» »

Ali zaupate komisijskim trgovinam?

Ali zaupate komisijskim trgovinam?

nokia6310 ::

Pozdravljeni!
Pred kakimi tremi meseci sem kupil kompletno ozvočenje od yamahe 2200 w sinusa z dvema ojačevalcema šterimi zvočniki od tega 2 sub vuferja in 2 satelita vse skupaj sem nato mislil uporabljat kot dj varianto na žurih zabavah itd!
Nato je prišel čas, da se moram selit in opreme nikakor nemorem uporabljat (saj si verjetno predstavljate kaj naredi taka moč v prvem štuku pa še lesena kla so tako da bogi tisti ki bi bili pod mano)?
Zato sem se odločil, da zadevo prodam po oglasnikih na bolhi na oglasih na internetu in seveda preko znancev!
Od tega seveda ni nič bilo razen nekaj radovednežev ki jih je uglavnem zanimala cena in nič drugega ko pa so le za to zvedli pa »saj veste to je preveč itd«
Po dolgem premišljevanju sem se odločil, da dam zadevo v komisijsko trgovino v prodajo kjer mi na vsako ceno, ki jo postavim jaz dajo še 25 % provizije v primeru če se zadeva proda.
Zanima me če ma kdo izkušnje kako z artiklom ravnajo v takih trgovinah?
Ali ga v primeru da nemoreš stvari prodat res dobiš nazaj v takem stanju kot si ga dal?
Verjetnost seveda obstaja da ga tam uporabljajjo potem pa ti rečejo »žal ga nemoremo prodat«?
Kakšne čudeže pravzaprav delajo komisijske trgovine če jaz ne morem prodat kako njim to uspe rekli so mi da nimajo oglasov samo v oglasniku in na internetu če je za tako robo že tako ali tako malo zanimanja?
Skratka zanima me vse kar veste v zvezi s tako prodajo tako pozitivne kot negativne izkušnje. Vesel bom vsake vaše kritike oziroma pohvale saj veste če je nekdo pošten se o njemu daleč sliši če pa ni pa še trikrat dlje!
p.s.
Kaj naj naredim da ozvočenje sam prodam razen da čakam?
Pa še moj oglas:

Prodam kompletno ozvočenje yamaha skupne moči 2200 w sinusa 1 ojačevalec yamaha p 7000 s 2x 750 w na 8 omih (3000 w v mono bridgu) 2 vuferja yamaha svw 118 s 2x600 w sinusa (18 inčne membrane) 2 satelita yamaha sv 115 s 2x500 w sinusa kretnica behringer super x pro 3400 dual cd player omnitronic cdp 770 z vsemi funkcijami DI box (naprava za preprečevanje raznih moten brumov itd)
Behringer 4000 Vsa oprema je zmontirana v recku prodam posamezno ali v kompletu stara je 3 meseca kot nova v brezhibnem stanju z vsemi papirji računi garancijami itd! Opremi so priloženi vsi povezovalni kabli!
Info na 031308328 ali cbhonda@email.si


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ozvočenje, pomoč

Oddelek: Zvok in slika
152676 (1709) znamovsi
»

kako narediti ojačevalec (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
22928773 (11766) N4m31355
»

[Hi-Fi] - Hišni kino sistemi 3.1, 5.1, 7.1... (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
16634218 (16989) josko674
»

50wSINUS....140WRMS(4Ohm)-da/ne?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
121349 (1240) glinik
»

Glasbeni stolp-nakup

Oddelek: Zvok in slika
152054 (1866) b

Več podobnih tem