» »

Računalnik se noče več prižgati

Računalnik se noče več prižgati

IR Babun ::

Danes ko sem prišel z morja in prizgal masino, se sploh ni htela vec prizgat, zagori samo lucka za power, ter ventilator narahlo trza, potem pa se takoj ugasne.

Napajalc ni, ker sem ga ze zamenjal pa ni nic drugac, prosim za nasvete, jaz sumim plato, samo upam da se motim.:\
SCREW THE GOVERNMENT

K0K0 ::

Če še nisi odklopi vse nepotrebne komponente (cd rom, mrežna itd... lohka tud disk) in probaj. Če se bo potem vžgav samo lepo nazaj priklapljaj komponente pa boš videl kaj je zanič.

ADF ::

Medtem, ko si bil na morju je bilo tukaj nekaj slabega vremena. Lahko da ti je kak elektron preveč pritekel v kišto od zadaj :)

ru7 ::

To se slisi, kot da bi mel kaj v kratkem stiku (vsaj meni se to dogaja, če nardim kratek stik :D ). Preveri mal kontakte (sploh če maš kej tko čarano z žicami)

IR Babun ::

Ven sem pobral vse, razen proca - ista zgodba.

Mam ga pa pod prenapetostno zascito, pa tut v drugo vtičnico sem ga ze vtaknil, nic bols.

Se prav da je sigurn plata, proc pomoje kle nima veze, bom nesu drug teden nazaj.
SCREW THE GOVERNMENT

mrTwelveTrees ::

ti probaj SAMO plato + napajalnik brez procesorja, se mora ptižgat... če se ne je plata

zlabo ::

A ti si mel med tem ko si bil na morju računalnik vštekan v vtičnico?!
Kurc pa prenapetostna zaščita, najbolj sigurna je še zmer fizična odstranitev vtikača iz vtičnice... Se boš zdej verjetn vsaj nauču da se ob nevihtah comp izklop iz omrežja...
Pomojem ti je res trešlo in ti je šla plata.

LP, zlabo

IR Babun ::

Bom jutr se proc ven uzeu.

Ja pc je biu prizgan, sam zascita je pa belkinova, pa pr nas ni blo nobenga hudga neurja.
SCREW THE GOVERNMENT


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Laptop - kratek stik

Oddelek: Pomoč in nasveti
71079 (768) Iztok105
»

Pralni ali sušilni stroj prebija

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
396020 (5275) gumby
»

udar strele - vse uničeno? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
939738 (7183) gregor
»

ADSL in nevihta

Oddelek: Strojna oprema
463394 (2322) krho
»

Ugasnjen racunalnik se skuri

Oddelek: Pomoč in nasveti
172070 (1561) Macketina

Več podobnih tem