» »

Formula1

Formula1

RC14 ::

A mogoče kdo ve.če pride kaka simulacija formule1 ven v bljižni oz daljni prihodnosti?? Zdej že dolgo ni prišla kakšna ven?? Ni mi jasno zakaj, saj rally-ji prihajajo kot po putru, pa streljačine itd, formula pa je prišla nazadnje 2 leti nazaj: GP4, F12002.;(( Ni duha ne sluha o kakšni GP5, F1 2004 oz 05.... ?? A nič skup ne pacajo kake nove igre al kaj?:D

Lp

kilergas ::

Vse bol so popularni kaksni modi,..like gtr,.le mans,.ferrari chalenge,.malo morje rib jih je :>

Microsoft ::

Mislm, da GP5 ne bo, ker so menda razvijalci sli v druge vode. Skoda. :/


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

ggospe ::

Jah zato, ker je Sony odkupu licenco EA SPORTSU in zato EA ne dela vec F1 mogoce lahko pricakujemo le od SONY da bo kj naredu drgac pa GPal pa kj tacga;(

ripmork ::

da bi Sony razvijal špile za PC?
jah ko boš dal noter cd ti bo pa napisal:KUPI PLAYSTATION 3>:D ...

vem ja,tudi jaz podzavestno ves čas čakam na kako novo formulščino,pa nič.

kilergas:snel dol več modov-enkratnih modov,ki pa imajo samo neo napako-delajo le z original igro:( ....edini špil s katerim lah mode uporabljam je reci in piši GP2...špil po tolikih letih sploh ni švoh,še posebej če se lahko z gumo ob gumi boriš s Senno in Prostom:D

skyline ::

modov za f1 2002 in f1 challenge 1999-2002 je malo morje:) . sam sm prespilou ze GT Racing 2002, DTM 2002 in ETCC 2003, vsi delajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matek ()

ripmork ::

dol sem dal od Ralpha Hummericha mod za f1 2002(komplet sezono 2003)-in ko rečem komplet je to KOMPLET sezona....celo na Silverstone-u pa podobnih dirkališčih ti avtomatsko preklopi na anti-tobačne sponzorje,vse je dodelano,avti fenomenalni,teksture da sam gledaš....

ga hočem inštalirat-ne gre,rabiš original EXE file.
Hočem zmutit pa odprem mod,zamenjam večino datotek,grem v špil,vse prenovljeno,pogledam avto-nove teksture,dosti lepše oblikovan,novi dirkači-poln veselja se podam na trening nakar mi vrže ven iz špila.;((

probal ene petkrat pa ne gre...rabiš original EXE file,sicer se mi pa sloh več ne da ubadat s tem sranjem...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

RC14 ::

Ja očitno ne bo z kako novo simulacijo. ;(( Ta F1 2002 je men res zakon igra sam ko me full moti ker nima shranjevanja položaja, 2 uri igrat naenkrat pa nimam vedno časa,drugač bi pa bila popolna zame. :'( Čudno da tega ne dodajo ??

A pri F1 challenge 1999-2002 tega shranjevanja tud ni ?

drugač pa za te mode a ma kdo kak link,a se je treba registrirat?

Lp

ripmork ::

tukajle imaš link do nekaj najboljših modov za ea-sportsove serije...seveda če imaš original igro.>:D
Pa verjetno se boš moral registrirat na FilePlanet-u,sam sej je itak zastonj pa hitro opravljeno:D ...

kilergas ::

Klik
and
Klik
and
klikiwiki

:D

skyline ::

ma potegnte si dol tiste 3 mode k sm jih nastel par postov nazaj...
DTM mod
ETCC mod
GT mod
res hudi modi...:P

p.s.
ETCC pa DTM sta za F1 challenge 99-02, GT pa za F1 2002

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matek ()

RC14 ::

Hvala za linke. Ja sem vidu modov je res velik.:D .

Sam še vseen me full moti ko ni shranjevanja položaja. Glih včeri sem jo šel igrat (F1 2002) in tam pri 40 krogu sem moral nehat. ;(( , pol pa spet od začetka, čista bedarija! če pa igram manj krogov pol pa ni postankov v boksih to pa je men najboljš.
A vas to nič ne moti?? Če se prav spomnim je GP4 mela to možnost, moje mnenje je, da je to pri igri nuja. Tud streljačine pa strategije imajo shranjevanje. Zato pa sem js tk rad igral od ubisofta F1 racing simulations. Zakon za tiste čase.

Lp

skyline ::

o ja!
F1 racing simulation je pa delec najboljsi spil!!!!!:D
sam to je blo pomoje davnega leta 1996 ane?al pa 1997?:8)

Hux ::

Nic ne moti ker prvic lahko nastavis 2X 4x fuel usage in tire waer. Drugic ce si casa neznas vzeti si si sam kriv.
Tretjic pa nespilam singleplayer lol.
F1C99-02 spilam samo tak obcasno ko mi je res tecno. Menim da je najbolsa F1 sukmilacija kaj se tega tica a vendarle ker je online igranje kompletno zanic me ne zanima prevec. Pol pa da si kolkotolko dober rabis dobre setupse kar pa spet nimam cajta za bol hobby igro.
Jaz spilam reje NAscar 2003 all the way. Ampak ne zato ker sem nascar fan. Ampak ker ma odlicno online igranje brez laga ali kakih problemov. Pa par modov ze ma od sports car do IRL. Pa tu ne skrtijo z setupsi lol. Najbolsi setup maker je izdal oz izdaja svoje setupse tedensko pa jih zaj prakticno vsi vozimo lol. Razlike v hitrosti so se pa vedno enake ko brez teh setupsov. Slabi pac malo bolsi postal, dober pa se bolsi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hux ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

formula 1

Oddelek: Igre
291930 (1292) DenisM
»

F1 igra .... katera trenutno najboljsa ....

Oddelek: Igre
132364 (2009) PrimozR
»

Kateri volan oziroma kje kupiti Lgitech MOMO Force?

Oddelek: Kaj kupiti
111595 (1360) Tattoo-
»

To jesen oziroma zimo najbolj pričakujem...

Oddelek: Igre
231580 (1249) Thanatos
»

Fizika avtomobilov v igrah!?!?

Oddelek: Igre
322141 (1510) Microsoft

Več podobnih tem