» »

Graficna za AGP 4x

Graficna za AGP 4x

Geo ::

Lp!
Jaz trenutno urejam eno racunalo in moram kupiti novo graficno (trenutno ima radeona 9000)
problem je pa v tem da ima plata le AGP 4X in bi rad dal gor dobro grafico kartico ki bi delala
na AGP 4X! Jaz sem razmisljal da bi dal gor kako GeForce ti 4200 al pa 4400...Kira je najbolsa
graficna kartice ki dela na AGP 4X, oziroma kaj priporocate?

Hvala za odgovore ;)

kinetik ::

Na ploščo lahka daš tudi x800XT od ATI-ja ali pa GF6800ultra od nvidie, ker obe lepo delujeta na AGP4x, drugače povedano vse kartice ki se prodajajo trenutno, podpirajo AGP4x in 8x.
nic pametnega nimam za povedati

Zheegec ::

Tako je, razlika med AGP 8x in AGP 4x je od 0% do max 5%, tako da lahko daš gor AGP 8x kartico in bo lepo delovala, brez razlike praktično.
Vse je odvisno od $$$ :D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Geo ::

Ja tk je js sm dal v racunalnik od prjatla grafo ki podpira agp 8x in rracunalik je zalcel piskat in ni hotel se zagnat! Verjetno je bil problem v tem da sem jaz mel v biosu nastimano pr agp na auto mogu bi pa dat na 4X...Mislite da je to problem?

kinetik ::

Kokr se spomnem agp8x kartice tudi lepo delujejo na agp2x ploščah, edini problemi se pojavlajo če želiš na novo ploščo z agp8x podporo vtaknati grafično kartico ki ima samo agp2x podporo, tedaj se lahka zgodi da se agp konektor uniči zaradi prevelike napetosti agp2x.

Ti sto pa da ti je računalnik piskal pa je 90% verjetnost slabo vstavljena grafična.
nic pametnega nimam za povedati

Geo ::

ja sej to dm tut sam opazu pr tem radeon ko ga vtakmnem not tut to dela;(( , pol ga pa se morm dodatno not pritsnit da neha...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

agp4x oz. agp 8x

Oddelek: Strojna oprema
9864 (740) amacar
»

AGP4 / AGP8

Oddelek: Strojna oprema
281533 (1279) mtosev
»

AGP 4x graficna v AGP 1x slotu ?

Oddelek: Strojna oprema
262077 (1688) mojsterleo
»

AGP

Oddelek: Strojna oprema
211340 (1125) _Dejan_
»

Bodite pozorni pri nakupih radeon 9600 pro/ne pro kartic!

Oddelek: Kaj kupiti
211466 (1050) morphling1

Več podobnih tem