» »

ADSL ROUTER LINKSYS BEFSX41 - PROBLEMČKI

ADSL ROUTER LINKSYS BEFSX41 - PROBLEMČKI

gumpi ::

ADSL ROUTER LINKSYS BEFSX41 - PROBLEMČKI
Dobil - skonfiguriral - delalo !!!
Med tem časom gledal strani od linksys in našel firmupgrade, ter celo stvar nadgradil !
Fino-lepo nov izgled za konfiguriranje ruterja - nastavil - dela, a glej ga zlomka od kar sem nadgradil ruter ne morem več obiskovati strani: ms windows update; www.microsoft.com !!???
Dostop do vseh ostalih strani dela - ali kdo ve kaj je narobe ???
Popolnoma isto se je zgodilo kolegu v LJ !!!!????
Hvala za odgovor !
Gumpi:(

RobyRob ::

Izgleda da je napaka v firware-u. Inštaliraj nazaj prejšnjega (stari se sigurno dajo dobiti na spletni strani proizvajalca) ali pa piši tehnični pomoči.

bradek ::

Enak problem sem imel jaz, imam Linksysa WRT54G. Nato sem ugotovil da sem updejtal firmware z firmwareom za ameriski trg in ne evropski, do nekaterih strani ni bilo dostopa, wlan signal je padel za 1/3 itd.

Na ftp.linksys.com/international imas firmware za evropske izdelke (glej na "eu" v imenu datoteke in ne "US").


lp

SpecialK ::

Jaz sem imel isto sceno. Poblem je ta da je tanov firmware 1.50.18 iz linksys-ove strani neuporaben. Je nestabilen in ima še veliko hroščev. Problem sem rešil da sem downlovdal firmware 1.45.3 in downgrade-al. Več si lahko prebereš tukaj:

http://www.dslreports.com/forum/remark,...

bradek ::

SpecialK ::

Brad3K: jao kaj ti daješ link-e za firmware od WRT54G če ima gumpi BEFSX41 in za BEFSX41 so vsi firmwari enaki ni nobenega EU in USA.

bradek ::

Vem da nima WRT54G, saj sem napisal da je ta URL za WRT54G, ne pa za BEFSX41. In mimogrede, tist o EU in USA firmware napaki ne drzi popolnoma. Tist je bilo pri meni globalno napaka v verziji, so naslednji dan izdali novo verzijo.
Hotel sem pokazat da obstaja vec razlicnih firmwareov za linksys routerje, naj poisce za drugimi, za wrt54g obstaja cel kup ki bazirajo na zadnji uradni verziji plus cel kup dodatkov, od povecanja moci oddajanja za wlan do QOS do SSHjanja na sam router (linux).

boych ::

Eno kratko vprašanje:

se da na BEFSX41 določenemu uporabniku v mreži omogočiti samo Email in ne interneta???
Kako?

bradek ::

zapri vse ostale porte za ven in odpri samo za email

boych ::

Ok se pravi da v Advance->forvarding odprem samo potr 110 !

Mam prav!

novi ::

Poisci MTU daj na Enable in napisi stevilko 1464!

In ves bo delalo ;)!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri router priporočate

Oddelek: Omrežja in internet
393990 (2415) Mesar
»

linksys wrt54g problemi z izpadi

Oddelek: Omrežja in internet
335104 (4049) Spajky
»

Potrebujem "dober" navaden router s kablom v rangu 20-23k

Oddelek: Kaj kupiti
163095 (2663) jan01
»

router (linksys): BEFSX41 ali WRT54G

Oddelek: Omrežja in internet
312081 (1579) pujsek_
»

Wireless router

Oddelek: Kaj kupiti
342597 (2123) Venturer

Več podobnih tem