» »

Word XP in ponesrečeno shranjevanje. Kako do prejšnjega fajla?

Word XP in ponesrečeno shranjevanje. Kako do prejšnjega fajla?

bastadu ::

V Wordu XP sem imel neki text. Rabil sem natisniti samo del texta in sem ostalega zbrisal. Nato sem zraven tega texta še nekaj dopisal in nato po pomoti shranil in izgubil veliko večino teksta ki je bil v tem dokumentu. Kako dobiti ta text nazaj, ali ima Word kje kakšne backupe shranjene? Hvala za odgovor!

Spajky ::

Word pri odpiranju kot je meni znano ustvari tudi začasno datoteko s čudno končnico in imenom v ISTI mapi kot je dokument, ki se odpira. Mogoče bi (če v tem folderju nisi več nič delal) lahko recoveriral ta fajl (in mu dal končnico *.doc) in ga pogledal z wordom,; probaj PC Inspector file recovery ... 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

bastadu ::

V istem direktoriju kot originalen fajl ni nobene datoteke s čudno končnico...:'(

delfinus ::

V direktoriju kjer imas shranjene dokumente se ustvarjajo tudi datoteke s koncnico *.TMP. Nekaj v stilu tega ~WRL0485.tmp. Poglej, ce je kaksna izmed njih se tvoj stari dokument. Te datoteke so pa skrite, hidden.

lp, D.

bastadu ::

Sem že prej poskusil odkriti vse skrite datoteke, ampak ni nobenih...;(

Slavček ::

Če dokumenta še nisi zaprl enostavno razveljaviš zadnje ukaze. To deluje od verzije 2k naprej.

bastadu ::

Ja problem je, ker sem zadevo zaprl... Že počasi izgubljam upanje, da bi dobil karkoli nazaj...

mare_ ::

bastadu ::

To mi ne pomaga kaj dosti...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SiOL kršil pravila MOK-a

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
262334 (2334) BBB
»

Strežniki z Linuxom so večkrat podlegli napadom

Oddelek: Novice / Varnost
382627 (2627) MrStein
»

Bo X-box 2 tekel na 65 nanometrih?

Oddelek: Novice / Procesorji
262208 (2208) ripmork
»

RSS na Slo-Techu ne dela!!!!!!

Oddelek: Slo-Tech
111026 (889) Yeznick

Več podobnih tem