» »

Could not perform EndTrack v Nerotu!

Could not perform EndTrack v Nerotu!

swoosh ::

Lep pozdrav!

Hmm ... zadnje čase se mi pojavljajo težave pri snemanju CDjev. Nedolgo nazaj sem želel zapečt MP3je na CD pa ni šlo. OK ... sem mislil da ne gre mogoče samo MP3jev snemat, vendar sem včeraj opazil da Nero noče več NIČ posnet. Uporabljam novega Nerota 6 in pekač Teac 52x24x52x ... naj povem še to, da je pekač prej normalno delal. Nero mi skoz javi napako Could not perform EndTtrack.

Ima kdo mogoče idejo zakaj?!?

Še opis rač. če bo mogoče to kaj pomagalo:
AMD 2600+
1GB ram
pekač TEAC 52x24x52x
120GB disk
OS: Windows XP profesional
Nero 6

Hvala za vse odgovore!

Lep dan!

overlord_tm ::

Probi zamenat firmo cdja. jest sem imel podobne težave ampak samo na Sky cdjih (pa še to ne vedno)

Drgač pa zagroz pekaču da ga boš zamenu =)

Dr_M ::

1. ksn smartbuy, traxdata in podobne smeti.
2. TEAC....
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Matev ::

men je to delal ker imam CD pogon ki samo 640mega CDje podpira
vse kar je nad 640mega (700 mega cdji) mi tudi če ni cd poln ne zapeče

swoosh ::

Hmmm ... weird ... pojma nimam zakaj noče na Traxdate CDje zapečt .. namreč vtaknil sem neke poceni slovenske CDje in ga je normalno zapeklo. :D Dr_M ... ne vem pa kaj bi bilo narobe s Teac. Imel sem ga v prejšnji kišti pa ga imam tudi v tej in nikoli prej ni bilo težav. Ok ... zaenkrat torej vem da štrajkajo prazni CDji. Ko bo kaj novega pa se spet oglasim. 8-)

Paramedic ::

Mam tudi Teaca, ampak samo 24x, pa mi je tudi kdaj to napisal, sem pa ugotovil, da so krivi CDji, nič drugega. Najbolj zanesljivo mi, od poceni CDjev, peče na Smartbuye, in tako posneti delajo v vseh prijateljevih pekačih. Če ti to dela z vsakim CDjem iste firme, pa poskusi drugo. Če pa ti pri pri različnih firmah, pa poskusi dat na nižjo hitrost, kot jo podpira. Za testirat se ti splača probat tudi na 10x peči. Malo izloči kaj je krivo, kvaliteta ali hitrost ali pa kar pekač.
End transmission.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj NE kupiti!!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1379665 (5989) jastreb
»

best buy pekac (kakovost/cena) po vasem (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
513914 (3294) krucymucy
»

CD-R do 52X !? - Kater !?

Oddelek: Kaj kupiti
91173 (990) frenk
»

Smartbuy - nateg? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
776316 (4227) pingo76
»

hitrost in peka cd-jev

Oddelek: Pomoč in nasveti
323898 (3456) frenk

Več podobnih tem