» »

Kako prebrati teden?

Kako prebrati teden?

miguell ::

Rad bi nabavil enga AMD-ja. Seveda bi ga rad navil. Vsi poudarjate, da je treba kupiti model z karseda kasnejsim tednom proizvodnje. Sedaj pa mene zanima, kako ugotovim, kateri teden proizvodnje CPU je.

Prosim ce mi poveste tako za durona kot T-birda. Poleg tega pa me zanima, ce je mozno iz cifre spozanti tudi kaksne druge podatke, npr. stepin, tovarno ipd. Skratka, ce drzim v roka durona (t-birda), kaksna cifra mora bit gor napisana?

luni ::

ja teden preberes iz tiste kode, ki je v drugi vrstici na samem jedru, recimo AKBA37xxx. To pomeni, da je 37. teden proizvodnje, za najboljse tedne in crke pa poglej databejz na xbitlabs.
Artificial Intelligentia

miguell ::

Aja, pa se neki. Danes se se dajo vsi odklenat z svincnikom? Torej, kak bom spoznal CPU, ki se ne da odklenat s svincnikom?

luni ::

Ne bos ga, ker jih ni, drugace pa mas o tem celi clanek na Slo-Techu!
Artificial Intelligentia

miguell ::

ah ja. Neodklenjene pa odklenjene, kot so opisani v clanku bom ze spoznal. Brez skrbi da sm ga precital. Sej je sam v pinih fora. Jst sm se sam bau, ce niso po nivem kako plast cet mistucke nalepl, tak da se nebi vidl. Pol bi pa jebal jeza. (dokler si nebi japonci kej novga zmislal ):P:P:P


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ne zazna diska = crknjen disk?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
172572 (2365) bluefish
»

datum proizvodnje li ion baterije

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
71196 (1038) CaqKa
»

Duron 650 : Thunderbird 650

Oddelek: Navijanje
61092 (965) Jaxx
»

Duron 850MHz že naslednji teden

Oddelek: Novice / Procesorji
101729 (1729) Loki
»

Konec OC-janja!!! (za mene)

Oddelek: Navijanje
192393 (2103) alien-w

Več podobnih tem