» »

Kje dobit baker za vodni blok

Kje dobit baker za vodni blok

sverde21 ::

Kje dobiti neobdelan kos bakra za vodni blok v okolici Celja (beri Žalca):))

Stampl ::

to pa tud mene zanima sm jst sm iz nm:)

SodVina ::

za ziher se zal se vedno dobi baker le v kamniku v AlCu trgovini. Jaz sem 1cm debelega dobil tudi v Lj na topniski. Drugace pa mogoce do kaksnega privatnika, ki se ukvarja s temi zadevami.(zlebovi, strehe) On bo verjetno vedel najbolj.

sverde21 ::

Hmm bo treba prašat. Ker v kamnik nebi rad hodu.

BTW a je kaka dobra duša tle k b mi poslala tist konc bakra po pošt če ne najdem kje bližje kakšnega ponudnika?

Kleto ::

Eddy prodaja tud baker posebi že z luknami..
Kleto

sverde21 ::

Hmm Eddy ma vodne bloke za CPU, GPU, NB za disk pa ne ane? se prav d morm nabavt kos bakra velikosti 14,5 x 10 x 1 cm in vzet vrtalno mašino (bormašino>:D ) & par tisoč lukn zaporedoma za kanale narest pol pa še zrezkat vn pol pa pošmirglat:))

hmm sej je vse jasn ampak neki me pa muč še kak zadihtat pleksi gor?? kje dobiti gumico (dihtungo>:D ) točn velikosti k si jo jest umislim ???'

BTW se bom jutr zapelu še v Merkur in poprašu če majo kak konc bakra:))

BTW2 a ve kdo na kok se baker topi tak d ga ulijem :D :D no če ga bom lahk stopil svinc vem d gre okol 500 *C je tališče gre z brenerjem fajn>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sverde21 ()

K0K0 ::

Tole s taljenjem ne bo šlo ker baker nase veže kisik in blok ne bo kaj prida . klik Tesnila mislim da se kupi kot trak ki ga potem odrežeš na željeno dolžino sam ne vem kje. Drgač pa mislim da vodno hlajenje diska ni kej preveč pametno ker s tem ne hladiš vezja raj en 80mm vent na 5v zraven prstav boš bolš naredu.

Soldier ::

Na surovino pejt ...pred Grižkim mostom levo, tam kupujejo baker ziher majo kak tak mali del kot ga rabis. :\

sverde21 ::

maš kak naslov slučajn al pa pod kaj naj v tel. imeniku iščem?

sverde21 ::

PA sej ni treba sm se že spomnu tm na desno je tud en odsek za Vrbje ane? Prbližn vem smo hodl včasih na kros tm mim ;)

sverde21 ::

Sm biu v Surovini tm pa nimajo nč debelejšega od 2-3 mm tak d bo treba drugje iskati

sid ::

Meni se v predalu valja en blok 18x10x1cm.Če je kdo ki ga zanima se mi naj javi na privat.Tisti ki ga rabijo za izdelavo vodnega imajo prednost.:D :D

PersonaRudis ::

A niso električni vodi iz bakra?>:D klešče pa lestev...

Boki_ ::

Pa kaj boš delal blok iz žice? Mona:D .
I'm back

sverde21 ::

sej tm na surovini so mel 1,5 -2 cm debelo žico najlepši baker kar ga imajo (fajn spoliran) sam ka nej če n morm bloka iz žice narest


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rabil bi načrte za CPU / GPU blok ! (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
554498 (3677) steev
»

Kje dobiti BAKER???

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
203729 (3416) mloncar
»

NV Cooling predstavlja R9500PRO vodni blok - 'Ultrachill R1'

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
472125 (1268) Smorny
»

MOJI "EK" VODNI BLOKI

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
474094 (2790) Eddy
»

H2O BLOK PRETEZAK

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
271662 (1355) glavic

Več podobnih tem