» »

WIN XP ni prostora na disku

WIN XP ni prostora na disku

johny1985 ::

Imam en problem. Imam disk razdeljen na dve particiji in sicer eno na 10 gb(na te particiji imam win itd.) na 30gb(filmi, mp3...). Ko pogledam koliko imam prostora na d kjer bi moralo biti 30gb. mi kaže da je disk skoraj poln v resnici pa je gor le pol diska. Kako rešiti tta problem?

hvala in lp

K0K0 ::

A maš nortona naloženga ane?

johny1985 ::

kakšenga Nortona? a antivirusni program al kaj? na disku mam recimo 10 filmov pa neki mp3jov kr znese recimo 10gb, kaže mi pa da mam 20gb zasedenga?????

K0K0 ::

Ja al pa norton system vorks. Ker ponavad je to krivo.Če ga maš mal poglej norton ma eno opcijo "norton protected recycle bin " al neki tazga. Z desnim knofom klikni na koš in klikni "empty norton protected recycle bin". Drgač pa bi blo najbolš da pobrišeš nortona (če ga seveda maš).

bauci ::

Imel sem podoben problem kot ti. Windows XP imajo "skrit" direktorij System Volume Information, kjer se zapisuje en cel kup datotek, ki odžirajo prostorna na disku. Ne spomnim se točno kaj sem počel. Potrebno je spremeniti nastavitve tako,da vidiš tudi zaščitene direktorije in potem zgoraj omenjeni direktorij sprazniš.

lp Bauci

jurre ::

ja, v tem System Volume Information so fajli od system restore..
ce ga izklopis v systemu se bo mapa spraznila, pa bos imel kaksne gb vec..samo ne bos vec mogel obnoviti rac. na kaksen dan nazaj

Sami ::

Izklopi System Restore in redno briši Norton Protected Recycle Bin, poglej tudi če imaš kaj brezveznih Temp datotek.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problem s prostorom na HD po brisanju datotek

Oddelek: Pomoč in nasveti
7975 (926) Matty
»

Prostor na disku!?

Oddelek: Pomoč in nasveti
101338 (1172) Alexius Heristalski
»

Windows problem (prostor na disku)

Oddelek: Pomoč in nasveti
5920 (871) Matev
»

Disk je preveč zaseden

Oddelek: Pomoč in nasveti
91274 (1167) OnTheMic
»

Brišem stvari iz diska, placa pa ni

Oddelek: Pomoč in nasveti
191662 (1346) refosk

Več podobnih tem