» »

Kako vstaviš Flash animacijo v html?

Kako vstaviš Flash animacijo v html?

element ::

No, zanima me, kako bi lahko animacijo, k jo naredim s flashem vstavu v html? Recimo v main.html, k delam homepage? :\

R0K ::

tega ne moreš nardit.only dremveaver

Lunik ::

-rok- ja pa lohk :P8-)!
Evo Pelcjan tole ti je storiti: če hočeš samo flash v html fajlu greš v flashu samo file->publish settings->in obkljukaš html, pa klikneš publish. v isti mapi ti naredi html filet z imenom swfja. če pa hočeš flash vstavit že v obstoječ filet, greš v ta filet, ki ti ga je flash naredil in skopiraš vse od <object> do </object> v obstoječ html fajl. to je to.

Freak ::

J3st ma 100% prov.
Rok: pa še to da se to da sam v dreamwieverju ni prov, to se da tud v wordu!:\

R0K ::

se opravičujem za mojo nevednost,....

element ::

Rad bi recimo knofe sm že naredu z Flashem, zdej bi jih pa rad vstavil v homepage kako to naredim in s kerim proggjem? Če dam publish se mi naredi html fajl, sam mi to za gumbe nč ne nuca! Kako pa gumbe vstavit? :\ Aja, pa še to: Kako naredim na desni menu, ki se bo skos kazal, ne glede na to katera stran je odprta (na mojmu homepejđu)? :\

Lunik ::

uf. ej, najboljš je, da narediš cel levi menu v flashu. v katerem programu pa delaš ti stran? če hočeš nardit, da je menu skoz prikazan, moraš uporabit frejme, to nardiš najlaže z frontpejđom al pa dreamweaverjem.

Freak ::

jst ti svetujem, da to nardiš v dreamwieverju s frame, pa še če hočeš met flasheve animacije jih lahko po mili volji vstavljaš. Če te prov razumem hočeš met ti neki tazga link. Probi v stranskem meniju klikat;)

element ::

Jp, točno to hočem, zdej me pa zanima, kako konkretno to nardiš. Aja, na tvojmu pejđu gumbi "Priprava", "Izvedba", "Izdelek" ne delujejo. Ostalo sm poglodu. ;) Delam za zdaj še z ničemer. Samo Flash animacije mam narejene na pol. Zdej delam Flash animacije, pol bi jih pa zraven v pejđ ustavu. Ker celo stran u Flashu nares.... to je pa pol že preveč dela. Rad bi mel tko mal 50/50. Ker program priporočate za to? :\

Lunik ::

Levi menu naredi cel v Flashu, al ga pa sploh ne delaj v flashu. Tko, kot ma Freak je totalno brezveze, ampak me noče poslušat. Evo, lepo v roke vzemi Dreamweaver al pa FP (rajši DW..), pa lepo narediš en frejm page, v menu frejm vstaviš tisti nekaj.html ki ti ga naredi flash, pa je.

Freak ::

tisti gumbi ne delajo, ker je tran še v izdelavi in nisem še tako daleč z modificiranjem, vsekakor pa priporočam Dreamweaver

element ::

OK. Ga bom probu kje staknt ;)!

Freak ::

Pejt na link pod download sekcijo in downloadi trail verzijo ultradev varjante. Crack pa veš kje dobiš;)

aja prej boš mogu izpovnit en bedno anketo, sej si vse zmisli!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Linkanje: Kako narediti link na flash strani ki bo vodil na normalno html stran?

Oddelek: Izdelava spletišč
72435 (2345) croatia21
»

Različen prikaz strani!

Oddelek: Izdelava spletišč
191630 (1481) pivmik
»

Flash (strani: 1 2 )

Oddelek: Programiranje
754229 (3388) kleDo
»

Izdelovanje pejgov (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
603854 (3357) darh
»

Flash sranje

Oddelek: Omrežja in internet
51583 (1449) Jeronimo

Več podobnih tem