» »

Nekaj dobrih WEB strani

Nekaj dobrih WEB strani

gkovac ::

Folk...

rabil bi par naslovov WEB strani, ki so vas pritegnili... nima veze kaj je razlog... lahko izbira barv, kombinacij, odtenkov, noro dobra grafika, dobr forum (S-T :D)

da vam dam recimo en primer: raindrop

lp,SuLc
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

Elemen_T ::

http://www.eon.si
http://www.guistuff.com/
Jih je še mnogo sam...ne da se mi sploh mislit zdele

Misak ::

Elemen_T: kaj je pa s tvojim pageom? (www.aaunique.com)
Your account has been disabled (Samo ne rečt, da se zopet seliš na nov server:D)
(`\'ˇ.¸(`\'ˇ.¸ ~ ¸.ˇ\'´)¸.ˇ\'´)
´ˇ.¸SloCartoon.net¸.ˇ`
(¸.ˇ\'´(¸.ˇ\'´ ~ `\'ˇ.¸)`\'ˇ.¸)

lordgreg ::

ja meni se zdi, da se Elemen_T seli. mislim, da je nekaj govoril o tem, ni tako? se motim???

whatson ::

Mislim, da je bila novica na prvi strani, da izboljšuje stran in jo seli na nov strežnik...
upam da bo zadevo čimprej porihtal.
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

tejo ::

Poglejte tole: www.melom.si :D

Elemen_T ::

Prišlo je do zapletov...strežnik ni pravilno prenesel podatkov na novega.
Sicer pa mojstreznik seli serverje na baje veliko boljše linije...danes naj bi bilo porihtano....Sicer pa, ...me veseli da se zanimate 8-)8-)

Misak ::

Hmm..cakam kdaj me bos dal med priljubljene (zanimive) povezave:D
(`\'ˇ.¸(`\'ˇ.¸ ~ ¸.ˇ\'´)¸.ˇ\'´)
´ˇ.¸SloCartoon.net¸.ˇ`
(¸.ˇ\'´(¸.ˇ\'´ ~ `\'ˇ.¸)`\'ˇ.¸)

Elemen_T ::

Got it 8-)

gkovac ::

hmmm... take debate lih nisem mel v mislih, ampak vseen :|

poudarek je na ZAKAJ ta stran! :D

melom d.o.o. pa je dobr page... zelo dobr narjen, edin kar me moti je mal preneumna izbira barv

lp,SuLc
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

JurijTurnsek ::

melom stran sploh ni preveč dobra, kr mamo že itak vsi dost winsow, zdej pa še flash, pol je pa to tud smrtna kombinacija...
http://www.slatnaskejta.com

rc-car ::

Stran od meloma je ena grših kar sem jih videl, vsaj tistih od podjetij!
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Misak ::

Elemen_T: :\
SuLc: vsakomur je všeč določena tematika in to stvar redno pregleduje (osebno jest nimam pojma o overclockanju, vendar me je obiskovanje te strani -SloTech- privabil predvsem ta forum -internet oddelek-..zato ker spoznam veliko stvari.
Drugače je na ostalih straneh...
Slocomp obiskujem zaradi "firbca" kako stran napreduje, drugače pa dostkikrat pregledam tudi najnovejše dodane linke v iskalnike.
(`\'ˇ.¸(`\'ˇ.¸ ~ ¸.ˇ\'´)¸.ˇ\'´)
´ˇ.¸SloCartoon.net¸.ˇ`
(¸.ˇ\'´(¸.ˇ\'´ ~ `\'ˇ.¸)`\'ˇ.¸)

tejo ::

No, tud ta je dobra...

Elemen_T ::

Misak: Hotel sem povedat, da sem dodal povezavo na prvo stran in med zanimive. Če mi znaš povedat kje na prvi strani naj tvojo povezavo fiksiram forever ti jo brez problema dodam, sam placa je pa na orto malo

Misak ::

Elemen_T: damn mas malo prostora:'(
Bom premislil... (btw: tnx:)
(`\'ˇ.¸(`\'ˇ.¸ ~ ¸.ˇ\'´)¸.ˇ\'´)
´ˇ.¸SloCartoon.net¸.ˇ`
(¸.ˇ\'´(¸.ˇ\'´ ~ `\'ˇ.¸)`\'ˇ.¸)

[BISI] ::

Elemen_T: sem pravkar vpisal svojo stran:D in ob tem opazil nizke cene za oglaševanje (hihihi)...
And then I saw her face... Mozilla Firefox

Thrivial ::

Atarijskih barv Eror.net.:\?

lp
:: Member of Eror Team ::

... and Eror Team is gone...

poweroff ::

Ena najboljših strani je http://www.eye4u.com. Poglej si še njihove projekte - zakon.

Oblikovno namreč. S kolegom pa delava še eno stran, bom poslal link ko bo narejena. Vsebinsko je tudi precej kul.

gkovac ::

hm hm hm

tejo: nvidia rulz!!!! ampak res... tako graficno kot oblikovno mi je the best... kaj bi dal da bi jest lahk tak page skupi sestavu!

oni drugi page mi ne sede prevec... tak... temacen... pa se zeleno-crna kombinacija sux (v mojih oceh)

Matthai: eyeforyou je preserantski page... nedko je mel prevec casa in ga je naredu, morm pa rect, da je res kul narjen... ampak a si predstavljas updejtanje na taki strani??? od hitrosti in prelivanja barv pa se ti kr mal mesa :))))

lp,SuLc
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

Lunik ::

Men je ZELO všeč parsekov pejđ. Tako sploh ni nič posebnega, samo ideja je carska. sploh so mi ful všeč vse parsekove stvaritve (skoraj zmeraj se meni spreminja z položajem miši)

eye4u: eh ja no ja. preveč je barv, narejen je pa še kar. predvsem mi gre na jetra, ker se ne da muzke sklopit. glede updejtanja bi rekel da še kar gre, če fantje flash uporabljajo pametno (osnova zmeraj ista, podstrani so posamezni filmiči, ki jih loada osnova - osnove ni treba zmeraj posebej loadat - filmiči so pa majhni in updejtaš samo njih).

Elemen_T ::

sendvich: Cool ;)
Kljub temu da je cena izjemno nizka ni skoraj nič povpraševanja po oglaševanju....Slovenija glede tega sux. Podjetjniki pojma nimajo kje oglaševat. mečejo milione za oglase na TV, radiu in huge plakate medtem ko bi na netu dali 100.000 SIT pa bi zajeli ogromen profil ljudi....pa kaj češ :'(

Thrivial ::

SuLc: vsakdo ima svoj okus, temu ne morem oporekati. Meni se gnusijo brezoblicne strani, ki so narejene popolnoma po enakem kopitu.

lp
:: Member of Eror Team ::

... and Eror Team is gone...

JurijTurnsek ::

kdaj pa boste na eror.net forum usposobli?
http://www.slatnaskejta.com

Huey P ::

..::DOOM III: The Legacy::..

Mitja 34 ::

Thrivial ::

Kornholio: ta teden, ki prihaja, ce bo vse po sreci.
Samom, pssss, nikomur povedat ;).

lp
:: Member of Eror Team ::

... and Eror Team is gone...

lordgreg ::

eror: ti si bi lahko že enkrat podpis popravil, če še nisi opazil ne moreš uporabljat HTMLja.. ;)

sekundek ::

A se men prav dozdeva, da je slocartoon.net ena taka predelava phpnuke-a. Pa tudi nekaj napak oblikovnih je ki mislim, da bi bile enostavno odpravljene.

whatson ::

saj, slocartoon.net se sproti dograjuje, ter izboljšuje. Mislim, da ma (je imel) Misak se zadeve na faksu za porihtat. Se mi zdi.

Vseeno pa, stran rulja!


Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

Misak ::

sekundek: seveda. Glede oblikovnih napak pa takole: Ce so, bi te prosil, da mi jih zaupas, ter da jih odpravimo. Trenutno je vsa stvar sele na svojem zacetku, tako da bi bilo lepo vse postimat.
whatson: hehe, dobro se ti zdi:D
Priznam da ima stran bogo vsebino, vendar bo to po koncu fax-a in po tem ko pridejo se ostali sodelavci iz pocitnic/sole, bo stran zazivela svoj (upam da) nacrtovani pohod proti vrhu.
Trenutno nam je dal Slo-Tech veliko vzpodbudo, da nas je sploh omenil na svojih straneh (pa ceprav stran se ni tako urejena kot bi morla biti -tako izgled kot vsebina). Nocem izpasti kot samooglasevalec, vendar takih strani na slovenski sceni manjka.whatson, upam da bos tudi ti kako sodeloval pri tem zaenkarat preobseznem projekti (modrator?)
Dosti o samooglasevanju, ker ga ne prenesem.
(`\'ˇ.¸(`\'ˇ.¸ ~ ¸.ˇ\'´)¸.ˇ\'´)
´ˇ.¸SloCartoon.net¸.ˇ`
(¸.ˇ\'´(¸.ˇ\'´ ~ `\'ˇ.¸)`\'ˇ.¸)

lordgreg ::

Misak: manjka? še dobro da nisi rekel, da jih je premalo, saj ne poznam nobene razen tvoje ;)

Elemen_T ::

Misak: Ce rabis kakršnokoli pomoč...pošlji mail. Z veseljem pomagam.

lp

lordgreg ::

se tudi jaz pridružujem radodarnosti ;)

Elemen_T: nekateri smo pač bli v prejšnjem življenju robin hood-i, ne? :D

Mitja 34 ::

Enako kot Elemen_T ;)

Misak ::

Hmm...sem blondinec, pa razumem samo Elementov post:D
?
(`\'ˇ.¸(`\'ˇ.¸ ~ ¸.ˇ\'´)¸.ˇ\'´)
´ˇ.¸SloCartoon.net¸.ˇ`
(¸.ˇ\'´(¸.ˇ\'´ ~ `\'ˇ.¸)`\'ˇ.¸)

Thrivial ::

LordGREG: ne, tak podpis uporabljam iz principa, ce ga prepoznajo vsi najbolj uporabljani brskalniki, potem ga lahko tudi ljudje analogno prepoznajo.

lp
:: Member of Eror Team ::

... and Eror Team is gone...

lordgreg ::

kul.. tudi prav :D

Misak ::

LordGreg: kaj si mislil s tem:
se tudi jaz pridružujem radodarnosti ;)
Razlozi, ker nisme razumel (pol bom se mitja34 razumel:)
(`\'ˇ.¸(`\'ˇ.¸ ~ ¸.ˇ\'´)¸.ˇ\'´)
´ˇ.¸SloCartoon.net¸.ˇ`
(¸.ˇ\'´(¸.ˇ\'´ ~ `\'ˇ.¸)`\'ˇ.¸)

[BISI] ::

Misak: čisto možno je, da bom postal stalni obiskovalec tvoje strani. Le en mali problemček obstaja - stran je bolj boga v Netscapu 6. Keep on working.8-)
And then I saw her face... Mozilla Firefox

Elemen_T ::

Tkole bom reku, Netscape SUX big time.
To je tako kot, da bi hvalil stvar ki je "zaostala" za časom in je praktično neuporabna.

Misak ::

se bomo potrudil in uspel zrihtat to v kratkem.
Toliko nacrtov, pa tako malo casa...;((

BTW: Elemen_T: dobil mail?
(`\'ˇ.¸(`\'ˇ.¸ ~ ¸.ˇ\'´)¸.ˇ\'´)
´ˇ.¸SloCartoon.net¸.ˇ`
(¸.ˇ\'´(¸.ˇ\'´ ~ `\'ˇ.¸)`\'ˇ.¸)

lordgreg ::

Misak,.. to pomeni, da tudi jaz rade volje pomagam ;)

Elemen_T ::

Misak: Sem! Odgovorim jutri, zdele se mi res ne da.

Misak ::

LordGreg, mitja34 kontaktirajta me preko maila ce sta se vedno zainteresirana.
(`\'ˇ.¸(`\'ˇ.¸ ~ ¸.ˇ\'´)¸.ˇ\'´)
´ˇ.¸SloCartoon.net¸.ˇ`
(¸.ˇ\'´(¸.ˇ\'´ ~ `\'ˇ.¸)`\'ˇ.¸)

lordgreg ::

will do...............................




done!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kako izdelati home page?

Oddelek: Omrežja in internet
131484 (1306) cattom
»

Poleg Slo-Techovega foruma zahajam še na...

Oddelek: Omrežja in internet
352267 (1684) Thrivial
»

Pomoc pri strani - povejte posteno

Oddelek: Omrežja in internet
241418 (1085) poweroff
»

Peka

Oddelek: Programska oprema
131088 (981) Elemen_T
»

Kaj je tisto kar naredi web stran dobro?

Oddelek: Omrežja in internet
161127 (961) JurijTurnsek

Več podobnih tem