» »

prosim POMOC!!

prosim POMOC!!

gorenc ::

imam novo plato kt7e (abit), tb 1133Ghz, 256 (cas2) rama, geforce ddr, 15GB (5400) hd
disk sem formatiral, sedaj pa nikakor ne morem naloziti win (98,98SE,Me) vsakic se mi ustavi na sredi instalacije ali pa ne morem v win. potem ko je ze vse instalirano-zmrzne in mi javi explorer napako,... kaj naj naredim
aja disk imam na 2 particijah (c,d):'(

gorenc ::

:'(dejte prosm pomagat:(
moram danes se igrce spilat:D

Administrator ::

Pejt v dos pa formateri oba diska pa pol z zagonsko la pa boot cedejom instaleri winse.>:D

gorenc ::

ja na d-ju mam ene hude mp3je pa precej xxx slikic:),... hmmm sej ce ne bo pomagalo nic drugega potem bom tud d formatiru. damn! pekaca imam, pa mi je zmanjkalo cdjev drugace bi si naredil ze prej varnostne kopije;(
HVALA,

se kaksni predlogi?

ChiefThunder ::

mogoče je napajalnik preslaboten, a maš kj navit? Ram je nov?
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

gorenc ::

a preslaboten napajalnik vpliva na softversko napako? imam 200W:D
bom nabavil novo ohisje, ampak sele konec meseca.
ram je cisto nov 256MB (cas2)
za hlajenje procesorja skrbi volcano II

ChiefThunder ::

pomoje je vzrok v napajalniku.
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

gorenc ::

hmm sranje,;((
hvala

gorenc ::

aja, a je potrebno nujno naloziti WIN 98 SE? Jaz bi dal gor najraje taprve 98, ker sem imel z njimi manj problemov.

ChiefThunder ::

zakva bi bilo pa nujno? ti kr naloži stare 98.
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

njok ::

slisal sem za primere, ko je take probleme povzrocalo pregretje north bridge-a. mislim pa, da ce nisi "slatal" tistega hladilnika ne bi smelo biti problemov. ce mas kej navito - odvij med instalacijo.

rasta ::

Takrt ko sem jest prvič dajal gor winse98, se mi je tud pr vsaki inštalaciji obesu. Kriv pa je bil BIOS, ker je bla ena glupa funkcija vkloplenja - Virus waring - ko pa sem to izklopu pa je blo vse dobr. Ampak to je bil še 133Mhz sistem... :D

EnergY ::

Po moje imaš ukužen mbr sekcijo particije zatorej izbriši in na novo naredi particije in osveži mbr s komando fdisk /mbr pol pa format in install windowsov.

gorenc ::

yo!
evo sistem dela! no ja stabilnost je bolj na nuli, ker mi zmrzuje in resetira vsakic ko hocem kaj instalirati - to bo verjetno presvoh napajalnik, a ne? grrr niti 3d marka ne morem instalirati:(

no tisto napako sva z enim kolegom odkrila pred pol ure-ram je bil zanic oz. skregan je z mojo plato na njegovi pa deluje. kako je to mogoce?? zdej mi pa na servisu ne bodo hoteli zamenjati. Ce tole bere kaksen serviser iz Mlacoma naj se me usmili:) vi ste najboljsi

in ker sem rekel da moram danes igrati se igre grem zdele sprobat FS2000:))

gorenc ::

aja da ne pozabim; NAJLEPSA HVALA!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Težave pri Inštalaciji Win Me

Oddelek: Pomoč in nasveti
10918 (794) Lith
»

Ne morem instalirat Win98 SE

Oddelek: Operacijski sistemi
141503 (1298) Sp|di
»

WinXP resetiranje&stuff

Oddelek: Operacijski sistemi
191241 (1002) AvAkI
»

Restart med instalacijo Win98se

Oddelek: Operacijski sistemi
30978 (796) Tilen
»

kako formatirat C: in f:

Oddelek: Pomoč in nasveti
171607 (1375) DrSergioDJ

Več podobnih tem