» »

x800xt

x800xt

flisko ::

Jeeeeaaaa dons sem jo dobil po teških mukah na jae in sicer asus AX800XT,jutri se javim in povem kak laufa .P:S: sem istočasno vrnil gf 6800gt ker je žareča in še slabo dela.lep pozdrav vsem atijevcem. upam da ne bo MEDENA FAUŠ.
  • spremenil: flisko ()

Boki_ ::

Fak ej, poročaj kok se greje, moj ASUS 9800XT je tok vroč, da lah jajce na oko nardiš gor. Sej ga bom menjal, sam da italijančki končajo ferie.
I'm back

TribesMan ::

Kaj pomeni je žareča? Ker po mojih izkušnjah se GPU nenavit ne segreje preko 55°C med delovanjem. Če pa naviješ pa pride skoraj do 60°C... Nič kritičega.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

DjTonic ::

Geforce 6800 GT/Ultra/UE se kr lepo segrevajo in zlahka presežejo 60C. Vendar to ne vpljiva na zmogljivost, saj so prilagojeni na takšne temperature (Pač s Stock Coolerjem ne moreš nevemkak navijat). Sicer pa še vedno obstajajo vodni bloki.

Primoz78 ::

...jaz ga jutri dobim 6800GT...bomo vidli kako se bo obnesu, bom kake testo objavil enkrat do 17h popoldan.


Lp Primoz C.

MEDENA ::

JAO :P LOL :D

flisko ::

kartica dela odlično,na hitro sem spustu 3dmark in dobil 13600 pik:D :D :D

MEDENA ::

in zdej doma cela fešta.....rofl

DjTonic ::

Kul na koliko pa si jo navil? Pa ne hiti preveč, za navijanje si je treba vzet čas in prilimat en dober score :D

flisko ::

ne feštal bomo juter ,ker mi je še ostalo kr dost denarja za fešto,sicer se pa samo enkrat živi-zato uživaj življenje dokler se da.

Primoz78 ::

Jap tako kot MEDENA, ki se posmehuje drugim ker jim zavida ;)

Lp Primoz C.

MEDENA ::

jebat ga nismo vsi bogat pr bajt....

flisko ::

medena iz kje si,če prideš do mene dam za hamburger in pir pri šiptarju al pa za kebab.Častim jaz.

LittleDevil ::

Hehe huda kartica, jutri pripopaj kakšen dober rezultat, pa da vidimo kakšna bo potem 3dD Mark lestvica >:D

LP

MEDENA ::

flisko: kar mej tisto...šparaj za X1000XTPEULTRA :D

sem dost daleč od tebe....

Boki_ ::

Spet bom moral updateat. Ni panike, zdej mam prakso. Flisko, upam da se ti kmalu pridružim s karto.
I'm back

Primoz78 ::

flisko a si mogoce kaj testiral v Doom3?...bi te prosil ce kake rezultate pripises...

Lp Primoz C.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GF 6800 voltmod

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
382558 (1290) Tilen
»

Leadtek WinFast Geforce 6800 in nadležni piski (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
1156669 (4029) cpu
»

"High-End" graficne kartice in cena v prihodnje (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
1547974 (4620) ombre
»

6800GT ali X800Pro...katero bi izbrali?

Oddelek: Kaj kupiti
161278 (1014) Primoz78
»

R9800Pro vs. GFFX 5900

Oddelek: Kaj kupiti
441689 (1172) igor0203

Več podobnih tem