» »

Navit Pentium 4 2400/533. Do koliko še lahko grem?

Navit Pentium 4 2400/533. Do koliko še lahko grem?

Death Knight ::

Imam Pentium 4 2400/533 in plato ABIT IC7. Navil sem ga do 3006mhz in dela 100% stabilno z voltazo 1,6V in pri temperaturah: idle okol 40 stopinj, full load pa okol 45-52 stopinj. Imam bakren hladilnik Thermaltake Spark 7+ Xaser edition. Zanima me, ali lahko navijam se bolj?

OwcA ::

Ja.
Ne.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Death Knight ::

Ja? Ne? Na katero vprasanje si sedaj odgovoril?

OwcA ::

Na
Zanima me, ali lahko navijam se bolj?
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Malecky ::

Ne ker se ti bo kista 100% vnela in ti bo zgorela cela bajta.

Death Knight ::

Zakaj se sedaj delate norca? :| Pac sem dosegel tak OC pri tem procesorju, da me zanima ali lahko nadaljnje navijanje pusti kaksne posledice. Zakaj se bi mi vnelo? WTF. Eh niste resni...

OwcA ::

Eh niste resni...

Nič bolj in nič manj kot ti, ki postavljaš takšna vprašanja. Kar se da odgovoriti je bilo že miljavžnkrat povedano, kar se ne da, je bilo takisto miljavžnkrat povedano čemu ne.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

MEDENA ::

ti kar še navij....:D

Death Knight ::

Potem lahko se navijam in ne more biti nic narobe? Pac navijam do meje, ko procesor ne bo vec zmozen normalno delovati?

Owca, tezko je pregledovati vsako stran na forumu, ce pa ne dela iskalnik:( Medtem, ko si napisal toliko besed brez pomena bi mi lahko ze 10x odgovoril:((((

Zgodovina sprememb…

MEDENA ::

do ene 50% nad frekvenco max

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MEDENA ()

Malecky ::

Je treba spravit v red take k si ti...eni se dost bol delajo norca iz tega foruma kot pomoca za vsak pofukan problem ubistvu se gr epa tuki za navijanje kar je "nadstandardno" pocetje in ce ti ne ves kaj se bo zgodilo z tvojem sysom ko ga bos navil oz. se bl navil pol za boga pust vse skupi prmir preden te en serviser pretepe ker se bos delu glupega ko bo slo neki narobe...

Modeli....pa kok jih je tuki...60-80% je takih zato je pa ta forum na enem in istem nivoji ze xyz let in se ni nikamor nic premaknil...ko berem te glupe teme pa se bolj glupe odgovore mislim da se tuki folk bolj poneumlja kot pa izobrazuje.

Death Knight ::

Toliko niti pod razno ne bo slo, saj imam model 2400/533 in ne 800FSB.

Malecky ::

In pol se medtem ko pisem post ze najde en tak butl;((

MEDENA ::

mene kličeš butl ?

Death Knight ::

Sploh nevem zakaj kurca si tako jezen? Bah....

Pred serviserjem bom izpadel glup?:\ In zakaj bi sploh sel do njega:\ Nekdo je danes na levo nogo vstal. Ali pa ima obe levi:\

Zgodovina sprememb…

Malecky ::

V 50% tem bi lohk vsakmu napisal www.google.com pa bi blo vse reseno.

Ker vam je treba to napisat....zato ste ja.... računalniško nepismeni.

MEDENA ::

sej računalniško si nepismen potem tudi ti...kdaj sem ti že email poslal glede odklepanje athlonov....lol

Death Knight ::

MEDENA: ;)

Ker si vsaj ti prijazen: potem ni panike, ce probam navijati se naprej, ne? Pac, ko bo prislo do nestabilnosti preneham.

DjTonic ::

Pac, ko bo prislo do nestabilnosti preneham.

Ja menda ja :) Bolše, kot ga boš hladil dlje bo šel, seveda, če upoštevamo, da imaš ustrezne rame,...

Skay ::

Ej ti zgoraj kako za k**** ti je ratalo navit procesor na 5Ghz????????

LittleDevil ::

Skay saj ga ni on toliko navil.... To je iz tujih forumov... >:D

LP

DjTonic ::

Skay več si oglej tukaj Akiba-Pc. Sicer pa zelo dober overclock tale prescott na 533FSB zna bit še zanimiv >:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Navijanje procesorja

Oddelek: Navijanje
363330 (1654) nuclear
»

Kere RAME za navijanje? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Navijanje
39628376 (15111) smarty
»

Navijanje: Razmerje Rami:Procesor

Oddelek: Navijanje
171771 (1446) strumf666
»

P4

Oddelek: Navijanje
201214 (1020) NetSkay_
»

Čimboljši napajalnik do 15.000 sit. Svetujte prosim! (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
533663 (2878) Karaya 52

Več podobnih tem