» »

Plastični zatički pri Northbridge-u

Plastični zatički pri Northbridge-u

Ghero0 ::

Kako se da najmanj destruktivno za okolišnje komponente odstrant ventilator northbridgea na plati, ki je pritrjen s tistimi plastičnimi zatički. Se jih preprosto odreže al kaj? Zdej to probavam na eni stari grafični in ne gre prav lahko. Da bi pa to na plati delu me pa mal stiska :D

???
Banging your head against a wall uses 150 calories an hour.

Moonman ::

Na zadnji strani plate stisneš tisto "smrekico" in nato potegneš zatič na drugi strani ven. Če nočeš dajat plate iz ohišja pa kar odščipni del, ki drži hladilnik. Če boš probal na način no.2, upam, da imaš nove zatiče oz. kaj podobnega da pritrdiš hladilnik nazaj.


Ghero0 ::

Ja, sej to sem probavu na grafi. Sem tisto smrekco stisku kokr je slo, pa tut na drugi strani ven vleku pa ni slo. Na konc sem kr odstrigu, sam je res bol pametn najbrz vrhni del zatiča rezat, ker js sem šel smrekco rezat :\ No ja sej na konc mi je ratal sam pr plati bom mogu bit bolj pazljiv :D
Banging your head against a wall uses 150 calories an hour.

Dragi ::

Tisto je stran dat simpl ko pasul, stisneš smrekco nakonc tako, da gre popolnoma skupej in jo potiskaš ven, ne vlečeš, ker če jo vlečeš, je večja verjetnost, da se ti bosta zatiča spet razprla, drugače pa preprosto vzameš klešče in cak, smrekce ni več nove pa tudi niso pravo bogastvo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

P4: kako sploh dol vzet original ventila + hladilnik ?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
11848 (848) strictom
»

Rabim Compaq desktopa razstaviti

Oddelek: Strojna oprema
171276 (1047) klemen22
»

vprasanje za nf7-s plato

Oddelek: Strojna oprema
201149 (876) dolenc
»

Odstranjevanje zalepljenega hladilnika iz NB

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
161016 (735) Dr_M
»

Kako dati računalniku umetno dihanj?

Oddelek: Navijanje
152138 (1937) KamikazA

Več podobnih tem