» »

Slike v Dreamweaverju

Slike v Dreamweaverju

aVToV|S|On ::

emmmm...

mene pa zanima kko pridt do tega da maš slike ne vem... kkšne .. 7x4 cm pa da ti javaskript pol odpre nou okn, kje je slika v formatu naprimr 800 x 600, ampak to je sam primer...

no samo to bi blo ;)

hvala u naprej

webfreak ::

Ti iščeš galerijo!!

Poglej po slo-techu in našel boš že veliko tem o tvojem problemčku.

aVToV|S|On ::

ma ne galerijo :)

emm... lj... ti maš na strani pač eno mejhno fotko... in k kliknš gor jo javascript poveča... kko se to nastau u dreamweaverju?? :\

LapD ::

zdj odvisno kako hocs da se odpre. lohk je popup lohk pa nov explorer odpre. V drugem primeru v DW sam nastaviš target=blank, za ta prvga pa morš naštimat onclick='window.open("tralala.jpg"). V tem drugem primeru lohk pol še nastavlaš lastnosti popupa kot debelina borderja itd..

aVToV|S|On ::

ej tnxy ;) mislu sm nou explorer... ozr pr men mozilla :)

LapD ::

sj jst sm tud mislu mozillo sam mi je blo mal smesno napisat novo okno navigatorja :D

zenith1 ::

Pojdi na mojo stran. In pojdi pod fotogalerijo in poglej prvo galerijo, Stražnji vrh. Lahko kopiraš kodo, če češ:)) .

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zenith1 ()

Tody ::

uh komplicirate... slika more tko in tko bit druga.. torej samo link na sliko naštimaš in daš zdraven parameter _blank... zakaj bi java script uporabljal če je tko lažji :P

tec ::

tody
zakaj pa ne das kr self, ker folk raje klikne na back kot close. sicer pa je window.open dosti lepsi nacin za slike. se posebej ce das na novem oknu, sliko kot background in gor postavis gumb zapri :-)

aVToV|S|On ::

help :D

ne štekam zdj usga
zdj je stran že na netu... tko d rabm sam še to za puvečat slike...

kot je že reku zgorni osebk... da kliknš na sliko... se ti odpre nou okn pa je gor tipka "zapri" ..... HOW TO DO THIS?

drgač pa stran http://www.zigawebpage.tk

prosm... res... sam to mi še manka pa mam stran fertik :D
pa js bi raj meu čim mn uprauka u kodi :\

kr pač... net mam šele 1 let.... (ps. JU3 mam obletnco) :D :D

dr_gee ::

Tukaj poglej... ... http://www.smrkec.com/index.php?id=clanki&clanek=16! Pa probaj malo s spremenljikami eksperimentirat. 8-)
Why my mouse doesnt work in DOS?

zenith1 ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Odprtje nove strani z javascript brez menija, statusne vrstice in naslovne vrstice. L

Oddelek: Izdelava spletišč
192035 (1755) mte
»

JavaScript popup

Oddelek: Izdelava spletišč
92106 (1927) *pety*
»

[JavaScript]window.open()

Oddelek: Izdelava spletišč
171760 (1551) Ziga Dolhar
»

foto album

Oddelek: Izdelava spletišč
51295 (1181) primo
»

odpiranje slik

Oddelek: Izdelava spletišč
10997 (858) alexv

Več podobnih tem