» »

UH Ponovno moja kišta lepo urejeno!

UH Ponovno moja kišta lepo urejeno!

12345 ::

8-OSori za tisto prej k sm ful s slikami za***bu Upam da bo zdej kej boljše! Evo tko da začnemo Moja kišta je iz lesa mamo mizarstvo doma pa sm se mal igral zravn k sm delu in to je nastalo po 1 tednu mučenja na mašinah!

Tole je nastal k sva se s punco spravla risat, jah mal sva not padla :)

Še malo pobližje najina umetnija!

Tole je sprednja stran ja vem ni še dokončana sam naj to ne vpliva na vaše mnenje k bo dokončano bom pa kkšn člank napisu pa bo!

Stranska slikca k se lepo vidi pleksi notranjosti se še nism spravu lepo modificirati tko da kmalu kmalu bo!

Še malo pobližje moja notranja šara!

Evo pa še od zadaj>:DEvo to je to pa še specifikacije notranje šare:
Abit kt7a raid
duron 750 @ 915 Mhz
256 Rama
Voodoo 3 2000 @ 171.8 Mhz
IBM DTLA 20Gb 5400
in še ostala šara!
v 3Dmarku 2001 dobim 1750 pik a je to dobr al slabo glede na to da mam voodooja 2000! no Komentirajte!
In svet se še kar vrti!!!

Dami ::

To je velik bolš o prejšne podobe. Sn glih hotu eno kritiko glede izgleda napapisat pa me kr zavrnalo:D Lahk bi sam slike obrnu, tak da ni trba postran gledat:D
No, anyway zelo ql ohišje, ni kaj. Kr tak naprej.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

OldSkul ::

Tole si pa dobr naredu sam še kakšen napi bi lahko naredu da bi še bolj poživil kišto.Drgač pa ali boš napisal kakšen članek

12345 ::

Bi napisu članek z ful velik slikami sam k ne vem na koga se obrnt pa kaj narest pa komu kej poslat da pol še mal uredi za na Slo-Tech no bomo vidl če bojo kej povedal Glavni :)

Monster ::

freaky
Ka zaboga...

morphling1 ::

12345, res lep izdelek ni kaj , upam do bo tudi moje pleksi ohisje, ki ga zacnem delati drug teden na koncu zgledalo tako profi.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

12345 ::

Hvala morphing, sej sploh ni noben problem to narest sej bi se lepso naredu pa ne vem kaj nej s to :) sprednja stran mi ni vsec pa si bom najbrš naredu lepšo škatlo!

TESKAn ::

Waw...kul stvar:). Zdej bom mogu pa še jaz mal pleksija v novo kutjo ugradit:P.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

12345 ::

A vam je vseč slikca k sva jo narisala s punco ! Prov easy jo je blo narisat če koga zanima kako totalni anti talent za risanje nariše lepo slikco tko k je tale!

|KoRn| ::

12345 prodaj jo men, če ti ni všeč:D
Freak on a leash!

12345 ::

Kolk bi pa dal korn povej realno ceno ne 5 cukov al pa kej tazga!

luni ::

uuuu, zelo lep izdelek... ce se ti bo dalo ti kar spisi en sestavek kako si to delal, prilozi slike, in ce bo zadeva kul jo bomo sami zlektorirali in spravili v pravo obliko...

drugace pa cestitam, res lepo ohisje, posebej so mi vsec smooth vstopi za ventilatorje.... samo sprednja stran je mogoce res malo pusta, bise z malce domisljije dalo lepse porihtat
Artificial Intelligentia

||_^_|| ::

rajcig zelo:)

btw: kva maš to zaen kulr na grafični???prou strašn zgleda:)

- SiroTka - ::

Mene zanima kako si narisal to slikco? Ce je res tko simpl?

Tomi ::

Prav noro izgleda?
Samo nekaj me zanima, kako si dal pleksi notri, ker se nikjer ne vidi, kje in kako je fiksiran.
Ker jaz bi tudi nekaj takega naredil ( samo pleksi, ne celega ohišja ).
metrodusa.blogspot.com

12345 ::

Prvo da povem kako se nariše taka slikca vzameš internet poiščeš slikco kero bi hotu met. Potem jo sprintaš! vzameš sprintano slikco in indigo papir to je un papir k ga daš med dva lista pa se na obeh pozna kar pišeš in prerišeš črte na sprintani slikci in dobiš na škatli slikco pol pa uzameš barvo in potegneš čez te črte pogledaš obe slikci in mal zatemniš tam k pri originalni slikci simpl zelo! če ti še kaj ni jasno mi e-maili!

Drugo pleksi je čist simpl sam jest mam lesena vratca k so debela 16 mm ohišje iz pleha ma pa 2 mm tko da ne vem kako bi ga vgradil v navadno ampak pomoje z unimi gumami k dajo šipo v avto!

- SiroTka - ::

Glede pleksija. Jest sem pri navadnem ohisju pleksi prlimal kar s sekundnim lepilom na notranjo stran, pa se zmerej drzi.

Jebiveter ::

WUAW!>:D>:D:D Res je ubijalska!

Mene sam zanima kje si nabavu plexi, kolk debelo in kolk te je prislo kostat (m^2, dm^2, al kako)?
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

element ::

Dobro kišto maš ni kej. Me veseli, da si upošteval moj nasvet. Zdej je velik bolj pregledno. :D

12345 ::

Pleksi se kupi v bauhausu sam je mal drazji k kje drgje drgač ti ga pa odrežejo tm na velikost k hočeš jest sm vzel 2mm debelega 40X25 cm pa je pršu 400 sit pa uzameš dva taka kosa pa pride mn k jurja!

Kriko ::

POHVALE, POHVALE!!!
Povej kolko ima ceno tako ohišje če bi se spravu naredit eno zame. Zelo je zanimivo hlajenje!!

12345 ::

Jah a ma kdo kaksne ideje za sprednjo stranico kako bi jo naredu al pa ce ma kdo kksne načrte al pa kej! drgac če kdo rab bi pocen kej naredu!>:D

TESKAn ::

Hm, za odspredi - mogoče aluminijast okvir za pogone + kaka ql slikca...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Binji ::

SLIN SLIN8-O
To je vecje ko moj big tower. Skoda da sm ga kupu preden sem ugotovil da se da ohisje doma narest. Cena pa bi bla po moje okoli 20, 25.000 ce bi tel prodat. Ga pa ne bom kupu ker sem brez kesa:D
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Marjan ::

kaj mas to na graficni en hladilnik, madona sej ti tri PCI slote zasede (men dva na v3 :P)

kero graficno mas, pa kolko navito?

12345 ::

Hladilnik je od matkinga atlona >:D>:D>:D grafična je pa voodo 2000 @ 170 mhz sam še toplotni prevodno pasto nabavm pa bo sla do ene 175M hz . zdej je preveč zraka umes!

Binji ::

175? Caki no.. meni je sla z retail rebri 180MHz kaku da tebi ne bi sla do ene 190 vsaj?
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

einstein2 ::

8-O8-O8-O8-O8-O
same oci so me! REs QLLL!!!:))

luni ::

12345 bos napisal kaj?
Artificial Intelligentia

12345 ::

Luni ej sorry sam nimam časa jutr bom pa kej probu skp spacat veš trenutno delam od 7ih do 17ih tko da sm sfukan pa še baba pa oh in spljoh bom oblubm da bom neki spacal skupi!

Kriko ::

SSSSSUUUUUUPPPPPEEEEERRRRR BBBBBRRRRRAAAAAVVVVVOOOOO!!!!!!!

luni ::

jah sej samo vprasam, ker si rekel da bi spisal pa ne vem komu naj posljes... ce se ti bo dalo bom z veseljem objavil
Artificial Intelligentia

12345 ::

Luni bom spisal takoj ko bo mogoče sam bi prej rad se malo dokončal da nau tko bedno zgledala sprednja stranica. sam zanima me še kako bi zmanjšu slike recimo da bi ble lohka notr v članku take majčkene! ker drgač so take ogromne pa jih dolg nalaga. bi pa ful slik dal zravn k mam digitalca pa ni blema poslikat no bom naredu takoj k bo možno!
In svet se še kar vrti!!!

luni ::

lej glede same oblike in postavitve ne skrbi, to naredim jaz... ti samo napises tekstovno gradivo, not vstavis slike, jih po moznosti pokomentiras, drugo pa ni tvoja skrb :)
Artificial Intelligentia

12345 ::

Če koga zanima prodajam tole kar je na slikah gor vse skupi komplet računalo vse kar je! aha pa še neki zelo ugodno okoli 150000 sit se da še zment mal!

OldSkul ::

Kaj a boš kupu novo računalo??
Pol pa vsaj ohišje obdrž je zelo lepo in mislim da se ti ne bo dal delat še enkrat pa še enkrat dnar zapravljat za novo ohišje!

Tomi ::

Saj, če se ne motim, je 12345 napisal, da imajo doma lesarsko podjetje.
Tako da mislim, da ne bi smelo biti problem dobiti material. Pleksi je pač malo dražji:\
metrodusa.blogspot.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Navdih za mod ohišja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
251181 (851) C_maniak
»

Nove slike mojega ohišja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
353695 (2747) alien-w
»

Pleksi okno v stranici

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
281883 (1348) Boeing
»

Home made ohišje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
482893 (2013) segi
»

Case mod by me

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
261669 (1271) Marjan

Več podobnih tem