» »

Tripod MySQL baza izbrisana

Tripod MySQL baza izbrisana

Lycos - Enega največjih ponudnikov tako brezplačnega, kot tudi plačilnega ponudnika internet prostora, ki na mesec doseže 118 miljonov unikatnih obiskov, je žal doletela zelo neprijetna stvar. Vsi uporabniki, katerih strani se začnejo s črko "s" ali "t" in so imeli MySQL baze, so sedaj ostali brez nje. Razlog za ta dogodek je bil trdi disk - ta se je zrušil iz neznanih razlogov, vsaj tako navajajo iz uredništva Tripod-a, podatkov pa niso uspeli rešiti.

Tako je izpuhtel še zadnji up za tiste, ki si niso shranjevali varnostnih kopij. Novico lahko zasledite na uradni Lycos-ovi strani: klik.

3 komentarji

Vesoljc ::

slo-tech ???
verjamemo v naključja? yeah right :)
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

swar ::

Ta tripod je tkointko ena sucky stran z maljon popupi in reklamami,sam sem imel tam forum in res sem bil izbrisan.Najbols da se jest prtozim vladi da sem med izbrisanimi :D

DJ Beat ::

Sam uporabljam storitve na slowebu in sem zelo zadovoljen, saj vse dela kot mora, pa tudi podpora je zelo dobra. Spomnim se, da sem enkrat pisal e-mail okoli 1h zjutraj, in odgovor sem dobil ze v dobrih desetih minutah. Sedaj so naredili portal www.sloweb.info, kjer imajo objavljene razne pomoci, kako narediti portal in podobno. Upam da bo stran zazivela.
Pa se url od sloweba: http://www.sloweb.net


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Geocities danes in nikoli več

Oddelek: Novice / Ostale najave
144300 (3206) techfreak :)
»

50Mb prostora na strežniku, ampak zastonj

Oddelek: Omrežja in internet
71282 (1098) Tody
»

Ohranjevalnik zaslona omogoča upočasnitev spammerskih spletnih strežnikov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
687177 (5015) BigWhale
»

elektro motorji

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
92100 (1933) Azrael
»

Brezplačni naslovi za Home-Page

Oddelek: Loža
10889 (795) blue96

Več podobnih tem