» »

Kyro II nima več smisla!

Kyro II nima več smisla!

ABX ::

Ta teden na Anandtech Kyro II stane isto kot GF2 GTS 32.

Verjetno bo treba počakat še kak teden da to tudi naši razumejo.

Tu se konča debata o Kyro II, razen če ga ne pocenijo.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

krucymucy ::

Zlo kmal tud GTS ne bo imel vec smisla!!

Kdaj mislis, da naj bi pocenitev prsla v SLO?

ABX ::

Ti odgovorim z univerzalnim moto: bo kadar bo.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

yjj ::

Saj je kyro dejansko hitrejši od gf2 kaj se pizdiš. T&L podpora pa je danes le v testih. To je eden večjih prodlemov slo-techa - gola teorija. Kyro pa pokaže nekaj več tudi v praksi

Elemen_T ::

yjj: Kaj ima to s slo-tech-om? :|

A.L.T. ::

hehe, kyro II (nikol)l ne šišne GeForce 2 GTS! MX-a že malo prehiti, sam GTS-a ne...
Don't worry about life; you're not going to survive it anyway.

VASkO ::

seveda ga, pa to ne samo v Serious Sam, se v kakem drugem spilu tudi, predvsem pa v resolucijah od 1024*768 navzgor in 32bit barvah je pa povsod hitrejsi od GTSa!

Mitja 34 ::

Če še kdo ne ve :
GUILLEMOT 3D PROPHET 4500 64MB RET 33900 sit

YUAN 600S GF2GTS 64MB DDR 41.000 sit

YUAN 600S GF2PRO 64MB DDR TVOUT 44.900 sit

(vse cene : Mlacolm 29.6.2001)

A.L.T. ::

Vasko, no dj mi plis najd kak benshmark, da se prepricam, ker kulk js vem je GTS hitrejsi od Kyro II, se posebi v visjih locljivostih... pol tut verjetn kaga radeona šišne in pol pridemo do zakljucka da je Kyro med najhitrejšimi čipi? Zaka pa pol spada v rang MX-a (ne sam po ceni ampak tut po performansah)?
Don't worry about life; you're not going to survive it anyway.

zlickon ::

Kyro je že zgodovina

tha_man ::

A.L.T., veš kdaj sem ti že jaz dal par linkov kjer lahko primerjaš Kyro 2 in GTS... Še v temi 'ATI vs Hercules vs Matrox'. Pa ni blo potem več nobenga glasa (oz. teksta :D) od tebe...


(c) 1982 Sinclair Research Ltd

morphling1 ::

Pismu jaz mam obcutek , da vecino folka samo na slo-techu vegetira, in izmenjuje neskoncna mnenja brez da bi mel kaj pojma o stvareh, malo se ozrite se po svetu, obstaja miljon racunalniskih strani z dobrimi testi. In ja Kyro II v vecini primerov (dx7) hitrejsi od gts2 v resolucijah nad 1280*1024 , sploh pa v 32bitnih barvah in fsaa. Z dx8 se bo slika verjetno malo spremenila
Za vse lenobe je pa tu en izmed nestetih testov , tokrat vse o Kyro II po streljasko Firing Squad
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Paramedic ::

Ja, ko bojo pa igre za DX8 izšle bo pa itak že izšla Kyro3 ali mogoče že 4. Če ne drugega pa kak GF3MX ali ena verzija Radeon2 čipa.
End transmission.

o ::

tukaj poteka zanimiva debata o prednostih in slabostih kyra2

yjj ::

Kaj me briga. Povedal sem da je Kyro2 močnejši, le t&l enota mu manjka, ko bodo igre množično podpirale slednjo funkcijo, bo odzunaj že kyro5

Shadowman-x ::

Ko imate take težke debate o tem katera grafika je boljša KyroII ali GF2GTS se mi postavlja vprašanje kakšno grafiko pa sploh imate sami??? in še kakšen procesor, saj kombinacija Celeron-II in omenjeni kartici sta popoln nesmisel.
Zame je najboljša tista ki se da dobiti za zmerno ceno in dosega tekoče delovanje pri normalnih resolucijah. Kaj pomaga 1000 FPS, ko pa je za človeško oko dovolj že okoli 30 FSP, da se slika gladko premika.
Sam imam P-III 700@933 in GF-I DDR s TV-out, pa mi popolnoma zadošča in ne razmišljam o posodobitvi.

D.J. ::

jst sem voodooja, pa mam zdej kyrota in sem razen v operation flashpoint navdušen nad grafiko. Npr serious sam z vključenim fsaa zgleda fantastično!:D:D

OrlyTM ::

Hja ... zadosti zmogljiv računalnik je zlo relativna zadevščina. Shadowman, ti trdiš, da je 30FPS dovolj za človeško oko. Res je, dovolj da vidiš gladko sliko, toda računalniška grafika ima viške in padce zato se gleda povprečje fps. 30FPS povprečno recimo za q3a je zelo !! premalo. Jaz recimo zelo težko igram, če quake teče z manj kot 80 fps.

Kar pa se tiče prvega dela tvojega posta, se pa popolnoma strinjam. Še posebej Kyro2 je zelo močno odvisen od moči procesorja. Z kaki c2 oz duronom bi kyro 2 kaj kmalu pokazal svoje slabosti, medtem ko na TB1400 leti ko sam hudič :))

Q3A [1024x768x32 full detail @ TB1400] vrže več kot 150FPS ... zelo dober rezultat :)

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

ABX ::

Kar se tiče hitrosti kratic glede cpu


Razlike so po 1%, tako da bi Kyro II kaj zgubila z slabim CPU je pravljica.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

morphling1 ::

Abx, ti si pa zelo povrsno pogledal te grafe ,razlike so zelo velike pri nizjih resolucijah, normalno pa ,da ne bo razlik pri visjih resolucijah, ker je ozko grlo graficna in ne procesor, tu ti tudi Tb 2GHz ne bi dal nic boljsih rezultatov , pa tudi njihova min konf. je Tb 800 kar ni ravno svoh masina , na kaksnem celeronu2 z 66mhz vodilom bi bli pa rezultati katastrofa, to pa ne velja samo za Kyro 2 ampak za vse novejse kartice.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

]_g_] ::

jest mam d700@900 in leadtek GF2 MX 220@200 in vse igre kar sem jih dosedaj preizkusil mi delujejo tekoče tudi na 1024*768/32
ce bi meu kyro2 mi ne bi;)

JLP ::

D.J.:
Kaj je narobe v Operation Flashpoint. Men kle dela odlično in ni problemov (edin grmovje je bl grdo narjen :)).
Live long and prosper!

o ::

]_g_],kdo ti je rekel da na kyru ne bi delale igre tekoce v tej resoluciji

D.J. ::

JLP: dej pomagi!:'(:'(:'(
grmovje mi je v črnih okvirčkih!:(Povsod drugje dela vse v redu oz. odlično...
Dej povej kakšne nastavitve maš.

o ::

men dela brez problemov vkljucno z grmovjem,probi z najnovejsimi gonilniki
7.114


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kyro2 32MB?

Oddelek: Kaj kupiti
211327 (1032) Senitel
»

Kaj kupiti...

Oddelek: Kaj kupiti
261548 (1224) ABX
»

GF1 nice price :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
574931 (4236) Shadowman-x
»

Geforce 2 MX ali Kyro II?

Oddelek: Kaj kupiti
371660 (1261) Lyu
»

grafična kartica !

Oddelek: Zvok in slika
311860 (1419) ABX

Več podobnih tem