledaš katastrofo tipa "Boudica: Queen of War", ki ima na na IMDb oceno 4,3, pri res dobrih filmih pa omahuješ.

oo7 ::

Ganon je izjavil:

Tebe človek težko razume. Na misel ti pride, da uro in 40 minut gledaš katastrofo tipa "Boudica: Queen of War", ki ima na na IMDb oceno 4,3, pri res dobrih filmih pa omahuješ.


Ja saj imaš prav. Ja priznam zadnje čase sem gledal veliko šrota. No ja lažem zadnjič sem pogledal film Ben Hur (1959) ampak v dveh etapah.

Saj bom pogledal tudi tega upam, da še letos.

2dark ::

oo7 je izjavil:

Je že kdo pogledal Killers of the Flower Moon ?



Budget $200 mio
Box office $156.2 mio


Jaz se kar ne spravim pogledat, ker tako dolg film.


Jaz sem ga samo preletrel, ker me tematika ne zanima. Sem pa pogledal 10 mintni povzetek na youtubu in je to dober film. Samo Scorsese ima mal čudno taktiko podajanja filmov. Tiste o mafijcu Jimmyu Hoffi tudi nisem pogledal.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

DejchSLO ::

To misliš The Irishman? Film ni slab kar fin je, sam dolg, jaz sem ga mogu pogledat v treh delih tako rečeno.

2dark ::

DejchSLO je izjavil:

To misliš The Irishman? Film ni slab kar fin je, sam dolg, jaz sem ga mogu pogledat v treh delih tako rečeno.



Ja, tega. Mal me je dobilo tud, da sta notri digitalno pomlajena DeNiro in AL Pachino. Na splošno je vsaj z moje strnai tema dvema igralcema rok igranja potekel in ju ne morem več. Sem ju pa rad včasih gledal.


Killers of the Red Moon ima drugače zanimivo zgodbo ampak kot pravim, meni pač ne sedejo filmi o Indijancih.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

ahac ::

oo7 je izjavil:

Je že kdo pogledal Killers of the Flower Moon ?



Budget $200 mio
Box office $156.2 mio


Jaz se kar ne spravim pogledat, ker tako dolg film.


Ja, v kinu.
Tiste 3 ure in pol mine hitreje kot pri marsikaterem krajšem filmu.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Ganon ::

Meni se tudi The Irishman ni vlekel. Scorsese zna. Lahko smo veseli, da še imamo staroste kinematografije, ki snemajo tovrstne filme. Projekt The Irishman bi skoraj padel v vodo, če ne bi pri Netflixu odprli denarnice. Vsi ostali studiji so ga zavrnili, ker jim ne bi uspelo zaslužiti dovolj. Raje štancajo smeti s superjunaki.

2dark ::

10 najslabši filmov po izboru Jeremya in se popolnoma strinjam..

(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

oo7 ::

2dark je izjavil:

10 najslabši filmov po izboru Jeremya in se popolnoma strinjam..




Nisem še gledal vseh katere ima v videu tiste katere ima se pa kar strinjam.

2dark ::

oo7 je izjavil:

2dark je izjavil:

10 najslabši filmov po izboru Jeremya in se popolnoma strinjam..




Nisem še gledal vseh katere ima v videu tiste katere ima se pa kar strinjam.



Samo Indiano Johnnsa sem bežno preletel. Vse ostalo pa se mi upira že pomisl, da bi šel gledat. ;((
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

delavec44 ::

Ne govorim, da se motiš, vendar je čudno ocenjevati filme, če jih sploh nisi pogledal. Še kritiki se žrtvujejo :D

2dark ::

delavec44 je izjavil:

Ne govorim, da se motiš, vendar je čudno ocenjevati filme, če jih sploh nisi pogledal. Še kritiki se žrtvujejo :D


Ne rabim gledat slabih filmov. Škoda časa. Se ti ne zdi? Sem dost videl na yt-bu vseh filmih na lestvici, da vem, da so slabi.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

BaTeMaN ::

Sem pogledal 10 najboljših filmov po izboru Jeremya 2023

in sem ga dal na unfollow... :)
less then zero
««
109 / 119
»»