» »

ne gre install večjih datotek !!

ne gre install večjih datotek !!

nicky ::

Ko instaliram kak večji program nad 400 mb, mi se install ustavi in napiše da ne more prekopirati filea na disk, AMPAK to naredi vedno pri drugih procentih instalacije ! Nima veze ali je original cd al prekopiran ali je drug cd rom (sem probal jih že 5) vedno se pojavi ta napaka, sem mountal cd rom in in pognal install spet isto, disk drugače dela vredu, filmi delajo preko cd roma jih lahko gledam, windowsi delajo normalno in računalnik nič ne zmrzuje, špili grejo normalno (če mi kakega uspe inštalirati, seveda) in sedaj mi ni več niti nič slučajno jasno, kaj bi lahko bilo narobe, zato prosim kakega s podobno težavo, kar dvomim, da mi pomaga, če je disk kaj narobe, al matična drugo mislim da ne more bit ...

Hvala in LP :'(
Kolkor kapljic, tolko let... mater bomo dolgo živel :)

Kebab ::

Imaš mogoče Temp folder (ki ga win v tem času uporablja) na kakšni particiji, kjer ni dovolj prostora?

Scorpia ::

Kolk je cd rom star? a se kaj sliši iz njega ko pride do tistih 400mb?
////

nicky ::

1.) Kebab: Temp folder od winsow je čist normaln na c disku (20 G), in čist instal, prej sformatirana particija, ni to ...

2.) Mario18: Probal sem z VEČIMI cd-romi, tudi novim in večimi mediji, tudi originalnimi in nič ne pomaga ! in ko pride pač do tistih procentov (ki so vedno drugačni) se cd-rom "ugasne" nič več ne dela, dokler ne greš nazaj v explorer in zaženeš cd ....
Kolkor kapljic, tolko let... mater bomo dolgo živel :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 95 dve desetletji pozneje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
11731105 (24576) Spajky
»

ubuntu 6.10

Oddelek: Operacijski sistemi
381881 (1043) Spot
»

Problem z diski

Oddelek: Pomoč in nasveti
181386 (1110) Blind
»

zagon programa direkt s cd-ja.

Oddelek: Programska oprema
8841 (744) bastadu
»

Postavitev sistema

Oddelek: Pomoč in nasveti
452287 (1658) BlackHole

Več podobnih tem