» »

SAMSUNG 19in 900NF

SAMSUNG 19in 900NF

ElHovica ::

Samo tole me zanima: Ce ma kdo tale monitor al pa ga je vidu v obratovanju - KAKO SE KAJ OBNESE za kaksno resnejse delo recimo PhotoShop in AutoCAD.
:D8-O

bastadu ::

Baje zelo dober monitor z diamondtron cevjo... Semizdi, da je predvsem bolj namenjen za resnejše delo, kot si rekel. Sicer ga sam še nisem videl, sem pa o njem čul veliko dobrega in verjetno bo tudi na moji mizi v bližnji prihodnosti....
Nekdo, ki ga že ma pa, ti bo tako lahko povedal, kako se monitor obnese iz prve roke.

Han ::

Khm, Samsung NE izdeluje monitorjev s trinitron (diamondtron) zasloni !!!

bastadu ::

Han, poglej tole pdf datoteko in potem govori kaj dela samsung in kaj ne...
Lepo piše na drugem listu v rdečem tisku>:D

BoO ::

Han ?! :\

Jaz imam 900NF in sem z njim popolnoma zadovoljen; uporabljam ga tudi v AutoCAD-u.

Ti ga priporočam.
Pa še poceni je!

Tu imaš test na strani, ki je namenjena CAD-u.

Han ::

Hvala bastadu, se opravičujem. :8) Do pred kratkim namreč Samsung res ni imel v programu diamondtron monitorjev. Zdaj mi je zadeva samo še bolj všeč! :)

NightHawk ::

jest mam pa 700NF pa mi je tut kr kul

|jebiveter| ::

Mam 900nf in je super.
Za svojo ceno ponuja zelo veliko, rezlika med iiyamo451 pro in samsungom sploh ni opazna vendar je iiyama 30ksit drazja. Katoda je pa tak Mitsubishijev diamondtron.Slika je zelo kontrastna, ostrina teksta je nadpovprečna. Edina monitorja ki sta resno boljša od 900nf sta sony G400 in Mitsubishi 19''.

Monitor ti zelo priporočam vendar te opozarjam da je monitor res velik.Ohišje je skoraj velikosti 21", upam le da imaš dovolj prostora. :)
Its nice to be important, but its more important to be nice!

bastadu ::

|jebiveter|, am maš kakšen poseben model 19ke Mitsubishi-ja v mislih? Kmalu namreč nameravam kupiti 19ko. V mislih imam predvsem Samsunga 900NF ali Mitsubishija (nevem kerega), rabim predvsem za resno delo (za CAD progije)...

900NF lahka dobim za okoli 120kSIT tak da mi ta monitor še najbolj diši... Čeprav bi tut kakeka Mitsubishija mel:D

|jebiveter| ::

Mitsubishi 19" Diamond PRO 920
Vendar je cena okol 170ksit.

Odloči se sam!
Its nice to be important, but its more important to be nice!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kupujem nov monitor 22" CRT, katerega priporočate?

Oddelek: Kaj kupiti
442271 (1661) glinik
»

razlika med samsung 959NF in 957DF

Oddelek: Strojna oprema
81267 (1104) Matevy
»

Samsung monitor 19"

Oddelek: Kaj kupiti
81152 (977) bastadu
»

Kater 19 monitor do 130k?

Oddelek: Kaj kupiti
281696 (1347) Trdi
»

19' monitorji

Oddelek: Pomoč in nasveti
151664 (1471) |jebiveter|

Več podobnih tem