» »

Različen prikaz strani!

Različen prikaz strani!

Business ::

Hojla strokovnjaki!
Imam težavo in nevem v čem je problem. Naredil sem stran v Macromedia Dreamweaver in Vključil nekaj flashov iz Macromedia Flash. In Problem je v tem, da je stran gledana v katerem koli brskalniku naloženem v XP-jih izrisana tako kot sem naredil, v Win 98 in IE pa je popačena in flashi so takšni kot da bi bili duheci imajo sence in tisto kar sem maskiral, se vidi rob. Kaj sem napravil narobe? Ima kdo idejo?

webfreak ::

Kaj pravi kaj validator? Mogoče ti bo pomagal rešiti kak problem glede HTML in CSS kode. Kar pa se tiče flashov pa ti ne znam nič povedat ker s s flashem ne ukvarjam - žal.

McAjvar ::

lahko pa das tudi link na stran, ki ti povzroca preglavice, potem bo marsikdo lazje kaj komentiral.
"[...] the advance of civilization is nothing
but an exercise in the limiting of privacy."
- Isaac Asimov

Business ::

Zelo ne rad dam kak link ker je to moja prva stran in bo sigurno deležna kritik pa vseeno očitno moral dat, ker drugače ne bom dobil rešitve :)
klikni

Tody ::

Mislim da je stran kar lepa za začetnika in sploh za neko skupino... tko v easy... Kar se tiča flasha in win 98 in IE je pa vrjetno kak problem da flash player ni posodobljen in zato ne zna pravilno prikazovat prozornosti oz maske....

Business ::

Hvala Tody si me pomiril :)

webfreak ::

Tudi meni je stran všeč. Preprosta in zanimiva.

Poizkusi odpraviti še napake, ki ti jih vrne validator., pa bo prav ql stranca :D .

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: webfreak ()

Business ::

no tak se vidi v 98 windosih klik

Business ::

kaj naj bi napravil v tem validatorju oz. kaj moram stisniti? Sorry jaz sem še sveži v tem.

webfreak ::

Validator ti pove kje v kodi so napake. Če odpraviš te napake se velikokrat rešiš kakega problema (tudi na designu). Toda kot vidim tukaj ni problem v HTMl ali CSS koti temveč v samem flashu.

če imaš kaj časa se lahko lotiš odpravljanja napak toda to ne bo rešilo problema o pravilnem prikazovanju flasha. Kako bi popravil tvoj flash pa ne vem ker ga ne poznam dovolj.

Če pa potrebuješ kakršno koli pomoč pri HTML kodi ali pa odpravljanju napak, ki jih zazna validator, pa ti rade volje pomagam :D.

Business ::

Vsekakor bi bil vesel pomoči, ker bi rad rešil težave in napravil stran ki nima napak :D
samo tak mimogrede jaz nimam pojma o html kodi ker sem vse napravil v dreamweaverju da sem risal. Kako mi lahko pomagaš? :) oz kaj naj napravim?

webfreak ::

Poglej ZS

McAjvar ::

cisto lustkana stran. ce to res delas prvic, pa si se tako potrudil, se mi zdi, da bodoce strani utegnejo biti morda celo boljse od izdelkov marsikaterega "profesionalca" in "dolgoletnega izkusenega ustvarjalca" spletnih strani. sicer me osebno flash moti, ma tu si ga uporabil dokaj nemotece, se pravi nic ni cakanja, nadleznih animacij, ipd., ki kradejo cas in parajo zivce.
glede napake pa se pridruzujem ze izrazenim mnenjem.
"[...] the advance of civilization is nothing
but an exercise in the limiting of privacy."
- Isaac Asimov

Business ::

Če ne bi bilo vas tukaj na slo-techu, bi jaz še vedno delal prvi stran:D . Poglej si samo kolikokrat sem gnjavil.
Torej težava v prikazu strani ni moja napaka ampak stvar v flash playerju?
Ja tudi mene motijo ponavadi flash animacije, pa vendar, si nisem mogel upreti in napraviti da nekaj skače sem in tja. :D

Business ::

Ima kdo windowse 98 in mu ta moja stran vredu dela? Oz so flashi pravilno priakzani on se maska ne vidi. Kaj pa Linux kako se na linuxu vidi?

Senzacionale ::

meni se v win in linux lepo vidi ter tudi v IE se vidi ok pri meni.

Lepa zanimiva stran, z vsemi podatki kar jih rabis, pa se lepe punce mate:D :D
http://www.dostavahrane.si

McAjvar ::

pa se lepe punce mate


anede :D pa sm ze mislu, da sem cuden, k je kle neki folka reklo, da nista nc posebnega, men sta pa obe lustkani :\
"[...] the advance of civilization is nothing
but an exercise in the limiting of privacy."
- Isaac Asimov

pivmik ::

90% je da je v Windowsih 98 nameščena starejša verzija Flash plugina.
Poskusi pri Exportanju v Flashu izbrat starejšo verzijo SWF formata za Publish.

Pa kodo za vstavljanje Flash animacij SKOPIRAJ iz FLASH-a programa ne je geerirat preko DreamWeaverja.
LP, Gregor GRE^

Business ::

90% je da je v Windowsih 98 nameščena starejša verzija Flash plugina.

Poskusi pri Exportanju v Flashu izbrat starejšo verzijo SWF formata za Publish.

Ja to sem probal in je enako.

Pa kodo za vstavljanje Flash animacij SKOPIRAJ iz FLASH-a programa ne je geerirat preko DreamWeaverja.

To mi se še sanja ne kako napraviti.

No, če drugi nimajo problemov na win 98, potem je verjetno res nekaj z onimi windowsi narobe.

pivmik ::

No, ne direkt iz Flash programa,
V Publish nastavi da exporta tudi HTML, pol pa dobljeni HTML odpri v DreamWeaverju in skopiraj flash animacijo ter jo prilepi v svojo spletno stran.
Najboljše da kopiraš in lepiš IZVORNO kodo (Code View).
LP, Gregor GRE^


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Firefox

Oddelek: Izdelava spletišč
71044 (875) stefanm
»

Kakovostne spletne strani !

Oddelek: Izdelava spletišč
162966 (2649) njok
»

phpdev

Oddelek: Izdelava spletišč
6738 (684) Ziga Dolhar
»

IE malce besedila odseka na desni

Oddelek: Izdelava spletišč
14812 (604) Marjan
»

Mozilla + Daniel + Lindows.com = Nvu

Oddelek: Novice / Brskalniki
92809 (2809) undefined

Več podobnih tem