» »

[divxvid] Waitec predvajalniki

[divxvid] Waitec predvajalniki

mrTwelveTrees ::

Vision SLX



Vision SLX from Waitec is the thinnest DivX player in the world, combining advanced technological specifications and a superb design with great care for details. Vision SLX comes with a Slot-in mechanism and buttons with a superb Indigo Blue Back Light that makes the product really fabulous. Vision SLX is a super slim MPEG-4 DVD Player with DivX Pro (GMC, QPEL / B-Frames) and XviD decoding capabilities. It offers a Progressive Scan function (thanks to its component video output) to enhance your visual experience and MPEG-4 support. Vision SLX also has a Slot-in mechanism and the new generation SOC decode chip from MTK, which ensures a more convenient system and more stable operations. VISION SLX also comes with Real-Image technology, compatible with MPEG 4* discs to produce wonderful pictures, and with DVD Audio decoding output for a perfect acoustic fidelity. VISION SLX is fully firmware upgradeable. Of course VISION SLX is compatible with standard DVD, SVCD, VCD, CD, CD-R/RW, DVD-R/RW, DVD+R/RW, HDCD, and Kodak Picture CD. Can you ask for more???

http://www.waitec.com/trade/productview/276/21/

----------------------------------------------------------------


Vision HTX



Vision HTX is the first DivX Home Theatre from Waitec with a Subwoofer, a Central speaker and 4 satellites for a total of 6 speaker system and additional AM/FM Tuner integrated. Watch your movies and listen to your favourite radio stations with full Dolby Surround effect, with great sound power!! Vision HTX allows you also to play any audio CD or any music format burned on CD-R/CD-RW as well as DVDs. Vision HTX supports almost all the today’s standards, including Kodak Picture CD. Vision HTX gives all the pleasures and comforts that a complete Home Theatre could possibly offer: read almost all audio, video, and graphic formats that can be found in the market today: with the VISION HTX all this is possible... but this is not all: to enhance your visual experience, Vision HTX comes also with Progressive Scan function as well (thanks to its component video output) and MPEG-4 support. Vision HTX is fully firmware upgradeable as well

http://www.waitec.com/trade/productview/277/21/

---------------------------------------------------------------------
Moram povedati, da sem imel možnost preizkusiti oba, prvi manjši je zelo lep, nobeden cd
mu ne dela preglavic, prebere vse in to zelo hitro...
Zadnje čase, se pojavljajo nove oblike kodiranja ( različne oblike coderjev), sam imam par divx / xvid filmov, ki na Yamadi šteka, probano tudi na drugem divx predvajalniku, tudi šteka, sem dal cd v Vision SLX, stvar deluje tekoče. Pozanimal sem se, namreč te novejši Waitec-i imajo novi čip, in očitno je res kaj na tem...

PODNAPISI, DA in to na sredini, podpira Č,Ž.Š.... v kratkem tudi SLO meni... itd...

Drugi nima toliko poudarka na izgledu, ima pa tako 5.1 zvočnike z ojačevalcem, in tunerjem..

prodaja... Acord

Frame ::

Se opravičujem ampak stvari zgledajo takole:

Stvar ni nova predstavljena je bila nekje augusta 2004 glede na net podatke okoli 25 -tega.Tako da tukaj ni govora o NOVEM chipsetu od MTK.Potem imajo Pioneer,Yamaha pa ostali ki so bili izdani kasneje še novejši chipset!

chipset je MTK 1389mislim da DE ali EE glede na to da ima DTS dekorder.Samo mislim da je DE vsaj ko sem pregledal firmware.Če bi bil EE bi verjetno imel še PRO logic II.

Za Waitec je pa zato NOVO ker je to njihov prvi player na MTK chipsetu.

Dizajn je pa COOL!!Pa verjetno najtanjši player do zdaj!Stvar okusa pač.

Frame
May The Force Be With You!!!!

rasicgoran ::

Mene zanima, če obstaja kakšen update za vision htx, da bi bral vse podnapise, ne le .srt

Hvala

svizec ::

Mene pa zanima zakaj men Waitec Vision HTX ne bere znakov č in ž. Bere mi samo š-je.
Zanima me tudi glede velikosti podnapisov. Ali se da to kje nastaviti (povečati)?


Svizec
svizec is hungry

okniv ::

zanima me, če mi lahko kdo pomaga? imam Waitec HTX, pa sem ga poskusil nadgraditi, pa mi je zaštekal, na ekranu TV pa se mi pokaže samo rožnata barva, na displeju playerja pa napis Hello, in nič drugega
Hvala

roki_b ::

ali tudi komu od vas zelo moteče brni v vseh zvočnikih (brum) pri predvajanju filmov...
Ker sem klical na servis pa je rekel da to pač ni hi tech roba in da je to normalno pri watec DVD-ji
PS: imam waitec vison htx player

zver zzr1100 ::

roky,jst sem kupil ista jajca tud tega vision htx in mi je isto donel v zvočnikih.potem sem klical na servis in povedu za kaj gre
pa mi je reku majstr tm ,jah mal dnarja mal muske.
pol se mi je pa čist zmešal
znoru sm ,povedu,da jim bom na vrat poslal inšpekcijo,pa uno zvezo potrošnikov,pol so se pa posral.
v glavnem tkole je dva meseca od datuma nakupa so ti dolžni zamenjat robo,
ne servisirat,!!!!!!!!!!ampak zamenjat,če želiš lahko vzameš denar,to je tvoja odločitev
men sploh niso hotl dat novga,ker je z vsemi isto,so rekl,da jih nimajo na zalogi,čeprov sem dobil prejšn dan mail,da jih imajo zopet na zalogi
sm jim to potem omenu in je reku ,ja ja imel smo sam smo vse prodal sam fora je ker je to prodaja preko spleta in rabijo 10 dni za odpremo
fak lažejo
zarad takih mešetarjev so včasih gleve padale
no,pa še to dva znanca sta vzela to isto zadevo in pri obeh je problem isti.pomoje je to odpadna roba,tle pa prodajajo kao neki dobr in potem,ti hoče s tem prodat češ kao ni hi tech roba-
stari popizdi,znor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zgodovina sprememb…

zver zzr1100 ::

roki_b
vrž waiteca v smeti pa si yamado ubod.
je blo tud mal dnarja
pa je velik muske

piki64 ::

Hi!

Kot prvo bom rekel tako, da je ta Vision HTX kar vredu zadeva, saj ga sam kar pogosto uporabljam za gledanje filmov.

Kot drugo so vsi playerji eno in isto "sranje" saj imajo vsi v večini iste težave. Tako da če želiš gledati tako da boš noter vstavil DivX in ti bo 100% delalo potem se motiš.

Je pa res in se s teboj strinjam da kar precej brni v zvočnikih. Sicer je kasneje ob gledanju brum manj močen. Vendar se da to rešiti. Moraš si narediti filter, ki ti odstrani brum. Od tod ravno malo "dnarja malo muzike" saj moraš v tem primeru investirati dodatnih 500 SIT al pa tam nekje. Nisem točno računal koliko material pride.

Tako da bodo DivX predvajalniki na takšnem nivoju kot so DVD-ji bo še dolgo časo preteklo.


LP, Piki64

damo ::

piki, a bi lahko kaj več napisal o omenjenem filtru (načrt, montaža...)?

Sploh, če ga ni prekomplicirano narediti...

piki64 ::

Hi!

Ja sam osebno si še nisem naredil tega filtra, ker me brum ne moti, saj imam player prižgan le ko gledam filme.
Bom pa ko bom imel čas izračunal vrednosti za upor in kondenzator in vse skupaj predstavil v tej temi.
Sicer pa se lahko, če bi bilo večje zanimanje zmenimo, da se naredijo škatlice z in in out konektorji, preko katere potem preklopiš vse zvočnike, da potem ne zgleda ravno čudno ko imaš zadi kar ne upočke in kondenzatorje nalotane (pa še zaščiteno je v škatli, da ne pride do stika).

Če pa koga firbec mantra pa lahko malo po interntu pogleda za te filtre. Gre za klasičen R-C člen, ki duši določene frekvence. In najvrjetneje ima ta brum frekvenco omrežne napetosti. Sicer tudi tega nisem meril, ker kot sem že napisal ni bilo nuje.

LP, Piki64

piki64 ::

Hi!

Ja sem izmeril. Krasnih 50 HZ iz omrežne napetosti. Točno tako kot sem predvidel.


LP

butkomutko ::

Ker se strinjam z prejsno izjavo ,da so vsi playeri podobno sranje mel sem yamado 2600 ,ki omogoča raztegnitev in krcenje slike po visini in sirini a ima probleme z podnapisi saj je zelo zahtevna vse mora bit točno zapisano ze ena pikica narobe in ni podnapisov pa tudi od moje zbirke 300dixv jih nekako cetrtino ne prebavi ni podprt format potem sem mel matrixa omogoca samo sliko kot je na cedeju torej tud tako ,da je samo se pol zaslona dobro pa cita podnapise tud ,ce so dolgi isto cetrtino filmov ne podpira in se Xoro310 ,ki ma lepo sliko a se je ravno tako ne, da raztegnit razen z zoom a to ni to kar hocem podnapise pa bere podobno kot matrix tako ,da vseh divx ne bere noben pleyer edino racunalnik vse prebavi .
Ker pa sem danes videl ,da bo spar prodajal waitec pleyerje za 15 tisoc me zanima kako je pri njem z rastegovanjem in krcenjem slike ?????????????????

Dusan_HD ::

No, kaj je sedaj s tem Waitec-om X5 v šparu za 15 jurjev? Ga je kdo že kupil? Izgled mi je ok - kar bolj robusten glede na yamado 6700.
Naj bi vseboval 1389 EE MTK čip.
raY_

dario78 ::

snel sem fw za waitec x5 (ne vem kaj vsebuje, mi je pa kolega rekel da ima majhne podnapise na njem, pa me je poprosil za kaksno nadgradnjo), zanima me , kako naj zapecem ta firmware

hvala

frikihamster ::

Mene tut neki zanima. Mam tega waiteca htx pa sta na voljo 2 upgrada in sicer glede na serijsko številko na predvajalniku, potem pa izbereš pač tapravga. Sam pa NIKJER ne piše kako pogledaš za to serijsko številko, kje je in vse to. Tko bi prosu za pomoč, kje jo to najdš, kr drgač se lahko baje unič ta player. Hvala:))

yanker ::

Serijska številka je nalepljena spodaj ali zadaj ima pa naslednjo obliko: HTX.408.xxxxx ali HTX.409.xxxxx
lp
yanker

frikihamster ::

aha, ok
hvala še enX :D

piki64 ::

Hi folk!

Ja za Vision HTX pripravljam novi FW, ki bo svetloben preskok naprem zadnjemu. Kaj bo vseboval? Praktično se bo ta predvajalnik postavil ob bok Yamadi6700, s to razliko da ima že vgrajen ojačevalec. Trej za moje pojme 1A nakup.

No in kaj bo novi FW imel:
- izbor različnih fontov za podnapisov
- nastavljanje pozicije podnapisov (po X in Y osi)
- šumniki tudi v Filebrowserju
- podpora PBS (packet bitstreamu), torej nič več zatikanja
- ime podnapisov je lahko neodvisno od imena filma, vendar prvo naloži podnapise ki imajo enako ime fot film
- in še ostale dobrote.

Edino kaj se bo izgubilo bo podpora za radijski del, ampak zame to ni takšna katastrofa.

LP, Piki64

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: piki64 ()

frikihamster ::

Kdaj pa bo na voljo ta firmwire in a ga bo treba plačat. :D

piki64 ::

Hi!

Narejen je novi FW za Vision HTX

Novi FW imela:
- izbor različnih fontov za podnapisov
- nastavljanje pozicije podnapisov (po X in Y osi)
- šumniki tudi v Filebrowserju
- podpora PBS (packet bitstreamu), torej nič več zatikanja
- ime podnapisov je lahko neodvisno od imena filma, vendar prvo naloži podnapise ki imajo enako ime kot film
- in še ostale dobrote


Za kontakt in več info na piki64@medvedek.org

LP

Miha76 ::

@piki

Dej prosim objavi kako se naredi ta filter, ker bo moja baba znorela, če o kej brnelo.

Playerja še nimam a ga imam namen kupit, ker je to točno to, kar sem iskal(MTK,tuner in pa 5.1 analogni izhodi).

Ali je s tvojim zadnjim FW res onemogočeno poslušanje radia?
Bi se to dalo pokompenzirat, da bi bil radio delujoč pa kakšen bombonček manj?

Hvala in LP
Miha

Miha76 ::

Hello!


A je kdo od lastnikov tega plyerja , ki se mu serijska začne z 50. že poskusil in uspešno nadgradil ta predvajalnik s pikijevim FW? Player, ki ga imam namen kupiti ima tako serijsko pa nočem uničiti komponente.

Hvala za odgovore

Lorek ::

Pozdrav!

Snel sem nov Pikijev FW za HTX (svaka čast, donacija zagarantirana). Ve kdo kje najdem navodila, kako jih posneti na CD, da bo delalo? Datoteka je ISO. V prejšnjem FW, ki sem ga nalagal ob nakupu, pa je bila BIN? A morem spremenit v bin in preimenovat al je kako drugače.

Hvala Lepa!

lukalan ::

Kaj pomeni izguba podpore za radijski del

Miha76 ::

A mi lahk kdo pošlje zadnjega po mailu na mail.me AFNA email.si, ker se mi Piki ne oglasi.

LP miha

golobm ::

Si dobil FW? Jaz imam Waiteca in kar veliko DVD in DiVX ne dela .. zatika ...

steve29 ::

Rabim pomoč in sicer imam dvd predv. WAITEC X56 ki pa mi ne predvaja divx formatov
Zanima me če se da dobit kje kakšen fw in kašen je postopek snemanja na cd pa nato nadgradnje.

Hvala!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Iščem Daljinec za (Hišni kino) waitec vision htx

Oddelek: Zvok in slika
5839 (776) tempoFlow
»

[DivXviD] P.Y.P.S. FirmWare (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
35870668 (18487) koks2005
»

[divXvid] Amstrad predvajalniki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
15922175 (9984) timzl
»

nastavitve za peko divx filmov v nerotu

Oddelek: Zvok in slika
282061 (1708) polde66
»

Brenčanje v zvočnikih

Oddelek: Zvok in slika
5910 (870) framen

Več podobnih tem